Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

głupie rozmowy z mięsożercami  

Strona 35 / 56 Wstecz Następny
  RSS

Pocahontas
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 262
24/09/2011 10:42 pm  

Polecam na poprawę humoru:
http://jakzyc.wordpress.com/2011/08/03/wegetarianizm-sranizm/

Przebija chyba wszystko 😀

lol tej nie wierze, ze ktos to na serio pisal, i serio myslal w ten sposob. A komentarze pod 'artykulem'? Przeciez to sa totalne ułomy, tepe co pewnie tylko gimnazja i ewentualnie zawodowki pokonczyly i kopia rowy cale dnie, to nie maja czasu sie doedukować.


OdpowiedzCytat
Blueberry
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 287
24/09/2011 10:45 pm  

No właśnie o tym mówię... Zastanawiam się skąd w ludziach tyle agresji do drugiego człowieka, tylko dlatego że ma inne poglądy. Przecież żaden wegetarianin nie rzuca się do talerzy ludzi jedzących mięso i nie wyklina ich w niebogłosy. Natomiast odwrotna sytuacja ma miejsce często: jeśli ktoś nie chce zjeść mięsa/ryby/zupy na mięsie, to wszyscy na niego krzywo patrzą i złośliwie komentują. To że ktoś nie je zwierząt, nie oznacza, że można go opluć bo jest "głupi" i "nienormalny". To jest dopiero nienormalne podejście 🙁

Trawożerca


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
24/09/2011 11:54 pm  

A mnie to bawi 😀 ludzka głupota nie raz nas zaskoczy 😎 ten tekst jest tak głupi że aż żal go komentować, trzeba się śmiać.


OdpowiedzCytat
dentescanini
rozmówca
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 62
25/09/2011 12:04 am  

zgadzam się, trzeba się śmiać, to co kiedyś powiedział Halama "ty patrz jaki fajny głupi", ten blog nie jest tylko antywege, ten blog jest antywszystko i dlatego nawet fajnie się te głupoty czyta, nawet i o mnie coś tam źle piszą, no ale i z samego siebie trzeba się czasem pośmiać


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
25/09/2011 12:10 am  

Przeczytałem i stwierdzam, że gdyby wyciąć wszystkie przekleństwa to już nie byłoby śmieszne.

Sam tekst mnie nie rusza, ale - pomijając warstwę merytoryczną, a skupiając się na formie - jeśli autor jest w gimnazjum to spoko, wyrobi się. Jeśli już je ukończył to wypada to przemilczeć.

Anty-wszystko to jest Southpark i chyba jeszcze długo nic nie osiągnie tego poziomu 😛

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
25/09/2011 12:11 am  

Dobry jest wpis o dziekanacie 😉


OdpowiedzCytat
lililea
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 126
25/09/2011 2:15 am  

Bardzo dobrze, że piszą, to działa tylko na naszą korzyść 🙂 widzieliście tam wpis o żywiących się powietrzem, ja nie. Bo ich się nie uważa za problem bo jest ich za mało. Nas jest dość, to dobrze.


OdpowiedzCytat
CutthroatBitch
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 317
13/10/2011 2:29 pm  

Dziecko mam już w domu, obyło się bez większych wojen na tematy mięsno-wegetariańskie, ale że nie jesteśmy w raju to znalazła się jedna lekarka antywege.
Lekarka-ale ryby to koniecznie jeść musisz, ryby mają dużo...no dużo składników mają odżywczych.
Moja córka-no...rtęci na przykład

L-a jakbyś chciała zdrowo się odżywiać to musiałabyś uprawiać sobie swoją soję bo ta soja co jest w sklepach to już dawno nie jest soja
Mc-tak, a mięso to mięso

call me Amber


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
13/10/2011 2:38 pm  

Twoja córka jest megaza***ista 😛

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
13/10/2011 2:49 pm  

Najlepiej mówić że nie jecie mięsa ze względów religijnych i wszyscy są cicho, bo większość ludzi ma jakieś tam poszanowanie dla religii...


OdpowiedzCytat
CutthroatBitch
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 317
13/10/2011 2:53 pm  

Dziękuję 😀
Chodzę i puchnę z dumy
Dodatkowo stosowała wiele argumentów pozawerbalnych typu: przewracanie oczami, demonstracyjne wzdychanie itp
Cóż każdy wiek ma swoje przywileje, ona jest akurat w najlepszym na pyskowanie i bycie bezczelną.

call me Amber


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
13/10/2011 3:02 pm  

Żaden wiek nie jest dobry na pyskowanie i bycie bezczelnym, tak mi się zdaje ;]


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
13/10/2011 3:11 pm  

to prawda, a zwłaszcza dzieci nie powinny być bezczelne, ale w dziecięctwie jeszcze wypada sobie tupnąć nóżką...

[edytowane 13/10/2011 przez cienkun]


OdpowiedzCytat
CutthroatBitch
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 317
13/10/2011 3:19 pm  

Akurat w tej konkretnej sytuacji, uważam, że zachowała się ok.
No cóż, odcinanie się lekarzom jest bezczelnością, ale dokąd nie podnosi znacznie głosu i nie stosuje wulgaryzmów ani argumentów personalnych to nie będę tego tępić.

call me Amber


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
13/10/2011 3:23 pm  

to tylko wyrażanie swojego zdania, a nie bezczelnosć 😉


OdpowiedzCytat
Strona 35 / 56 Wstecz Następny
  
Praca