Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nietaktowni wegetarianie.  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  RSS

Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
08/12/2009 1:43 pm  

Nie chciałabym osądzać postępowania Twojej koleżanki ponieważ nie znamy jej wersji wydarzeń.Może z jej punktu widzenia cała sytuacja wyglądała nieco inaczej a Ty może byłaś przewrażliwiona ? Może inni mięsożercy dokuczali jej a ona w ten sposób odpierała zarzuty ?
Jednak w jakiś sposób musiała wpłynąć na Ciebie skoro dziś Ty też jesteś wegetarianką . To taki pozytywny skutek całego zajścia o którym nie możesz zapomnieć . Ja bym tego nie roztrząsała bo może właśnie dzięki niej i jej dosadnym opiniom jesteś Tym kim jesteś ? W zasadzie to możesz być jej wdzięczna 😉


OdpowiedzCytat
lisek
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 83
08/12/2009 7:52 pm  

Z reguły zjadacze mięsa nie pękają i zajadają kiełbachę obok kogoś, kto nie je mięsa.
Z reguły palacze nie przejmują się i palą przy niepalących.
Życie, życie, życie...

[url=http://wydaje.pl/e/magia-owocow]ZOBACZ :)[/url]


OdpowiedzCytat
lauraP.
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 42
09/12/2009 4:53 pm  

Może. Wiecie co, a może ja jej po prostu nie lubiłam i dlatego tak żem się jej uczepiła. 🙂

Po prostu nie lubię jak ktoś mnie poucza na temat jedzenia, gdy już mam coś na talerzu. 🙂

[edytowane 10/12/2009 od xxl]

Just free love.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
10/12/2009 2:33 am  

Wolę być szarą masą niż coś komuś narzucać.
A co do butów, to jestem wege już ponad 6,5 roku i noszę skórzane glany. Są one starsze niż mój wegetarianizm, ale nie wyrzucę ich, bo to byłoby jeszcze gorsze niż noszenie 😛 Zresztą nie stać nie jak na razie na zapłacenie ok 500 zł na 'wegetariańskie' glany.
A ludzie generalnie patrzą na rzeczywistość ze swojego punktu widzenia. Przecież stąd się biorą teksty typu 'a co ty jesz, skoro nie jesz mięsa' 😉

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
lauraP.
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 42
10/12/2009 2:47 pm  

Wyrzucenie glanów byłoby nie eko. Pozdro.:)

Just free love.


OdpowiedzCytat
Princess_Leia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 143
10/12/2009 6:04 pm  

macie rację. niefajnie jest miec kogos takiego, kto bedzie Ci krzywo patrzył w talerz i niewiadomo co przy tym mówił. Niestety spotkałam sie juz z osobami dziwnie patrzacymi sie na to, co mam na talerzu i komentującymi to. po co im to? niektorzy sa zbyt uparci, by zostawic to dla siebie. musza to wyglaszac swiatu. ;D

[edytowane 10/12/2009 przez Princess_Leia]

sky's the limit.


OdpowiedzCytat
lekki123
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 187
10/12/2009 9:55 pm  

Nie lubie jak ktos mi zaglada do garnkow albo mowi co mam robic. Z akademika pamietam jedna moja kolezanke wege, ktora do swojej wspollokatorki w akademiku po powrocie z domu (na weekend) zadawala pytanie: JADLAS W DOMU MIESO.

Moim zdaniem kazdy z nas rozwija sie w swoim wlasnym tempie, niektorzy dochodza do pewnych rzeczy wczesniej inni pozniej, ale zeby narzucac sie innym w ten sposob. Mnie zawsze irytowalo to, jak ludzie mowia, ze jesli masz jakies problemy ze zdrowiem , to dlatego, ze nie jesz miesa.

A i jeszcze jedno smieszy mnie troche, ta naiwna wiara niektorych wegetarian, ze skoro nie jedza oni miesa to dzieki temu uratowali istnienie ilus tam zwierzat. Te zwierzeta i tak gina, bo zje je ktos inny, ale ja nie mam w tym swojego udzialu. Nie przykladam do tego swojej reki.

swiat zmienia sie przestawia game barw


OdpowiedzCytat
lauraP.
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 42
10/12/2009 11:31 pm  

Może masz lekki rację? To, że ja nie kupię schabowego nie sprawi, że zabiją krówkę mniej. Ale z drugiej strony......jak będzie nas duuuużo to dostaną po dupie te wszystkie obozy ze zwierzakami przeznaczonymi na rzeź.

Just free love.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
12/12/2009 1:07 am  

Zawsze coś robimy. A przecież są organizowane różne akcje, które mają na celu ratowanie życie wielu zwierząt 😀
lauraP.: Wiem, że wyrzucenie glanów nie byłoby eko 😀 I to był jeden z tych powodów, dla których do tej pory noszę moje stare glany 😀
Ale to pytanie: jadłaś mięso to już przesada o.O

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
assasello987
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 270
12/12/2009 10:35 pm  

co do glanów- glany wegan wcale nie sa drogie.
a jak ktos ma problem bo nie bedac wege kupil skorzane i nie eko jest wyrzucac - zawsze mozna sprzedac a dla wiekszej czystosci sumienia czec kasy przeznaczyc na jakiegos szczytnego cela 😛


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
13/12/2009 7:15 pm  

Nie zawsze są chętni żeby kupić, a poza tym często jest to np. prezent, a prezentów nie powinno się pozbywać.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
16/12/2009 6:06 pm  

co do glanów- glany wegan wcale nie sa drogie.

Przepraszam za mały off top, ale - [b]Assasello[/b], możesz dać jakieś namiary? 😉

Hmm... jak ja dostałam skórzany pasek, to oddałam go mamie. Dla bezpieczności buty pozwalam sobie kupować tylko w moim towarzystwie.
W chwili przechodzenia na wege miałam parę skórzanych butów i skórzaną kurtkę, przestałam je nosić żeby nie dostarczać argumentów. 😉


OdpowiedzCytat
assasello987
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 270
16/12/2009 7:02 pm  

co do glanów- glany wegan wcale nie sa drogie.

Przepraszam za mały off top, ale - [b]Assasello[/b], możesz dać jakieś namiary? 😉

na culpa.pl albo cula.com wegan buty


OdpowiedzCytat
jarzyna86
początkujący
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 12
16/12/2009 10:39 pm  

Ja stram sie nikomu nie narzucac,ale jak juz kto sie przyczepia do mnie dlaczego nie jem miesa,to odzywa sie we mnie dusza wojownika..
nie zapomne nigdy ,jak u cioci na urodzinach ,ktore oragnizowala w jakies restauracji,dowedzialam,sie ,ze jestem nietaktowna,bo specjanie dla mnie zamawiali zestaw surowek..hehe..coz poradze,ze tak czekalam,ze moze chociaz jakies salatki wjada na stol..a tu jakies pieczenie i ,o zgrozo,tatar! (sic!)
w ogole to z mojego doswiadczenie wynika,ze to nie wege sa b.nietaktowni w stosunku do wege,niz odwrotnie.

Jestem pewna, że można inaczej, Niż tylko wsiąść do zatłoczonego autobusu. I dać się wieźć komukolwiek I dać się wieźć gdziekolwiek


OdpowiedzCytat
MassMurder
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 348
16/12/2009 10:48 pm  

Nietaktowni wobec smierci..

made in CYRK ZALEWSKI http://www.youtube.com/watch?v=7LIcLdYv8rg


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca