Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Spotkanie w Katowicach  

Strona 2 / 4 Wstecz Następny
Patrice
bywalec

chyba jutrzejszy dzień przeleze w łóżku niestety 🙁 i bede się kurować, mam jednak nadzieje ze bedzie jeszce wiecej takich spotkan, zlotów i innych tego typu zjazdów z wami 🙂 buźka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2008 10:18 pm
lucylu
bywalec

no ja też coś nie za dobrze się czuję, to chyba efekt choróbska szalejaceog w mym mieszakniu, wszystkie ludki chore.......

a co by było gdybyśmy przełożyli termin spotkania na następna sobotę? co Wy na to? no chyba , ze za tydzien spotkanie nr 2 🙂

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2008 11:29 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

możemy przełożyć, a co na to inni?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2008 2:25 pm
Patrice
bywalec

Inni chyba już jada w strone Katowic albo juz są w Katowicach 😉 ja bym chciała żeby to było w innym terminie ale nie w nastepna sobote - wybaczcie,, ale mam zachcianki 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2008 4:31 pm
JankeS
bywalec

No i już po pierwszym spotkaniu w Ośle 😀 Uzbierało się 10 osób co jak sądzę jest sporym sukcesem (na DBF przyszło ok.30) 😛
Co prawda musieliśmy wyjść nieco wcześniej, ale mam nadzieję, że reszta została dłużej (lub nadal jeszcze się bawi :spryciarz: )
Może ktoś z obecnych zechce dopisać coś od siebie?

Pozdrawiam cieplutko

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2008 10:46 pm

Po tym co tu czytam-ciesze ze sie spotkanie doszlo do skutku 🙂 ( tak Patrice-ja juz od piatku bylam w okolicy K-c i o niczym bym nie wiedziala )

Ja spotkanie wspominam bardzo milo 😀 (wyszlam ok 19) Zachecam Was do organizowania podobnych na razie w mniejszych grupach bo z ogolnoforumowym moze byc ciezko. Cały sobotni wieczor mialam super humor choc bylam zmeczona, standardowo po zajeciach. Zawsze jest tak ze mamy jakies swoje wyobrazenia o ludziach, powstale na podstawie tego jak sie wypowiadaja i odnosza do roznych kwestii na tym forum, ale jak zwykle w rzeczywistosci jest inaczej (nie znaczy gorzej;) Wesoło było...nie ma co... 😉 jedzonko tez super choc za duzo w 1 daniu jak dla mnie. I szkoda ze wszyscy sie nie zjawili;/ Pierwsze lody przełamane 😉

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/01/2008 4:17 pm
Amidaris
początkujący

No to ja teraz coś dopisze 🙂 Jak na pierwsze spotkanie to frekwencja naprawde dopisała, 10 osób, w tym kilka w ogóle nie związanych z forum, które dowiedziały się pocztą pantoflową 😉

W barze byłem troche przed 16 i sytuacja była dość zabawna, gdyż jakoś nikomu nie wpadło do glowy taka kwestia jak opisania wcześniej swojego wyglądu, znaku rozpoznawczego itp :P. Przez co siedząc i popijając herbatę patrzyłem na wchodzące osoby, które się rozglądały i nie wiem czy to ktoś z forum czy nie 😀 Na szczęście jakoś udało sie znaleźć, a gdy tylko stworzyła się większa grupka następne osoby dołączały.

Niezwykle miło było posiedzieć sobie jakiś czas z bardzo pozytywnymi osobami 🙂
Ciesze się, że tyle osób było, udało się nawiązać jakiś kontakt. Z drugiej strony szkoda, że nie wszystkim, którzy się wcześniej deklarowali udało się dotrzeć,
Myśle jednak, że nic straconego, osobiście jestem otwarty na propozycje kolejnego spotkania. Chociaż jak rozmawialiśmy w "Ośle" z powodu zbliżającej się sesji może być z tym problem, ale już po zaliczonych egzaminach chyba nie byłoby problemu.

Zgadzam się z Włochatą, że w mniejszych grupach mogłoby to wygladać lepiej, szczególnie jeśli brać pod uwagę większą regularność tego typu wypadów. Jednak niekoniecznie, najlepiej się to zweryfikuje pewnie w praktyce, po kilka spotkaniach, bo po jednym raczej nie ma co wysuwać wniosków 🙂 na początku w nawiązywaniu kontaktów, jak i we wszystkim że pozwole sobie na takie uogólnienie :D, następują pewne trudności i może nie wygląda to tak jakby się oczekiwało, ale z każdym kolejnym razem może być tylko bardziej na plus 😉
Pozostaje mi powtórzyć, że "pierwsze lody zostały przełamane" i o to chyba głównie chodziło.

Możnaby spróbować się zastanowić, np. tutaj jakie rzeczy moglibyśmy robić wspólnie, takiego konkretneg, co wszystkim sprawiałoby przyjemność i satysfakcje. Po tym gdy już tak wstępnie się poznaliśmy, kto co robi itd. głupioby było po prostu siedzieć bo nie byłoby tematów do rozmów czy pomysłów, więc może pomyśleć o tym za wczasu :).
Mam kilka propozycji, ale może się z nimi wstrzymam, poczekam na wypowiedzi innych uczesnitków i swoje 3 grosze dodam potem.

pozdrawiam wszystkim serdecznie, Tych którzy byli i Tych którzy z różnych względów tym razem nie dotarli i czekam na następny termin wypadu w bliżej nieokreślonej, choć mam nadzieje niezbyt dalekiej przyszłości 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/01/2008 11:23 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Witam serdecznie ^^
W końcu (bo po długiej nieobecności) udało mi się dotrzeć na forum. Niestety, tylko na krótko, sesja w toku 🙁
W związku z tym długo się nie będę rozpisywać.
Chciałabym podziękować za zaproszenie, Iza świetnie zrobiła szukając kontaktów przez gg ^^
Bawiłam się z wami świetnie. Nawet mi się chciało śmiać, dlatego że siedząc na uczelni głowa mnei bolała, w autobusie jak wracałam do domu głowa mnie bolała, a w Osiołku nic o.O Widać jak minął przyjemnie mi czas 😛
Na kolejne spotkanie się piszę jak najbardziej, ale dopiero po sesji 🙁 Chyba że jakiś termin jak będę na studiach i skończę możliwie wcześnie. Ale to już zależy tylko do Was, kochani forumowicze (albo powinnam napisać wegetarianie - nie wszyscy w sobotę byli z naszego forum 😛 )
Ja się tak rozpisałam, a nauka czeka. Powodzenia Wam życzę na egzaminach 😀
Pozdrowienia i dobranoc,
Paulina

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2008 10:20 pm
badba
bywalec

buuu! a ja żałuję ze nie dojechałam, mimo że się pisałam na to spotkanie- sesja w toku- a że studiuję zaocznie- nie dałam rady w wekand. mam nadzieję że niejedno jeszcze spotkania przed nami. pozdrawiam.

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/01/2008 10:32 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Badba, nie przejmuj się! Takich spotkań będzie jeszcze wiele 😀
Też studiuję zaocznie i w sobotę chcieli nam na koniec dowalić jeszcze jedne ćwiczenia 😮
Nie daliśmy się, i udało mi się zawitać :rotfl:
Teraz pamiętajmy, aby wziąć się za naukę, po sesji będzie dużo czasu do nadrobienia zaległości w spotkaniach 🙂
Ja już lecę do dalszej nauki 😉
Pozdrowienia ^^

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/01/2008 5:15 pm
rudafranca
początkujący

Witam jestem nowa tutaj, ale widzę że bardzo miła atmosfera tutaj panuje. Bardzo mi się ten pomysł ze spotkanie podoba, a po komentarzach po pierwszym spotkaniu wydaje się ze musi być interesująco 😀 Jestem z Dąbrowy Górniczej wiec mam nie daleko do Katowic i jestem w tym mieście co weekend także jak tylko bedziecie planowac jakieś spotkanie chętnie bym się spotkała 😀
Pozdro szejset

Dopiero kiedy zostanie ścięte ostatnie drzewo
A ostatnia rzeka będzie zatruta
I schwytana ostatnia ryba
Wtedy uświadomimy sobie
Że nie możemy jeść pieniędzy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2008 9:06 pm

Witamy Rudafranco ;D (oryginalny nick;)
Oczywiscie ze chetnie sie spotkamy z Toba - im nas wiecej, tym lepiej;) zagladaj na te strone bo moze w polowie lutego bedzie jakies spotkanko! Pozdrowionka!

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/01/2008 12:15 am
rudafranca
początkujący

Będę zaglądać, bardzo fajne forum, podoba mi się tutaj 😀

Dopiero kiedy zostanie ścięte ostatnie drzewo
A ostatnia rzeka będzie zatruta
I schwytana ostatnia ryba
Wtedy uświadomimy sobie
Że nie możemy jeść pieniędzy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/01/2008 12:24 am
Offca_Na_Manowcach
świeżaczek

Cześć 🙂 Ja tu jestem chyba najnowsza bo dzisiaj się dopisałam, ale bardzo się cieszę, tym bardziej że wszyscy moi znajomi to mięsożercy. Chętnie bym się spotkała z wami w Katosach, tym bardziej że od pewnego czasu chodzi mi po głowie pomysł zorganizowania czegoś na kształt koncertu na rzecz bezdomnych zwierząt ze schroniska w Katowicach. Są duże szanse na to, że się uda, ale o szcegółach nie będę (na razie) pisać. Na razie to tylko pomysł i nie wiem co z tego wyjdzie ale bardzo wierzę w to że się uda. Gdyby ktoś chciał pomóc, włączyć się w przygotowania to zapraszam do rozmowy. Pozdrawiam 🙂

Offca Na Manowcach

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2008 4:13 pm
lucylu
bywalec

hej:), planuje się kolejne spotkanie?

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/02/2008 12:23 am
Strona 2 / 4 Wstecz Następny
  
Praca