Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Jak się widzicie?  

Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  RSS

DaveDorian
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 228
13/09/2010 11:47 pm  

Gdzie jest ta wypowiedź? Bo przysięgam, że jej u mnie nie ma. :rotfl: Przejrzałem wszystkie komentarze z tego wątku po 2x i dalej nie widzę...

''Bogowie są dziwni. Im bardziej ich czcisz, tym więcej złych duchów zsyłają ci nazajutrz by tańczyły ci w głowie...''


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
13/09/2010 11:50 pm  

Nie ma się z czego śmiać...
Nie skomentuję tego ok? Bo komentarz byłby nieco dosadny, wręcz cha*ski...


OdpowiedzCytat
DaveDorian
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 228
13/09/2010 11:57 pm  

Ja na serio się pytam. Tu nie ma śmiechu teraz.
Czy ktoś inny może potwierdzić to, że znajduje się tu owa wypowiedź? Bo ja jej nie widzę.

''Bogowie są dziwni. Im bardziej ich czcisz, tym więcej złych duchów zsyłają ci nazajutrz by tańczyły ci w głowie...''


OdpowiedzCytat
Pocahontas
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 262
13/09/2010 11:58 pm  

Na 1 stronie tego tematu, jest to co zacytowała Bellis, napisałam tamten post o godzinie 22:01. Patrz uważnie.


OdpowiedzCytat
DaveDorian
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 228
14/09/2010 12:06 am  

Ale ja zacytowałem i odpisałem na post [b]anas14[/b] i to jej wiadomość skomentowałem. Pocahontas dołączyła się do rozmowy w trakcie, podobnie jak i reszta. Ja doskonale wiem, z kim i do kogo piszę, ale jak widać to innym mylą się już osoby... Za duży harmider się zrobił, to pewnie temu.

''Bogowie są dziwni. Im bardziej ich czcisz, tym więcej złych duchów zsyłają ci nazajutrz by tańczyły ci w głowie...''


OdpowiedzCytat
Pocahontas
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 262
14/09/2010 12:11 am  

Dave Dorian, pisałeś przed chwilą, że Bellis zacytowała Ci mnie nie z tego wątku, teraz Ci udowodniłam, że to z tego, więc zamiast znów się dennie tłumaczyć, przyznaj w końcu, że absolutnie nie masz racji.


OdpowiedzCytat
DaveDorian
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 228
14/09/2010 12:13 am  

Na prawdę napisałem, że zacytowała mi [b]Ciebie - Pocahontas[/b]? Nie no, bez jaj miłe panie. Proszę nie wmawiać mi czegoś, czego nie było.

[edytowane 13/9/2010 przez DaveDorian]

''Bogowie są dziwni. Im bardziej ich czcisz, tym więcej złych duchów zsyłają ci nazajutrz by tańczyły ci w głowie...''


OdpowiedzCytat
Pocahontas
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 262
14/09/2010 12:15 am  

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Bellis_perennis zacytowała post z INNEGO wątku
-------------------------------------------------------------------------------

Z TEGO wątku Dave!

DaveDorian
Gdzie jest ta wypowiedź? Bo przysięgam, że jej u mnie nie ma. Przejrzałem wszystkie komentarze z tego wątku po 2x i dalej nie widzę...

Nie wiem czy Ty masz schizofremię czy co, ale mi sie juz nie chce z Tobą pisać, bo chyba sam nie wiesz o co Ci przed chwilą chodziło. Miczlę 😉


OdpowiedzCytat
DaveDorian
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 228
14/09/2010 1:42 am  

Schizofre[u]m[/u]ii nie mam, bo nie ma nawet tak sklasyfikowanej choroby. Jest co najwyżej schizofre[u]n[/u]ia. Ale jej też nie mam. :rotfl:

Masz rację, szkoda słów. Żegnam.

[edytowane 13/9/2010 przez DaveDorian]

''Bogowie są dziwni. Im bardziej ich czcisz, tym więcej złych duchów zsyłają ci nazajutrz by tańczyły ci w głowie...''


OdpowiedzCytat
Pocahontas
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 262
14/09/2010 2:10 am  

Jeśli się nie domyśliłeś, że to literówka i nie wiesz co to znaczy, to może nie odpowiadaj. Obalono wszystkie głupoty jakie nagadałeś, pokazano Ci i udowodniono, że nie czytasz tematu i mylisz użytkowników, ale i tak nie umiesz przyznać się do błędu i przeprosić. Nie lubie takich narcyzowatych lalusiów. Również żegnam.

[edytowane 13/9/2010 przez Pocahontas]


OdpowiedzCytat
DaveDorian
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 228
14/09/2010 2:24 am  

Leć już spać, bo jutro rano do szkoły nie wstaniesz.

''Bogowie są dziwni. Im bardziej ich czcisz, tym więcej złych duchów zsyłają ci nazajutrz by tańczyły ci w głowie...''


OdpowiedzCytat
Pocahontas
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 262
14/09/2010 2:31 am  

I po co mnie prowokujesz panie idealny? Ty leć lepiej do lustra, bo może Ci włosik odstaje i już nie wyglądasz jak 20-letnia imitacja Justina Biebera. Odstający włos to przecież skandal!

[edytowane 13/9/2010 przez Pocahontas]


OdpowiedzCytat
DaveDorian
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 228
14/09/2010 2:36 am  

Ja mam 22 lata, ale cieszę się, że wyglądam młodziej :rotfl:

''Bogowie są dziwni. Im bardziej ich czcisz, tym więcej złych duchów zsyłają ci nazajutrz by tańczyły ci w głowie...''


OdpowiedzCytat
Pocahontas
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 262
14/09/2010 2:39 am  

Eh, nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Ale co sie dziwić, skoro Ty z tego co widzę po tym wątku nic nie kumasz. I nie masz się co chwalić ze 22, bo w środku, po tym jak piszesz na forum, sądziłam, że masz max 12:). Dobranoc.

[edytowane 13/9/2010 przez Pocahontas]


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
14/09/2010 3:40 am  

Granica przekroczona. Otworzę za parę dni, jak ochłoniecie.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  
Praca