Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nergal wegetarianinem?  

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
28/09/2011 3:58 pm  

nawet jeżeli ten człowiek ( choc człowiek to chyba za dużo jak na niego ) jest wege nie oznacza to że podałbym mu rękę, to zwykły hipokryta który walczy z systemem - koscielnym twierdząc że ogranicza jego wolnośc w społeczeństwie a sam narzuca co powinno sie liczyc , do tego lansuje sie obecnie przez celebrytowy pryzmat , gwarantuje to !!! że w momencie smierci będzie sie w duchu modlił , a za targanie Biblii i krzyczenie żryjcie to gówno u mnie jest skończony , wolnośc słowa w kwestii artystycznej tez powinna miec swoje granice

To tylko polski Marylin Manson. Nie zdziwiłbym się gdyby w niedzielę chodził do koscioła. 😀


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
28/09/2011 5:24 pm  

eRZet,@ przemawia twierdząc żesystem katolicki itp ogranicza jego wolnośc wyboru i stara sie go wepchnąc w pewne ramy działania, i strasznie słownie z tym walczy ale zapomina że skoro nawołuje do tego co według niego jets dobre sam narzuca i ogranicza wybór innym - klasyczny przykład hipokryzji, osobiście zdaje sobie sprawę z wielu ułomności sysytmu kościelnego i popełniach nawet ciężkich grzechów, ale nikt mi nie bedzie narzucał w co mam wierzyc , a nergal robi to co jego samego wkurza w kościele

Co do modlitwy , nie takie kozaki-maślaki klękali w chwilach słabości, sczerza to ani on ani ja ani ty i ty i ty i ty ..................nie wiemy co jest tak naprawdę po śmierci więc to jet sprawa duchowa , osobista i jakiś tam po.....b nie bedzie mi mówił że on wie w tej kwesti wszystko i że to wymysł kilku pisarzy sprzed 1000 lat , nie takie cuda sie działy w życiu żeby mi coś tam pokazywał w swoch głupich teledyskach , ale o tym jest juz inny tem związany z religią , pozdrawiam


OdpowiedzCytat
CutthroatBitch
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 317
13/10/2011 8:00 pm  

A to mi się już nie podoba.
[url] http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,10463698,TVP_rozstaje_sie_z_Nergalem___Zatrudnienie_go_bylo.html[/url]
Nie jestem wielką fanką Nergala (a Adama Darskiego nie lubię) ale to już wygląda na "utrudnianie dostępu do niektórych stanowisk ze względu na przekonania religijne".

call me Amber


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
14/10/2011 1:13 pm  

@ sokół:
Zgoda. Powiem więcej: ci wszyscy, którzy tak walczą z Kościołem czepiają się rzeczy nieistotnych. Nikt nie zajmie się powiązaniami hierarchów z polityką i biznesem.
Łatwo jest oprotestować krzyż wiszący tu i ówdzie i powiedzieć, że księża robią to i to, ale kto zajmie się poważnymi sprawami?
Zresztą zarzut dotyczy też drugiej strony: łatwo jest naznaczyć hewimetalowców satanistami, ale kto zajmie się walką z tymi sektami, które robią pranie mózgu?

A to mi się już nie podoba.
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,10463698,TVP_rozstaje_sie_z_ Nergalem___Zatrudnienie_go_bylo.html
Nie jestem wielką fanką Nergala (a Adama Darskiego nie lubię) ale to już wygląda na "utrudnianie dostępu do niektórych stanowisk ze względu na przekonania religijne".

Gorsze rzeczy na koncertach miały miejsce 😛
Największy skandal natomiast to fakt, że deathmetalowiec pcha się na salony.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
14/10/2011 1:55 pm  

cały ten death metal, a black metal to juz całkiem, to zwykła maskarada.
Bo Ci którzy na prawdę wyznają te niby propagowane przez nich poglądy, to piją denaturat, wąchają klej, mieszkają w kartonie i dymają kozy... A oni wykrzykują na scenie i poza nią rzeczy na podstawie których można zdiagnozować ostrą postać schizofrenii paranoidalnej, a potem ubierają się w garnitur i idą z żoną na kolację przy swiecach w knajpie do której mnie by pewnie nawet nie wpuścili 😉
Tak więc nie ma co się dziwić że deathmetalowcy idą robić szoł obok gwiazd popu, bo tak na prawdę niczym się od nich nie różnią. Underground, przestaje być undergroundem w momencie wydania pierwszej legalnej płyty... Potem jest już tylko komercja... Dla tego mam o wiele więcej szacunku dla kapel takich jak Metallica, które oficjalnie robią muzykę komercyjnie, niż tych którzy dorabiają sobie fałszywy image.

😉


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
14/10/2011 2:42 pm  

Co ty mówisz! Death i black a underground to dwie różne rzeczy - zupełnie inna klasyfikacja.
Uważasz, że czołowe światowe kapele metalowe mają fałszywy image? To, że ktoś wydaje płyty nie zawsze oznacza, że się sprzedał. Są kapele, które dawno wyszły z undergroundu (jeśli kiedykolwiek w nim były), a poziom im nie spadł.
Underground może jest lepszy w przypadku punk rocka czy hc punka - tam jest tak, że kapela, która się wybiła traci kontakt z fanami i przestaje poruszać społecznie i politycznie istotne tematy. Metal natomiast nie musi być antymainstreamowy, a podziemne kapele deathowe czy blackowe to bardzo często syf straszliwy 😛

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
14/10/2011 3:14 pm  

Nie zrozumiałeś mnie. Nie mówię że to źle że grają komercyjnie. Niech grają, tak samo jak Ozzy Osbourne czy tam kto inny.
To nie są żadni buntownicy, to zwykli artyści estradowi! Jak Edyta Górniak. Tylko że mają tematykę bardziej odpowiednią do swojego stylu.

Uważasz, że czołowe światowe kapele metalowe mają fałszywy image?

dokładnie tak. 😛

[edytowane 14/10/2011 przez cienkun]


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
14/10/2011 4:13 pm  

A ja z tym ostatnim się nie zgadzam. Jeśli tylko nie robią z siebie podziemia to nie są fałszywi.
Nie sądzę, żeby DreamTheatre, Opeth czy Cannibal Corpse miały fałszywy image.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
*BLEBLE*
forumowicz
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 24
14/10/2011 8:32 pm  

ja nie jestem wierzacy ale uwazam ze to co on zrobil na swoim koncercie z biblia jest skandaliczne sa osoby wierzace i trzeba to uszanowac !

jestem ciekaw czy byl by tak samo odwazny i naprzyklad podarl by koran na swoim koncercie a wiadomo jacy sa muzulmanie i co moglo by sie dziac jak by to zrobil to tyle co mam do powiedzenia w tym temacie


OdpowiedzCytat
Anonim
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 480
14/10/2011 8:53 pm  

ja nie jestem wierzacy ale uwazam ze to co on zrobil na swoim koncercie z biblia jest skandaliczne sa osoby wierzace i trzeba to uszanowac !

Nikt tych wierzących na koncert nie zapraszał. Wręcz przeciwnie, koncert był przeznaczony dla określonej grupy odbiorców, a ci najbardziej obrażeni na nim nie byli.


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
14/10/2011 9:12 pm  

A ja myślę, że dobrze, iż są jeszcze ludzie, których zbezczeszczenie Pisma oburza.
Dobrze też, że są ludzie, którzy w takich działaniach odnajdują sens swojego życia.
Dopóki żadna z tych grup nie będzie w stanie narzucić swojego punktu widzenia reszcie nie będę protestował.
Jako katolik powiem, że siła Pisma tkwi w jego treści, a nie w kartkach papieru i żaden idiota nie jest w stanie tego przesłanie zniszczyć przez podarcie jednego egzemplarza.
Jako metal natomiast powiem: :diablo: \\m/

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca