Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wegetarianie VS. Weganie : kogo więcej??  

Strona 13 / 19 Wstecz Następny
  RSS

obasan69
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 13
20/06/2008 6:30 pm  

Jam wegetarianka, jak na razie 😉 Ale gdy tylko będę mieć możliwość przechodzę na weganizm 😉

- Nosce te ipsum -


OdpowiedzCytat
verufer
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 442
20/06/2008 7:23 pm  

Ale to niesprawiedliwe bo Ty rezygnujesz tylko z czekolady a ja z miodu, chałki, ciasta drożdżowego i z czekolady. Czyli moje wyrzeczenie jest większe.

Ja tez musze zrezygnowac z wiecej rzeczy... Tylko ze z czekolada jest najtrudniej... Zatem trudnosc jest chyba ta sama...

Przesylam Ci mailem przepis na pyszny czekoladowy napój.

Dzieki:) Pozdrawiam

Chi vuol veder il ciel, poi morir'


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
20/06/2008 7:57 pm  

No to sie przyznaj publicznie, jeśli nie jest to dla Ciebie zbyt prywatne z czego jeszcze rezygnujesz oprócz czekolady. Chyba nie z ryb ? 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
verufer
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 442
20/06/2008 8:10 pm  

No to sie przyznaj publicznie, jeśli nie jest to dla Ciebie zbyt prywatne z czego jeszcze rezygnujesz oprócz czekolady. Chyba nie z ryb ? 🙂

Z ryb nie 😛 Na szczescie mam na nie alergie 😛 Ja tez musze zrezygnowac z miodu (a wymowne jest chyba to ze kiedys mnie przezwano Kubus Puchatek 🙂 ) z jajecznicy i wafli ktore uwielbiam... Jest jeszcze pare produktow z mlekiem onboard 🙁 Wystarczy? Pozdrawiam 🙂

Chi vuol veder il ciel, poi morir'


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
20/06/2008 8:20 pm  

To naprawdę nie zazdroszczę Ci podjęcia takiej odważnej decyzji. Ja jajek jako takich nie jem już ze trzy lata ale przecież były w chałce i ciastach drożdżowych, ktore jadłem.
Nie wiem jak my to wytrzymamy :calim:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
20/06/2008 8:39 pm  

Nie wiem jak my to wytrzymamy :calim:

Gdybyście mnie uprzedzili to mogłabym Wam towarzyszyć a tak to sama muszę sobie"obrać" jakiś termin i się psychicznie nastawić. Nie potrafię tak z dnia na dzień.
🙂 🙂 🙂


OdpowiedzCytat
verufer
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 442
20/06/2008 8:46 pm  

To naprawdę nie zazdroszczę Ci podjęcia takiej odważnej decyzji.

Jaka odwazna? Wszystko da sie przezyc za wyjatkiem smierci 😛

Nie wiem jak my to wytrzymamy :calim:

Normalnie: Ja trzy mamy, Ty trzy mamy, On trzy mamy, My trzy mamy, Wy trzy mamy, Oni trzy mamy 😛 :hallucine:

Gdybyście mnie uprzedzili to mogłabym Wam towarzyszyć a tak to sama muszę sobie"obrać" jakiś termin i się psychicznie nastawić. Nie potrafię tak z dnia na dzień.

Mozemy na Ciebie poczekac jesli chcesz, a przynajmniej ja moge 😉 Pozdrawiam 🙂

[edytowane 20/6/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
20/06/2008 9:00 pm  

Mozemy na Ciebie poczekac jesli chcesz, a przynajmniej ja moge 😉 Pozdrawiam 🙂

Nie , lepiej nie Wy już jesteście w trakcie "przemiany " więc lepiej nie zaczynać tego co ble....
Z czasem dołączę do Was , dam znać kiedy . Trzymajcie się..... Pozdrawiam 🙂


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
20/06/2008 9:01 pm  

Niestety, ja już nie mogę odwołać swojej decyzji bo ostatnio jak robilem zakupy w piekarni to powiedzialem pani sprzedawczyni że już moja noga tu nie stanie :rotfl:
Mogę Ci jedynie Ayno kibicować od chwili kiedy zdecydujesz się to kamikadze. 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
20/06/2008 9:08 pm  

... powiedzialem pani sprzedawczyni że już moja noga tu nie stanie :rotfl:
😀

A to dobre, nie ma to jak takie zobowiązanie !

:rotfl:
Dziękuję , .... to tylko słodziutki miodek będę musiała odstawić , więc sobie poradzę. A Twoje zapasy już sie skończyły ?


OdpowiedzCytat
verufer
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 442
20/06/2008 9:19 pm  

Niestety, ja już nie mogę odwołać swojej decyzji bo ostatnio jak robilem zakupy w piekarni to powiedzialem pani sprzedawczyni że już moja noga tu nie stanie :rotfl:

przeStan tak mowic, za wsze mozna sie wycofac 😉

Mogę Ci jedynie Ayno kibicować od chwili kiedy zdecydujesz się to kamikadze. 😀

Jakie kamikadze? Wystarczy tylko jesc troche mniej fasoli 😉

Chi vuol veder il ciel, poi morir'


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
20/06/2008 9:21 pm  

[quote Twoje zapasy już sie skończyły ?

Ja mam jeszcze 5 litrów miodu w piwnicy i nie wiem co z tym zrobić. Chyba oddam spowrotem pszczołom albo mrówkom bo one też lubią słodycz 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
verufer
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 442
20/06/2008 9:28 pm  

[quote Twoje zapasy już sie skończyły ?

Ja mam jeszcze 5 litrów miodu w piwnicy i nie wiem co z tym zrobić. Chyba oddam spowrotem pszczołom albo mrówkom bo one też lubią słodycz 🙂

Wiesz, Ayna tak ladnie prosila by na nia poczekac, ze nie potrafie jej odmowic... Zatem jakby co to moge sie zajac tym Twoim miodem 😛 To kiedy mam Cie odwiedzic? 🙂

[edytowane 20/6/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
20/06/2008 9:29 pm  

Ale ja tej pani nie powiedziałem, że od dzisiaj nie jem chałki bo chcę być veganinem. Ona sie do tej pory zastanawia co sie stalo, że się zachowałem w ten sposób. 🙂

Verufer, Ayna by musiała czekać kilka miesięcy zanim Ty byś zjadł ten miód 😀

[edytowane 20/6/2008 przez Stanisław]

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
20/06/2008 9:40 pm  

Wiem, ale i tak masz motywację, bo powiedziałeś, że więcej tam nie przyjdziesz 😀

Teraz to nawet nie pójdę tam po chleb bo będę się wstydził. Ona mnie zapamiętała :hallucine:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Strona 13 / 19 Wstecz Następny
  
Praca