Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Czy zdarzyło wam się zjeść mięso, będąc ofiarą głupiego żartu lub przez pomyłkę?  

Strona 10 / 23 Wstecz Następny
  RSS

StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
15/12/2008 12:01 pm  

sorry, ale zagwozdkę mam, jaki hitler?

moja matka

nie przesadzasz Ty czasami? nienawidzę jak ktoś w ogóle wspomina o hitlerze, a już na pewno kiedy bezmyślnie porównuje kogoś do niego 😡 weź jedź do Oświęcimia albo do Treblinki i poczytaj sobie o drugiej wojnie światowej 😡


OdpowiedzCytat
assasello987
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 270
15/12/2008 12:16 pm  

sorry, ale zagwozdkę mam, jaki hitler?

moja matka

nie przesadzasz Ty czasami? nienawidzę jak ktoś w ogóle wspomina o hitlerze, a już na pewno kiedy bezmyślnie porównuje kogoś do niego 😡 weź jedź do Oświęcimia albo do Treblinki i poczytaj sobie o drugiej wojnie światowej 😡

nie bulwersuj sie O_o to ze nienawidzisz to twoja sprawa, ja nie porownuje -dluga historia ona sama na sibie tak kiedys powiedziala i sie przyjelo. a jak masz mnie za pustaka ktory nie zna podstaw histori to jestes w bledzie. zreszta nie wiele mnie obchodzi twoje zdanie na moj temat.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
15/12/2008 12:24 pm  

nie bulwersuj sie

nie rozkazuj mi, z łaski swojej

O_o to ze nienawidzisz to twoja sprawa,

jak najbardziej, gdyby była cudza to bym jej nie broniła

ona sama na sibie tak kiedys powiedziala i sie przyjelo

no to nie ma się czym chwalić

masz mnie za pustaka ktory nie zna podstaw histori

Ty to powiedziałaś^^

zreszta nie wiele mnie obchodzi twoje zdanie na moj temat

każdy tak mówi 😉


OdpowiedzCytat
assasello987
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 270
15/12/2008 12:35 pm  

nie bulwersuj sie

nie rozkazuj mi, z łaski swojej

O_o to ze nienawidzisz to twoja sprawa,

jak najbardziej, gdyby była cudza to bym jej nie broniła

ona sama na sibie tak kiedys powiedziala i sie przyjelo

no to nie ma się czym chwalić

masz mnie za pustaka ktory nie zna podstaw histori

Ty to powiedziałaś^^

zreszta nie wiele mnie obchodzi twoje zdanie na moj temat

każdy tak mówi 😉

oj tam czytalam pare watkow i widze ze ty jestes oki i nie mam zamiaru zadnej wojny z toa prowadzic wiec mam nadzieje ze nie jestes obrazona i nie robmy wiecej off topic b sie moderator zdenewuje.

a co do tematu to wiele osob daje mi nawet tego nie ukywajac jedzenie ktoe bylo robione na miesie np zupa jaks czy bigos wygrzebuja to mieso i tekst: no mozesz jes bez miesa jest. a jak odmawiam to sie dziwia czemu.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
15/12/2008 12:40 pm  

luz, nie obrażam się z reguły
bo ludzie nie myślą, im się wydaje, że jak wyjmą to mięso to obiad jest bezmięsny 😉


OdpowiedzCytat
/ula/
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 140
15/12/2008 1:06 pm  

niedawno postanowiłam spróbować piwa Guinness. chyba wczoraj znalazłam w jakimś wątku na forum (o alkoholu czy winie) link do listy trunków z podziałem na wege/wegan. i co się okazało? ku mojemu przerażeniu i obrzydzeniu, okazało się, że do tego piwa dodaje się jakiś dodatek odzwierzęcy (dokładniej- coś z ryby)!!! a ja to wypiłam:(

[edytowane 15/12/2008 przez /ula/]


OdpowiedzCytat
haku
 haku
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 56
15/12/2008 4:59 pm  

mięsa 'zwykłego' nie zjadłem chyba nigdy natomiast inna jeśli chodzi o różne E-dodatki to już niestety inna sprawa... zresztą pewnie o połowie takich przypadków nawet nie wiem... (i to chyba dobrze)...
...poza tym w tej chwili biorę leki z żelatyną - cóż, obrzydliwe to ale nie mam wyjścia.. :casstet: 🙁 🙁


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
16/12/2008 2:21 am  

A ja dzisiaj miałam nieprzyjemną wpadkę: zmęczona i głodna, nie mając ochoty na kanapki, po całym dniu biegania po mieście wrzuciłam do garnka mrożone pierogi "z kapustą i grzybami". Skład na opakowaniu wyglądał ok: mąka, woda, kapusta, grzyby,cebula. Pierwszego pieroga połknęłam bez namysłu, skręcana od środka głodem, ale...przy drugim cos mnie zaniepokoiło. Przekroiłam następnego i następnego...w każdym była taka dziwna substancja, przypominająca konsystencją granulat sojowy LUB mięso mielone. Fuj! Wyrzuciłam swiństwo do kosza (nie mam nikogo, kto mógłby to za mnie dojeść), nie chcąc ryzykowac. Nieprędko tknę jakieś gotowe jedzenie, teraz nawet mrożonego szpinaku będę się bała 😮


OdpowiedzCytat
assasello987
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 270
16/12/2008 2:55 am  

to jest masakra jak trzeba uwazac. niedlugo nawet w salacie mieso bedzie


OdpowiedzCytat
rednoska
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 34
29/12/2008 8:38 pm  

mama kiedys zrobila mi kopytka i na okrase miala podsmazyc mi cebulke i do tej cebulki wrzucila tzw skwarki bo wczesniej i nie zauazylam tego ale jak wzielam do ust to poczulam odrazu - fuuuu...

im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzeta


OdpowiedzCytat
tcioflove
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 89
01/01/2009 9:16 pm  

Niedawno moja mama zrobiła naleśniki. Niestety zdążyłam zjeść jednego zanim zorientowałam się że są na smalcu :casstet:


OdpowiedzCytat
assasello987
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 270
06/01/2009 4:49 pm  

a ja kupilam zapas zupek na których było napisane ze sa wegetarianskie i czytam teraz : "w skladzie produkcyjnym stosuje sie skorupiaki i ryby" 😮


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
06/01/2009 6:06 pm  

To chyba tak jak z informacjami na czekoladach
"może zawierać śladowe ilości białek mleka i lecytyny sojowej" itp.

Wydaje mi się, że chodziło o to, że w tej przetwórni przetwarza się też skorupiaki i ryby, ale nie wrzucają ich do tej zupki zamierzenie - po prostu śladowe ilości mogą do niej wpaść.

Takie przynjamniej tłumaczenie znalazłam kiedyś w przypadku informacji na czekoladach.


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
06/01/2009 6:25 pm  

Taką informację muszą podawać ze względu na alergików , którzy mogą nie tolerować nawet śladowych ilości. Znam osoby uczulone na skorupiaki, więc taką zupką to raczej pogardzą . 😉


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
06/01/2009 6:41 pm  

Czasem się zastanawiam czego to jeszcze dodadzą do normalnego jedzenia. Takie "extra" dodatki mnie ostatnio irytują.
Na przyjęciu zaręczynowym mojej koleżanki z roku przez przypadek zjadłam COŚ do teraz nie wiem co... 😮 Wzięłam do ust takie nadziewane na wykałaczki koreczki warzywne. Miele, miele i.... czuję.... rybę???? (!) 😮 W głowie burza: "Co mam teraz zrobić? Nie wypluję przy wszystkich... Wyjść do łazienki? A jak to nie jest mięso? Jezu co ona do tego dodała?"
Nie miałam szansy wyjść bo musiałabym się przez wszystkich przepychać i pluć tą rybą przepraszając aby mnie przepuścili. Zmusiłam się do przełknięcia. Co ciekawe coś w tym zjedzonym koreczku było dla mnie nie do zidentyfikowania. Stwierdziłam, że to warzywo a to chyba był jakiś owoc morza... Z taką ufnością wzięłam to do ust bo wcześniej pytałam czego nie mogę jeść... Na to moje koleżanka, że tylko sałatki bo tam jest kurczak. 😮


OdpowiedzCytat
Strona 10 / 23 Wstecz Następny
  
Praca