Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

P-ń serdecznie wita!  

Strona 5 / 7 Wstecz Następny
azizan
bywalec

ehh, parę dni mnie nie było na forum, i widzę że goście wpadają do mego miasta..veruferku jak Ci sie podobało w Poznaniu???

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2008 1:53 am
verufer
bywalec

ehh, parę dni mnie nie było na forum, i widzę że goście wpadają do mego miasta..veruferku jak Ci sie podobało w Poznaniu???

Poza klubem Kolokwium (czy jak to sie tam pisze 🙂 ) nie zdolalem zbyt duzo zobaczyc 🙂 Ale zdazylem zyskac dla Was podziw... Ja za (tu brzydkie slowo) nie wiedzialbym, czy podroz zajmie mi 15 czy 30 minut 🙂 Bo przewidzenie, ze np. bedzie korek to moim zdaniem juz wyzsza szkola jazdy, tego to nawet Harry Potter nie umialby 😉 Dlatego jak tylko mialem okazje szedlem wszedzie z buta 🙂 Poza tym dowiedzialem sie, ze macie najpiekniejsza galerie handlowa na swiecie 😀 Moze jeszcze kiedys uda mi sie ja zobaczyc 🙂 Pozdrawiam 🙂

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2008 2:07 am
lashhaa
rozmówca

można się przyzwyczaić:-) Świetny Włóczykij-uwielbiam Muminki!!!!!

...zielono mi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2008 4:27 pm
verufer
bywalec

można się przyzwyczaić:-)

Nie mozna tylko chyba trzeba 😛

Świetny Włóczykij-uwielbiam Muminki!!!!!

Dzieki:) Tradycyjnie dla tego forum zapytam, czy moze zalozymy tu klub milosnikow Muminkow? 😉 Pozdrawiam 🙂

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2008 8:14 pm
azizan
bywalec

buka 😀

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2008 3:36 am
verufer
bywalec

buka 😀

Co masz na mysli? 🙂

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2008 4:16 am
azizan
bywalec

Buka- jedna z najważniejszych postaci mojego dzieciństwa, bałam się jej strasznie a jednocześnie jaka była fascynująca.....

p.s.(wszyscy moi znajomi sie jej bali 🙂 )

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/05/2008 2:17 am
ptrswk
początkujący

Witam współmieszkańców... współmieszkańczynie z Poznania. Nota bene zawsze mnie zastanawiało dlaczego takie tematy jak ekologia czy wegetarianizm przyciągają głównie kobiety?

To samo jest na jodze. Siła reklamy?

P.S. mnie urzekły hatifnaty 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2008 1:36 am
azizan
bywalec

serdecznie witam kolejnego poznaniaka !

p.s. czy ja wiem czy te tematy pociągają głównie kobiety?może one głośniej o tym mówią 😀

ale to fakt, na zajęciach z jogi był tylko jeden pan 🙂

[edytowane 24/5/2008 przez azizan]

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2008 3:22 am
ptrswk
początkujący

Gdzie chodzisz na jogę?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2008 12:50 pm
azizan
bywalec

chodziłam u mnie na ratajach, przestałam :
a) z totalnego braku czasu
b) wchodzę kiedyś do szatni a kobieta prowadząca weszła w FUTRZE.no i przestałam. 😡

p.s. od października zacznę znowu ale to już chyba sama albo z inna prowadząca !!

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2008 1:01 pm
ptrswk
początkujący

Azizan, a długo ćwiczysz? Domyślam się, że hatha jogę Iyengara?

znam zespół Hatifnats, świetna muzyka...

Wolę radośniejszą muzykę. Z melancholijnych klimatów polecam Bowery Electric.
http://www.brainwashed.com/bowery/
Są spore szanse, że Ci się spodoba. Moim zdaniem to naprawdę wyjątkowa grupa. Całkiem możliwe, że ich już znasz.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2008 6:00 pm
azizan
bywalec

Azizan, a długo ćwiczysz? Domyślam się, że hatha jogę Iyengara?

ad 1) dosyć krótko, jestem w fazie początkującej, ale mam zamiar stopniowo sie szkolić, zresztą jak tylko mi czas na to pozwoli do mam nadzieję że podszkolę ja w Indiach. 🙂
ad 2) tak

hatifnaty !! dokładnie. ale i tak moim zdaniem są zaraz po Buce 😀

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/05/2008 12:20 am
Luu
 Luu
początkujący

Ja mieszkam w Suchy Lesie (bliziuchno do Poznania).(: W Poznaniu jestem chyba codziennie..:)
Pozdrawiam wszystkich..(:

' Myślę, więc jestem wegetarianinem.' (((:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2008 7:34 pm
daffnia
bywalec

poznanianka wita poznaniankę 🙂 🙂

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/06/2008 7:17 pm
Strona 5 / 7 Wstecz Następny
  
Praca