Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

głupie rozmowy z mięsożercami  

Strona 36 / 56 Wstecz Następny
  RSS

eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
13/10/2011 3:27 pm  

Żaden wiek nie jest dobry na pyskowanie i bycie bezczelnym, tak mi się zdaje ;]

I kto to mówi 😛 😉

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
CutthroatBitch
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 317
13/10/2011 3:44 pm  

to prawda, a zwłaszcza dzieci nie powinny być bezczelne, ale w dziecięctwie jeszcze wypada sobie tupnąć nóżką...

[edytowane 13/10/2011 przez cienkun]

A do którego roku życia to dziecięctwo obowiązuje?

Swoje zdanie można wyrazić np słowami "Dziękuję za pani opinię, pozwoli pani, że zostanę przy swojej" albo "phi"...
Stosowanie tej drugiej metody w rozmowach z lekarzami uważam za bezczelność (i zanik instynktu zamozachowawczego) ale chwilowo biorę poprawkę na wiek.
Dobrze, że kur z tirów nie chce wypuszczać 🙂

call me Amber


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
13/10/2011 3:46 pm  

a lekarz to co święty? wielu z nich to takie nieuki że aż przykro...

A do którego roku życia to dziecięctwo obowiązuje?

Do póki to może rozbawić

[edytowane 13/10/2011 przez cienkun]


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
19/10/2011 4:49 pm  

No to kolejna rozmowa w pracy 😉

Dyskusja była o tym, czy jaja powinno się trzymać w lodówce, czy w szafce, że przed włożeniem do lodówki trzeba je umyć itd.
W pewnym momencie włączyłem się do dyskusji, mówiąc: ja też myję jajka 😛
No i się zaczęło:

- a ty w ogóle masz lodówkę?
- 😮
- nie masz?
- nie, w zimie wystawiam wszystko na parapet, a w lecie nalewam zimnej wody do wanny...
- no ale tak poważnie, masz lodówkę?
- no mam, jak można żyć bez lodówki?
- a co tam trzymasz?
- yyyy
- no bo jeśli nie trzymasz mięsa, ani nabiału, to w sumie po co ci lodówka? To chyba jakąś małą masz?
- ...

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
19/10/2011 5:09 pm  

- no mam, jak można żyć bez lodówki

można, można...


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
19/10/2011 9:44 pm  

Oj tak - mój sąsiad z naprzeciwka od lat , co tylko mrozik złapie, wystawia na parapet plastikowe pojemniki z żywnością - z tym, ze nie wiem czy on faktycznie lodówki nie ma czy zimą oszczędza na prądzie.

eRZet ja bym odpaliła, że lodówkę mam malusieńką, bo wszystko mam z bieżących zbiorów, ponieważ drugi pokój zaadaptowałam jako pole uprawne, przedpokój jako sad, zamiast dywanu mam ziemię i fatty orze na traktorze... 😛

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
19/10/2011 11:50 pm  

No to kolejna rozmowa w pracy 😉

Dyskusja była o tym, czy jaja powinno się trzymać w lodówce, czy w szafce, że przed włożeniem do lodówki trzeba je umyć itd.
W pewnym momencie włączyłem się do dyskusji, mówiąc: ja też myję jajka 😛
No i się zaczęło:

- a ty w ogóle masz lodówkę?
- 😮
- nie masz?
- nie, w zimie wystawiam wszystko na parapet, a w lecie nalewam zimnej wody do wanny...
- no ale tak poważnie, masz lodówkę?
- no mam, jak można żyć bez lodówki?
- a co tam trzymasz?
- yyyy
- no bo jeśli nie trzymasz mięsa, ani nabiału, to w sumie po co ci lodówka? To chyba jakąś małą masz?
- ...

eRZet, mogłeś powiedzieć, że trzymasz piwo w lodówce. Po to ona praktycznie jest mężczyźnie potrzebna ;).

Ja też myje jajka, chociaż jestem weganinem :D.

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
Anonim
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 480
20/10/2011 12:20 am  

A ja szukam malutkiej lodówki do...łazienki 🙁

Jutro mamy wizytę u pani kardiolog (zwolenniczka mięsa, jajek i sera) 😡


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
20/10/2011 12:41 am  

Ostatnio, gdy kupowałam suche kotlety sojowe w osiedlowym sklepie, pani ekspedientka-mniej więcej w moim wieku lub ciut starsza (mam 37) -zwróciła się do mnie w ten sposób: "Jeszcze JEJ te głupoty nie przeszły?"
:rotfl:
Zmilczałam, choć miałam ochotę (oj, jaką miałam ochooootęęęę 😡 ) włączyć tryb "jadowita żmija".

Lodówkowo: Mój ślubny, kiedy go poznałam, trzymał w lodówce pudełka z herbatą. Oczywiście, lodówka była wyłączona i służyła wyłącznie za szafkę:)

W pewnym momencie włączyłem się do dyskusji, mówiąc: ja też myję jajka 😛

Ja też myje jajka, chociaż jestem weganinem :D.

I za to Was lubię 😛


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
20/10/2011 12:25 pm  

A ja szukam malutkiej lodówki do...łazienki 🙁

Jutro mamy wizytę u pani kardiolog (zwolenniczka mięsa, jajek i sera) 😡

I czym się martwisz. Przecież ma tylko badać serce, a nie dietę przepisywać...

A ja znam kardiologa który prawdopodobnie jest wege 😛 ale na szczęście nie muszę do niego chodzić


OdpowiedzCytat
Mateusz91
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 136
20/10/2011 3:16 pm  

[b]Ja:[/b] Jestem wege.
[b]Ktoś:[/b] Biedny z ciebie człowiek, ograniczasz sam siebie!
[b]Ja:[/b] Nie ograniczam. Wegetarianizm jest skutkiem rozszerzenia moich myśli, horyzontu.
[b]Ktoś:[/b] Zwierzęta są po to, żeby je jeść.

Noł koments.


OdpowiedzCytat
Anonim
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 480
20/10/2011 6:39 pm  

I czym się martwisz. Przecież ma tylko badać serce, a nie dietę przepisywać...

Martwiłam się bardziej o to czy córka nie będzie pyskować za bardzo, bo wczorajszy wieczór spędziła na przygotowaniu merytorycznym do rozmowy, i odgrażaniu się "no niech ona mi coś powie".
Na szczęście obyło się bez zbędnych dyskusji. Tylko tyle:
-a jajek, to mi [u] normalna[/u] pani doktor powiedziała, że nie powinnam jeść. Jedno w tygodniu najwyżej.
Chodziło jej o to, że dwa lata temu miała zaleconą dietę bogatoresztkową, która faktycznie uboga jest w jajka. Ale użycie słowa "normalna" w kontekście tej (i poprzedniej ) rozmowy wypadło wyjątkowo niefortunnie.

[edytowane 20/10/2011 od annadagmara]


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
20/10/2011 7:00 pm  

ile ona ma lat? że tak się zapytam, bo ciekawy jestem...


OdpowiedzCytat
Anonim
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 480
20/10/2011 8:43 pm  

No tupanie nóżką już odpada...prawie piętnaście.


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
20/10/2011 10:16 pm  

Moja mama mi odpowiadała wczorajszą rozmowę z lekarzem ze szpitala. Pomaga w opiece sąsiadce, która ma chorego męża. Rozmowa przeszła na temat zdrowia i badań kontrolnych krwi. Matka mówi, że syn jest wegetarianinem (jestem weganinem, byłby większy hardkor :P) i jak prosił lekarki aby oprócz hemoglobiny dała również na żelazo to mu odmówiła mówiąc że nie potrzeba. Na to lekarz: i bardzo dobrze, bo jeśli ktoś wybiera wegetarianizm musi się liczyć z niedoborami i chorobami. A tak w ogóle to wegetarianie są głupi. Wtedy mama powiedziała, że też jest głupia bo jest wege :D.

Mógłbym to tak skomentować: każdy ma prawo do opieki medycznej jeśli płaci na opiekę zdrowotną. Mam prawo wymagać, żeby jaśnie królewna w białym kitlu dała mi to żelazo więcej, niż mam później iść prywatnie lub dawać się kłóć ponownie. Z moich składek ma pan wypłatę i gdzie pracować, więc bez takich wyrzutów, dude ;).

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
Strona 36 / 56 Wstecz Następny
  
Praca