Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co dziś na obiad?  

Strona 84 / 280 Wstecz Następny
  RSS

Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
21/10/2008 8:46 pm  

Zielona soczewica z pieczarkami , kasza gryczana, surówka z pekińskiej i marchewki.


OdpowiedzCytat
fafik
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 157
21/10/2008 11:08 pm  

tortilla ziołowa z 'gyrosem' z seitanu, pomidorem, oliwkami czarnymi, sałatą, kiełkami i ogórkiem + trochę keczupu i sosu curry z tesco.

mniam. ;]


OdpowiedzCytat
Linek
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 103
22/10/2008 6:10 am  

Właściwie powinnam gdzie indziej pisać co będzie na śniadanie 🙄
Jadłam winogrona i naleśnika z mąki orkiszowej razowej, otrąb ork., wody i soli z farszem pieczarkowo-paprykowym. Rodzynki, daktyle, orzechy.
A wczoraj sałatkę z białej rzodkwiii selera naciowego z orzechami.


OdpowiedzCytat
Anonim
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 480
22/10/2008 8:22 pm  

Aleee glodna jestem, dzisiaj mam ziemniaki z cebulka i leczo pieczarkowe, wszystko zjem i nic juz nie zostawie 😛


OdpowiedzCytat
krysia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 397
22/10/2008 9:27 pm  

U mnie dzisial leczo- cebula,papryka zielona,żółta,czerwona,grzyby leśne,dynia.

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144


OdpowiedzCytat
velvet
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 257
23/10/2008 6:16 pm  

Wczoraj domowa pizza.
Dziś jeszcze zobacze, robie obiad na 20:30
Jakoś mało kasz w moich daniach ostatnio.

velvet


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
23/10/2008 8:31 pm  

wczoraj zupa brokułowa, dzis ziemniaki z cebulka u babci a jutro tez zupka brokulowa.


OdpowiedzCytat
marta030978
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 308
23/10/2008 8:46 pm  

dziś były kotlety ziemniaczane- zrobiłam bez jajka, (do ziemniaków dodałam tylko trochę mąki ziemniaczanej i mąki pszenneji wyszły !!!), fasolka po bretońsku, mizeria


OdpowiedzCytat
krysia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 397
23/10/2008 8:47 pm  

Bigos z kawałkami soi i grzybkami 🙂

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144


OdpowiedzCytat
krysia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 397
24/10/2008 5:29 pm  

Coś tu dzisiaj pusto na tym forum na każdym wątku cicho.....

Ja dzisiaj dalej męczę leczo,dużo ugotowałam i muszę zamrozić 🙂

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
24/10/2008 11:10 pm  

Ja dziś przez większość dnia biegałam po Krakowie więc nie miałam czasu gotować. Zjadłam wprawdzie furę sałatek, ale to nie był dobry pomysł przy tej pogodzie- potem się dziwiłam, że mi zimno, brrrr!
Krysiu, na targu na moim osiedlu są piękne i aromatyczne maślaki, podgrzybki i kurki- masz pomysł co mogłabym z nich zrobić? (jajecznica odpada- nie jem jajek). Uważam Cię za fachowca w tej dziedzinie 😉


OdpowiedzCytat
pontonica
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 100
24/10/2008 11:52 pm  

Moja mam robi z nich fajny sosik do makaronu 😛

NO. A ja dzisiaj wyprobowalam fajny przepis, ale musze go jeszcze dopracowac... A mianowicie papryke faszerowana amarantusem z pomidorami, czerwona fasola itd. Bardzo fajny, tylko, ze przypalilam czosnek i aromat byl niespecjalnie przyjemny. Ale jakie sycace 🙂 i niestety czasochlonne, chyba az za bardzo jak na moj pusty, szkolny zoladek. ale na weekend ok. Polecam 😉


OdpowiedzCytat
Linek
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 103
25/10/2008 12:59 am  

A ja dzisiaj jadłam brokuły z marchewką i oliwkami, rodzynki, daktyle, orzechy, sok z cytryny z wodą 🙂


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
25/10/2008 1:16 am  

a ja mialam dzisiaj zupe brokulowa, soczewicę z warzywami (cebulka, marchewka, groszek, papryka)


OdpowiedzCytat
krysia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 397
25/10/2008 2:35 pm  

Ja dziś przez większość dnia biegałam po Krakowie więc nie miałam czasu gotować. Zjadłam wprawdzie furę sałatek, ale to nie był dobry pomysł przy tej pogodzie- potem się dziwiłam, że mi zimno, brrrr!
Krysiu, na targu na moim osiedlu są piękne i aromatyczne maślaki, podgrzybki i kurki- masz pomysł co mogłabym z nich zrobić? (jajecznica odpada- nie jem jajek). Uważam Cię za fachowca w tej dziedzinie 😉

Rubia nie jestem fachowcem 🙂 ale ponieważ przepadam za leśnymi grzybami,to pomysłów mi nie brakuje i eksperymentuję.Można zrobić wiele fajnych potraw zaczynając od zupy na różne sposoby z makaronem lub ziemniakami,dobre jest leczo-możesz robić wg.własnego przepisu i dodać grzyby(ilość nie gra roli),bigos -kapusta i dużo grzybów,kostka sojowa jak lubisz(może być bez,)Ja robię ze świeżej kapusty;grzybki podsmażam na cebuli dodaję do kapusty i przyprawiam,robi się go bardzo szybkoAle najbardziej lubię kotlety z kapeluszy,kroję je wzdłuż przekroju na okrągłe plastry moczę w rozbełtanym jajku dobrze przyprawionym solą i pieprzem i bułce tartej,ponieważ Ty nie jesz jajek możesz je zastąpić zawiesiną z mąki ziemniaczanej(trochę mąki i wody i dobrze rozmieszać) albo umoczyć w mleku sojowym i do bułki jak wolisz zresztą i można zwilżyć lekko nawet w wodzie z dodatkiem sosu sojowego ,chodzi o to ,żeby się bułka przyczepiła.Odkryłam,że świetnie smakuje sos grzybowy z dodatkiem sosu sojowego.Krupnik jest dobry z dodatkiem świeżych grzybów.Acha te kotlety grzybowe można jeść też na zimno na kanapce.Mam przepis na pasztet grzybowy ale jeszcze go nie wypróbowałam jak będzie dobry to go napiszę.Życzę Ci miłego eksperymentowania 🙂 ,a najważniejsze zapomniałam o gołąbkach używam ryżu lub kaszy obojętnie jaki rodzaj no i do farszu dużo grzybów przysmażonych na cebulce 🙂

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144


OdpowiedzCytat
Strona 84 / 280 Wstecz Następny
  
Praca