Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co dziś na obiad?  

Strona 43 / 280 Wstecz Następny
  RSS

ugibugi
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 61
24/07/2008 3:50 pm  

Ja dziś odmrażam sobie naleśnika z nadzieniem szpinakowo-soczewicowym, poleję go jogurcikiem, posypię kukurydzą. No i buraczki będą na pewno, a inne warzywa to jesszce nie wiem jakie 🙂 ale do obiadu mojego to jeszce hoho, jeszce muszę gdzieś jechać, załatwić i w ogóle dużo spraw 😉

COME AS YOU ARE


OdpowiedzCytat
marta030978
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 308
24/07/2008 4:14 pm  

hej ,mam pytanie: czy ktoś może robił kolety ziemniaczane ,ale bez jajka?


OdpowiedzCytat
marta030978
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 308
24/07/2008 4:17 pm  

Ja dziś odmrażam sobie naleśnika z nadzieniem szpinakowo-soczewicowym, poleję go jogurcikiem, posypię kukurydzą. No i buraczki będą na pewno, a inne warzywa to jesszce nie wiem jakie 🙂 ale do obiadu mojego to jeszce hoho, jeszce muszę gdzieś jechać, załatwić i w ogóle dużo spraw 😉

🙂 pycha...czy mozesz mi podac przepis na tego naleśnka? uwielbiam szpinak...


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
24/07/2008 7:28 pm  

Na obiad dziś parówka sojowa ,mizeria ,makaron orkiszowy i sos słodko -kwaśny zrobiłam wg przepisu i tam piszą o 1/2 szkl octu było chyba za dużo tego octu a wy ile byście proponowali dać ?

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
24/07/2008 8:06 pm  

Ja dziś nie wiem co, zależy co teściowa ugotuje 😉

zdana na los teściowej- trzymam kciuki, żeby było coś smacznego. Napisz co zjadłaś 😉 😉
a dziś foto-obiad:

jak myślicie co to?


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
24/07/2008 8:20 pm  

hej ,mam pytanie: czy ktoś może robił kolety ziemniaczane ,ale bez jajka?

spokojnie można bez jajka, trzeba tylko dodać np. troszkę mąki, płatków owsianych czy bułki tartej, a gdyby się dalej nie lepiło to ja czasem trochę oliwy dodaję

a ja jadłam zupę ogórkową i knedle z morelami 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
ashley_XD
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 69
24/07/2008 8:29 pm  

jak myślicie co to?

strzelam - kalafior i bób w jakiejś zupie albo czyms ala gulasz?


OdpowiedzCytat
ashley_XD
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 69
24/07/2008 8:32 pm  

miałam dziś zaplanowaną pastę z soczewicy, jednak nigdzie nie udało mi się upolować tego warzywa...:P będę musiała przejść się do jakiegos marketu.
na obiad zrobiłam więc kotleciki z groszku i sałatka wielowarzywna. Do tego żurek ze wczoraj


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
24/07/2008 8:39 pm  

Kotlety z kaszy gryczanej w sosie własnym z makaronem i gotowaną marchewką, posypane pietruszką. 😛

Ashley_XD, soczewicę można dostać w działach ze zdrową żywnością. To są takie małe groszki, zielone lub czerwone. Nie kojarzy mi się z warzywem 🙂


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
24/07/2008 9:34 pm  

kotlety z marchewki i ryżu z pietruszką, do tego frytki

http://picasaweb.google.pl/animavilis.andros/Obiady/photo#5226603795968433218


OdpowiedzCytat
velvet
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 257
24/07/2008 10:26 pm  

Andros a to na górze na kotletach to co to jest? plasterek sera? ciekawy efekt!

Ja dziś troszkę sie zapracowałam bo robiłam sałatkę z kapusty na zimę do słoików, z tego względu zastrajkowałam i obiad robił mąż 🙂
Całkiem całkiem mu to poszło, zupa była jadalna, po dolaniu 2 szkl wody, cukinia super, ziemniaczki też. Nie umrze z głodu jakby coś...

Kochani potrzebuje przepisu na jakieś wykwintne kotleciki, krokieciki na specjalne okazje! Przepis ma być wypróbowany więc pytam Was.
Zazwyczaj robie krokiety panierowane z nadzieniem albo warzywnym albo pieczarkowym. Ale to ...zazwyczaj

velvet


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
24/07/2008 10:41 pm  

Andros a to na górze na kotletach to co to jest? plasterek sera? ciekawy efekt!

tak, to kawałek sera, przeważnie właśnie tak przyrządzam różne kotlety 😉


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
25/07/2008 12:02 am  

Dawno się nie wpisywałam w moim ulubionym temacie 😉 Dzis na obiad mieliśmy kaszę gryczaną z warzywami: mieszanką soczewic (czerwonej i brazowej, duszona z cebulką, papryką żółtą, cukinią i przecierem pomidorowym. Proste i pyszne, a najwazniejsze, że jeszcze sporo zostało 🙂 🙂 Oczywiście ugotowałam wszystko wczoraj, a dziś każde z nas odgrzało sobie u siebie w pracy w mikrofali (mikrofala- bleee... :thumbdown: ale czasem nie ma wyjścia)

[edytowane 24/7/2008 przez rubia]


OdpowiedzCytat
ashley_XD
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 69
25/07/2008 1:02 am  

Ashley_XD, soczewicę można dostać w działach ze zdrową żywnością. To są takie małe groszki, zielone lub czerwone. Nie kojarzy mi się z warzywem 🙂

a mnie tak:) sklepów ze zdrową żywnością koła moego bloku nie ma:(
będę musiała jechać do marketu , trudno 😉


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
25/07/2008 8:49 pm  

dzisiaj na obiad kalafior, to tego smażone prawdziwki i pieczarki, no i znowu frytki na które coś mnie ostatnio naszło 😛

http://picasaweb.google.pl/animavilis.andros/Obiady/photo#5226963085834187522


OdpowiedzCytat
Strona 43 / 280 Wstecz Następny
  
Praca