Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Kogo lubimy z naszych polityków  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  RSS

Denis
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 110
04/08/2007 6:20 pm  

unas polityka powina miec inna nazwe.... "Kabaret" 😀

Dlaczego Bóg pozwala na tak wiele krzywd? Ponieważ dał nam wolną wolę !!!


OdpowiedzCytat
Jakub
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 135
04/08/2007 6:36 pm  

Ja lubię [b] Janusza Korwina-Mikke[/b]. Lubię, choć niekoniecznie się z nim zgadzam. 🙂

[img]http://i25.photobucket.com/albums/c62/hamletron/priceless.gif[/img]


OdpowiedzCytat
Ulka
 Ulka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 252
05/08/2007 12:57 am  

a ja uwielbiam Panią Senyszyn , bo tak się chyba nazywa ta mądra dowcipna , rozsądna kobieta która naprawdę zna życie


OdpowiedzCytat
aniusia
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 165
05/08/2007 3:49 pm  

a ja lubie...posmiac sie z naszych politykow bo wszyscy razem tworza swojego rodzaju teatrzyk jest dyrektor, ojciec-dyrektor, tysiac marionetek, kilku brzuchomówców, jeden olbrzym i blizniacy z ksiezycem pod pacha 😛 jest tez bialy murzyn i jego groupies ... czego to u nas nie ma
tytul: sejm


OdpowiedzCytat
Ulka
 Ulka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 252
06/08/2007 1:00 pm  

tak , to z pewnością jakiś teatr absurdu , mozna tylko wyłonić jakies poważniejsze jednostki A swoją drogą całkiem ucichła wegetarianka b.Labuda i Krystyna Żytkiewicz Nic o nich nie słychać , a przecież K Zytkiewicz kandydowała nawet na prezydenta -wegetarianka i b.zrównowazona , rzeczowa osoba


OdpowiedzCytat
e-anandas
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 195
06/08/2007 3:17 pm  

Z polityka mam tyle wspolnego co z narkotykami czyli prawie nic. Nawet sie juz nie interesuje kto jest kim i kto co mowi bo to wszystko sie tak szybko zmienia ze szkoda czasu. Rzad jest ponoc odzwierciedleniem spoleczenstwa. Mysle ze jednak mimo wszystko jest to prawda, wiekszosc polakow jest taka jak politycy. Czy kogos lubie? Chyba kazdy jest umoczony w jakies g... bardzo lubie Bartoszewskiego ale on niewiele ma wspolnego z codzienna polityka.

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....


OdpowiedzCytat
Ulka
 Ulka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 252
06/08/2007 6:41 pm  

Bartoszewski to faktycznie porządny gość -ale on chybajuż nie wspolrządzi w aktualnym rządzie?


OdpowiedzCytat
Kudłacz
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 139
06/06/2008 2:10 pm  

Ja tam lubię Janusza Korwin-Mikke. W sumie jedyny liberalny polityk w Polsce, a jako taki zapewnia całkowitą wolność poglądów, także tych prywatnych i religijnych. Skończył by ze szkodliwymi dotacjami dla ubojni, ze szkołami robionymi od linijki przez ministerstwo (stołówki wege rulez :P) i wszelkimi akcjami społecznymi typu "Pij mleko będziesz wielki", bo uważa je, moim zdaniem słusznie za próbę narzucenia światopoglądu warstwy rządzącej reszcie społeczeństwa w dodatku za nasze wspólne, budżetowe pieniądze. Im więcej wolności intelektualnej tym więcej wege.

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
06/06/2008 2:57 pm  

Kudłacz, co się tak rozpisałeś z samego rana. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Kudłacz
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 139
06/06/2008 3:05 pm  

Jakkolwiek niemądrze by to zabrzmiało, dobrze pisze się na kacu 😛 😛 😛 Pozdrawiam.

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
06/06/2008 6:38 pm  

Nie lubię żadnego polityka... wszyscy gadają mniej więcej to samo. A Korwin-Mikke? Śmieszny facet, często poprawia mi humor 😉

=


OdpowiedzCytat
Kudłacz
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 139
06/06/2008 8:49 pm  

Nie lubię żadnego polityka... wszyscy gadają mniej więcej to samo. A Korwin-Mikke? Śmieszny facet, często poprawia mi humor 😉

A mnie trochę bawi twierdzenie, że wszyscy politycy gadają mniej więcej to samo w sytuacji kiedy np: JKM mówi "nie możemy podpisywać traktatu reformującego bo to utrata niepodległości" a Tusk mówi "musimy podpisać ten traktat bo to dla nas jedyna szansa". Lewactwo mówi, "więcej podatków, państwo opiekuńcze", liberałowie "podatek pogłówny, państwo leseferystyczne" itd. itp.

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
06/06/2008 9:57 pm  

Chodziło mi o to, że wszyscy mówią, jak to oni poprawią nasze życie, zmienią cały kraj... po prostu mam na myśli ich obłudę i często pojawiającą się głupotę.

=


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
06/09/2012 1:14 pm  

Korwin chyba już kompletnie oszalał
[url= http://natemat.pl/29939,janusz-korwin-mikke-atakuje-paraolimpijczykow-powinnismy-ogladac-zdrowych-pieknych-a-nie-zboczencow-i-inwalidow]Janusz Korwin-Mikke atakuje paraolimpijczyków. "Powinniśmy oglądać zdrowych, pięknych, a nie zboczeńców i inwalidów"[/url]
Janusz Korwin-Mikke znów szokuje. W swoim felietonie przekonuje, że "inwalidzi" nie powinni organizować zawodów sportowych, bo zmagania niepełnosprawnych nie mają nic wspólnego ze sportem. "Równie dobrze można by organizować zawody w szachy dla debili" - pisze polityk na swoim blogu.

Właściwie to powinien być temat: "Kogo NIE lubimy z naszych polityków" 😉 Ja lubię... R. Kalisza, szkoda tylko, że w SLD są takie szumowiny 😡

[edytowane 6/9/2012 przez Bellis_perennis]


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
06/09/2012 1:21 pm  

---
---
---

Powyżej lista lubianych przeze mnie polityków 😉

Kalisz, który przyjeżdża swoją limuzyną na lewicowe dema jest żałosny.
Na szczęście coraz częściej protestujący każą mu "wy****dalać" :rotfl:

Jestem w stanie zmusić się do lubienia polityków z jakiejś prawdziwie lewicowej partii, takiej na miarę brazylijskiej Partido dos Trabalhadores. Ale nie wiem, czy dożyję chwili, w której taka partia w Polsce powstanie.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca