Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wegetarianie/weganie prośba o pomoc  

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
20/10/2009 11:10 pm  

Dostałam ankietę jakieś trzy dni temu i...jestem w kropce. Nie ma w niej żadnego zapewnienia o anonimowości, a padają bardzo osobiste pytania: o dokładną datę urodzenia (po co??? przecież wystarczyłby rocznik i płeć), o choroby oraz nazwy przyjmowanych leków... Pewnie, że można wymyślić na poczekaniu dowolną bajkę, ale priorytetem powinna chyba być rzetelność i wiarygodność badań? Chciałam pomóc, ale teraz sama już nie wiem co zrobić...Jeśli możesz się do tego jakoś ustosunkować, Doroto, to bardzo Cię o to proszę.


OdpowiedzCytat
migotka.ania
rozmówca
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 70
20/10/2009 11:30 pm  

rubia Mam taki sam problem jak ty,już odmówiłam. Przykro mi


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
20/10/2009 11:37 pm  

No właśnie. obawiam się, że bez poprawek nie ma szans. Wybacz Doroto, ale za bardzo cenię sobie prywatność, a pewne dane powinny być udostępniane tylko przy zapewnieniu całkowitej anonimowości i przedstawieniu celu, któremu ich udostępnienie miałoby służyć


OdpowiedzCytat
Dorota8787
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 6
24/10/2009 11:53 pm  

tzn w tej ankiecie chodzi mi głównie tylko i wyłacznie o pokarm który spożywacie, jak dla mnie mozecie nie uzupełniac tego fragmentu o lekach i o dacie urodzenia
to nie jest istotne
a dane beda wykorzystane tylko do pracy inzynierskiej
i później usunięte

jedynie zestawienie całosciowe wyników ankiety bede miałą w pamieci kompa
i wydrukowane
i tyle ;P
wiec nie bójcie sie 😛 nic złego sie nie stanie

pozdrawiam

Dorota


OdpowiedzCytat
kael
 kael
świeżaczek
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 3
12/04/2011 3:43 am  

W imieniu bratowej , prosze o uzupelnienie ankiety potrzebnej do pracy magisterskiej.Badanie skierowane jest do kobiet o różnych preferencjach żywieniowych (wegetarianie – niewegetarianie).
http://wyslijto.pl/files/download/1etpmwf6jq


OdpowiedzCytat
an
 an
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 360
12/04/2011 7:48 am  

W imieniu bratowej , prosze o uzupelnienie ankiety potrzebnej do pracy magisterskiej.Badanie skierowane jest do kobiet o różnych preferencjach żywieniowych (wegetarianie – niewegetarianie).
http://wyslijto.pl/files/download/1etpmwf6jq

Napisałam już na forum empatii, ale przekleję i tu 🙂

Bardzo ciekawa ankieta, ale u mnie nie da się wypełniać (np tam gdzie są kwadraciki do zaznaczenia, u mnie nie da się w nich zaznaczyć, kursor po kliknięciu pojawia się bo bokach, a jak bym chciała coś wpisać, to zaburza to układ ankiety, no ale - co ważniejsze - i tak nie da się u mnie zapisać ankiety [save] , żeby móc później wysłać. Ciekawe więc jak u innych.)

Jeśli innym działa, to proponuje ankietę zamieścić na forum wegedzieciak, tam zdecydowanie więcej kobiet 🙂 z tym, że nie rozumiem, czemu autorka sama osobiście nie napisze w tej sprawie, tak byłoby lepiej...

Aha, obawiam się, że takie skupienie się w ankiecie na wegetarianach, może jednak zniechęcić niewegetarian do udziału w ankiecie? (Chyba, że do nich kierowana jest wersja z innym wstępem ;>) A może chodzi jednak przede wszystkim o wegetarian?

ania


OdpowiedzCytat
kael
 kael
świeżaczek
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 3
12/04/2011 12:48 pm  

no wlasnie wiem ze z tymi kwadracikami cos nie hula ale ja wzielam moja odp w kolorze zaznaczylam.A z zapisaniem to dziwna sprawa bo mnie sie zapisuje (spróbuj dać "zapisz jako" i pod nowa nazwa)
Ankieta z tego co wiem to głownie do wegetarian jest skierowana 🙂


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
16/04/2011 4:47 pm  

nic mam zamiaru w żadnym wypadku wszczynac awantur, ale nick zgwałcę księdza mnie osobę temperamentną też zniesmaczył, a jako wierzącą to lekko zbulwersował - słaba prowokacja


OdpowiedzCytat
kael
 kael
świeżaczek
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 3
19/04/2011 8:01 pm  

że co? 😮


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca