Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co dziś na obiad?  

Strona 90 / 280 Wstecz Następny
  RSS

rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
18/11/2008 3:02 am  

kuskus, kupne wegańskie kotlety orzechowe (ale jakie dobre: z dużymi kawałkami marchewki, selera, pietruszki i czegoś tam jeszcze, dzięki czemu smak orzechów, których normalnie nie lubię, jakoś się "ukrył"), do tego sos pomidorowy z bazylią, marchewką, zielonym groszkiem i kukurydzą+ sałata z sosem musztardowym


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
18/11/2008 5:49 pm  

zupka z warzywek: dynia, kalafior, brokul, marchewka, ziemniak;) mniam 😀 mojej mamie niewege rowniez smakowala 😀


OdpowiedzCytat
Natasha
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 513
18/11/2008 6:12 pm  

dziś zjadłam ryż z warzywkami, do tego cieciorka z zielonym grioszkiem i warzywami a do tego sałatka z kapusty pekińskiej, rodzynek i sezamu 🙂

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy


OdpowiedzCytat
krysia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 397
18/11/2008 6:33 pm  

Zupa pomidorowa z lanymi kluskami a na drugie bigos z grzybami i dużymi kawałkami soi.

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
18/11/2008 8:15 pm  

dziś zjadłam ryż z warzywkami, do tego cieciorka z zielonym grioszkiem i warzywami a do tego sałatka z kapusty pekińskiej, rodzynek i sezamu 🙂

Twoje obiady są tak smaczne, że aż wywołują u mnie uczucie głodu 😉 😉 😉
u nas dziś: "garnek warzywny" czyli zielona soczewica, ziemniaki, marchewka, pietruszka, kalafior, cebula, a do tego podgrzybki i sos sojowy- wszystko razem wymieszane- było mniam 😛 😛


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
18/11/2008 9:27 pm  

Mrożonka "warzywa z patelni"- czyli ratunek, gdy człowiek jest tak głodny, że aż wklęsły i musi coś skonsumować prędko

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Lelula
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 17
19/11/2008 4:02 pm  

u mnie dzis fasolka po bretonsku, a raczej fasolka po bielsku bo wegetarianska 😛


OdpowiedzCytat
krysia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 397
19/11/2008 4:13 pm  

Leczo z ryżem 🙂

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
19/11/2008 6:48 pm  

pierwsze danie zjedzone: zupa-krem z kalafiora, pietruszki z pestkami z dyni oraz dodatkiem mięty
Na drugie (za chwilkę): kotleto-placki z marchewki, pietruszki, ziemniaka oraz płatków owsianych, a do tego surówka z pekińskiej, natki pietruszki, rodzynek oraz octu balsamicznego 😛

Lelula- u nas fasolka po bretońsku była tydzień temu- zjedliśmy cały duży garnek w 1 dzień:)


OdpowiedzCytat
Natasha
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 513
19/11/2008 8:05 pm  

Jaga: dzięki, miło mi 🙂
a dziś zjadłam kaszę gryczaną z grzybami, fasolkę czerwoną w sosie z marchwi i jabłek (naprawdę pyszne połączenie! ) i surówka znowu z kapusty pekińskiej, ale z pomidorami i fenkułem ^^ jutro surówka pewnie będzie podobna żeby kapusta się nie zepsuła 😛 jak się mieszka na stancji to każdy kęs jedzenia jest na wagę złota 😀

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy


OdpowiedzCytat
marta030978
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 308
19/11/2008 8:23 pm  

:(( wróciłam dziś taaaaka głodna....obrałam więc szybciutko ziemniaki i włożyłam do garnka . W tym czasie jak ziemniaki się gotowały wstawiłam tez fasolę- taką miałam ochotę na fasolkę po bretońsku. Fasola wcześniej moczyła się przez całą noc, rano gotowała się 1 godzinę. Naiwnie więc myślałam,ze jeszcze jakieś 30-40 minut i będzie pyszna fasolka a tu nici- gotowała się w sumie 2,5 godziny i była bardzo twarda. Chyba kupiłam jakąś starą fasolę, a wygladała na tegoroczną... Jak pech to pech.


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
19/11/2008 9:02 pm  

miałaś pecha Marta. Ja zazwyczaj moczę fasolę rano, a potem gotuje czasami tylko ok 30-40min


OdpowiedzCytat
fafik
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 157
19/11/2008 11:59 pm  

zupa krem z dyni.
podsmażone na patelni plasterki bakłażana z przyprawami.


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
20/11/2008 6:06 pm  

kasza jeczmienna z pdsmazana dynia (mam jeszcze dynii ponad kilo, wiec trzeba szybko spozytkowac 😉 ):D


OdpowiedzCytat
Natasha
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 513
20/11/2008 8:17 pm  

kasza orkiszowa z warzywkami a do tego groch w sosie pomidorowym i surówka z rzodkiewek, papryki, selera naciowego, ogórka i... kapusty pekińskiej (zaczynam mieć jej dość XP)

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy


OdpowiedzCytat
Strona 90 / 280 Wstecz Następny
  
Praca