Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

[Zamknięte] Nasze muzyczne upodobania;)  

Strona 2 / 6 Wstecz Następny
EvilOne
stały bywalec

oj heidi:) musze sie zgodzic ze te wszystkie acid techno ch**j wie co łupanki stukanki to najwieksza porażka muzyczna w historii swiata;)

hide and seek

Opublikowany : 27/07/2006 12:47 am
Acerola
początkujący

Punk, metal, ska, rock, klasyka, reagge... I wszystkie ich odmiany. Najbardziej lubię muzykę stworzoną przez siebie, tylko dla mnie - dopasowaną do moich potrzeb.

Ale ponad wszystko cenię sobie dźwięki natury, kompozycje idealne i ciszę, która w rzeczywistości jest bardzo głośna.

Hanc personam induisti: agenda est.

Opublikowany : 27/07/2006 2:03 am
Katikot
rozmówca

Metal, rock, ska, reagge i...mruczenie kota;-)

Opublikowany : 28/07/2006 1:58 am
TeaTime
początkujący

Proponuje dokładnie przejrzeć forum, bo jak juz wspomniał moniulekm, temat o tej samej tematyce już wystąpił na forum.
btw. marchewka2808 - pomysł godny podziwu, jeśli jeszcze pieniądze sa potrzebne, a raczej domyślam się ze są, to proponuje jeszce raz wystawic taką aukcje, ja juz niestety nie zdążyłem wziąść w niej udziału ;/

Opublikowany : 28/07/2006 2:11 am
bol_ek
forumowicz

*23 skidoo , k.k Null , james plotkin , flux , mu-ziq , Ah Cama-sotz , awersja 666 , Aghiatrias , ahumado granujo , Amber Asylum , Amon Tobin , atrax morgue , Autechre , axolotl , acid mothers temple , Angelo Badalamenti , alec empire , ambre , mark spybey , AFX , Arvo Part , Astrobotnia , Asura , atom heart , Aube , Bad sector , Bill Laswell , Biosphere , Brain Eno , Boards of Canada , Boyd Rice , beaulieau, emil , Big city orchestra , Bjork , Brighter Death Now, Brutal truth ,beastie boys , Caul , Current93 , Coldcut , Coph Nia , Chris Clark , Clara Rockmore , Cylob , chojny , **!!!!!! COIL !!!!!!** , Dalek , Dead Infection , Dj kawa³ chuja , Dead can Dance , Deutsch Nepal , Death in June , Dieselboy , dizzee rascal , Dj Krush , Dj Quietstorm , Dj shadow , Dom & Roland , equations of eternity , excrementory grindfuckers , Final, beaulieau emil , Fear Factory , Folkstorm , Frank Zappa , Fantomas , FoG , Freeform , Gronibard , Gescom , Genocide organ , Godflesh , grunt & cloama , GRIEF , homomilitia , Hybryds , HIV+ , Hecate , in slaughter natives , iszloscope , jamie lidell , John Zorn , John Cage , jesu , les joyaux de la princesse , k2 , Kapela ze wsi warszawa , Khanate , karlheinz stockhausen , lust of decay ,Laibach , Les Claypool , Libido Airbag , Limp , Lustmord , Lull ,Lydia Lunch , m.szymczuk , Matera , meat beat manifesto , MERZBOW !!!! , Mick Harris !!!!!!painkiller Muslimgazue , Multicide , mr. ozio , mouse on mars , mum , matt elliot , meshhuggah , Mike patton , moon D))) , Napalm Death , muslimgazue , Northaunt , NAUKA O GÓWNIE, nasum , nurse with wound , obituary , Pati Yang , , philip glass , psychic tv , pan sonic , pete namlook ,pyorrhoea , Prodigy , quoit , Robert Rich , richard ramirez , SCORN !!!!! , S.E.T.I , Sielwolf , squarepusher , sloth , sol invictus , sun O))) , Steve Albani , siekiera , stalaggh , swans , the analogs , tech level 2 , Techno Animal , The Ambush , the Bug , the haters , the lo fibre companion , the berzerker , Tetsuo furudate , the berzerker , the hafler trio , the rootsman ,Throbbing Gristle , Tom Waits , Vitriol , Vidna Obmana , Voice of Eye , White Viper , William Basinski , Whitehouse , Woman of the SS , Zbigniew Karkowski , Zenial , Zoviet France , Xotox , Yen POX...... tak mniej wiecej 😉

Opublikowany : 31/07/2006 1:22 am
sylwia85
początkujący

muzyka dla mnie tez jest wszystkim.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Oczywiscie zaraz po mojej innej pasji-angielskim.Jestem ogolnie anglofilem 😀 Kocham wszystko co angielskie i nawet studiuje anglistyke.....!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😛
Widze ze malo jest tutaj wielbicieli czarnej muzy. Nie mam na mysli hip hpowej papki. Ale klasyczny soul,funky....Erykah badu, jill scott, lauryn hill, goapele, sofa, The crackers, raphael saadiq....Slyszal ktos o tych wykonawcach??????????

Opublikowany : 31/07/2006 2:18 am
EvilOne
stały bywalec

tez jestem anglofilem 😀
lubie sobie czasem posłuchać Lauryn Hill, znam Eryke ale reszta tych wykonawców nie jest mi jednak znana... ogolnie wole ostrzejsze dzwieki :diablo:
ale szanuje bardzo wykonawców soul:)

hide and seek

Opublikowany : 02/08/2006 10:13 pm
SoulFly
bywalec

spiewam i tanczee i jemm pomarancze! 🙂

fanko metalu był juz taki temat

Opublikowany : 04/08/2006 1:24 am
EvilOne
stały bywalec

Dziesiąta Osobo, Która Mi To Mówi- wiem 😉

hide and seek

Opublikowany : 04/08/2006 5:24 pm
Nantosvelta
forumowy expert

:hiya: :hiya:
Temat, który mi bardzo pasuje. Osobiście jestem fanką MUZYKI. Mogłabym jej słuchać na okrągło. Ogólnie lubią różną muzykę, oprócz Hip Hopu, techno i disco polo, ale każda z tych dzedzin muzycznych ma swoje wyjątki. Najbardziej lubię Sarah Brightman, Utada Hikaru i The Butchies, kiedyś najbardziej słuchałam Dimmu Borgir, Slipknota i Rammstein. Ostatnio urzekł mnie Cranberries i Kamelot. Lubię muzykę celtycką i Mariah Carey.
Osobiście sama śpiewam i mam zamiar robić w tym kierunku poważne kroki, np. ostatnio zrezygmowałam z pracy, która stopowała mnie nawet przed spotkaniami z przyjaciółmi. Jedna koleżanka stwierdziła, że czuje przede mną respekt. Pochlebiło mi to. 😛
Jak ktoś ma jakieś propozycje co do "fajnej" muzyki, to czekam.

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

Opublikowany : 05/08/2006 12:10 am
EvilOne
stały bywalec

co masz na mysli pisząc "fajnej muzyki" i na jakie propozycje czekasz??

hide and seek

Opublikowany : 05/08/2006 3:51 am
xwegax
bywalec

Ach niech ktos napisze ze słucha metalu :diablo:
Bo mi smutno samej 🙁
czyżby brakowało wśród populacji wege fanów mocnej muzy??

ja już nie wege, ale mocną muzę lubię 🙂 Może nie wszystko jak leci, ale wiele rzeczy 🙂 Większość metalu, HC, część punka- tę... hm, ambitniejszą 😉 nie lubie Dream Theater i podobnej muzy, po prostu mi nie leży. Reszta może być.

jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu psów i kotów- zajrzyj http://www.brightlion.com/InHope_pl.aspx i przekonaj się sam(a), czy nie warto zmienić poglądu.

Opublikowany : 05/08/2006 4:03 am

a ja lubie posłuchać grind-cora,emo-cora, screama,power violenca,industrialu,digital hardcora, hip hopa takiego ambitniejszego,no i duż więdej:)

Opublikowany : 09/08/2006 9:04 pm

a jeszcze lubie posłuchać starych pieśni rewolucyjnych włoskich hiszpańskich

Opublikowany : 09/08/2006 9:07 pm
Krusto
bywalec

Do tych pieśni rewolucyjnych polecam Ci jeszcze Pieśni Palestyńskiej Intifady oraz pieśni Timura Mutsurayeva: są to pieśni czeczeńskie!

Opublikowany : 10/08/2006 2:01 pm
Strona 2 / 6 Wstecz Następny
  
Praca