Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Avraxis wita  

Strona 2 / 4 Wstecz Następny
Bellis_perennis
Famed Member

Moim niedoścignionym wzorem i obiektem wręcz fanatycznego uwielbienia jest Sarah Brightman

Też ją uwielbiam :rotfl:
Witam serdecznie Naiade oraz Avraxisa 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 9:25 pm
StellaArtois
weteran forum

witaj, Naiado:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 9:26 pm
Stanisław
weteran forum

Dobrze wiedziec, że jest nas wegusiów więcej a nie ciągle za dziwoląga robic:/

Cześć. Jaki tam dziwoląg ? Dziwolągami są Ci, co jedzą mięso 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2008 10:32 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Jak dla mnei nazywanie kogoś dziwolągiem jest nizebyt ok 😉 Każdy ma wady i zalety. Ważne, żebyśmy byli soba, a jak już ktoś bierze nas za dziwolągów, to źle znaczy o nim (lub odrotnie, jak my kogoś beirzemy za dziwolągów 😀 )

Naida, bardzo się ciesze, że przeszłaś progio naszego forum :rotfl: Witaj serdecznie 🙂

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 1:06 am

Hej wielkie!
Momo też uwielbiaa japoński i sysko, co japońskie ;3 (momo to ja XD)
A moja mam słucha Sary. Ja jak jadę z nią w samochodzie. Głos ma niezwykły.
No i miło Cie poznać^^

Watashi wa Monió desu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 1:24 am
Avraxis
forumowicz

Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za przyjęcie.
No i też witam, naiada. 🙂

Nieżyciowy aspołeczniak

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 1:36 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Witaj Naiada ! Napisz coś więcej o sobie : jak długo jesteś wegusiem ? 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 1:52 am
Milunia
bywalec

Witajcie milutko Naiada i Krzysiek 🙂 Samych przyjemności na forum Wam życzę 🙂

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 2:28 am
Avraxis
forumowicz

Witajcie milutko Naiada i Krzysiek 🙂 Samych przyjemności na forum Wam życzę 🙂

Dziękuję. 🙂
Pozdrawiam.

Nieżyciowy aspołeczniak

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 3:00 am
adamrozew
stały bywalec

Witam
Witam, co lubisz z sf ja na pierwszym miejscu stawiam klasykę: Ray Bradbury, A.C. Clarke niektóre pozycje Dicka (Valis oraz Ubik) i Lema. Japońskiego nie znam, czytam za to po angielsku i mam nadzieję, ze się nie złamię ( a mam też polskie wydanie w domu) Haruki Murakami "Blind Willow Sleeping Woman" idzie mi to co prawda znacznie wolniej niz gdybym czytał po polsku. I to cały moj kontakt z japonskim w wydaniu angielskim Ha Ha.
Pozdrawiam i witam na pokładzie
Adam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 5:34 pm
badba
bywalec

cześć witam.... 😉

japonski moje marzenie i chyba nigdy sie nie przełamię zeby zacząć sie tego języka uczyć...

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 6:00 pm
StellaArtois
weteran forum

ja tam nie wiem, ale słowiańskie języki górą! 😉 choc japoński też mi się bardzo podoba, kiedyś uczyłam się sama 😀 mają śliczne imiona, zawsze chciałam miec na imię Yuki 😉 teraz sama uczę się czeskiego, rosyjski jest u nas rodzinny, ale może kiedyś wybiorę się na profesjonalny kurs 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 6:02 pm
Avraxis
forumowicz

Moim niedoścignionym wzorem i obiektem wręcz fanatycznego uwielbienia jest Sarah Brightman

Też ją uwielbiam :rotfl:

Jak fajnie, że jest nas tyle. 😀

Witam, co lubisz z sf ja na pierwszym miejscu stawiam klasykę: Ray Bradbury, A.C. Clarke niektóre pozycje Dicka (Valis oraz Ubik) i Lema.

Też klasyka, ale trochę inna: "Diuna" Herberta (choć nigdy nie miałem okazji przeczytać całej sagi), Lem (w "Solaris" się zakochałem, "Bajki Robotów" też świetnie, Pirxa czytałem w podstawówce i mało z niego pamiętam, ale kiedyś go sobie odświeżę), Dicka średnio trawię, choć miał ciekawe pomysły (może to kwestia tłumaczeń, z jakimi się stykałem, chciałbym przeczytać w oryginale).

Japońskiego nie znam, czytam za to po angielsku i mam nadzieję, ze się nie złamię ( a mam też polskie wydanie w domu) Haruki Murakami "Blind Willow Sleeping Woman" idzie mi to co prawda znacznie wolniej niz gdybym czytał po polsku.

Ja generalnie jestem przekonany, że czytać najlepiej jest w oryginale. A jako, że znam na razie polski i angielski (japoński uwielbiam, ale znam go szczątkowo), to wolę czytać po angielsku. Uwielbiam czytać po angielsku, a że generalnie czytam wolno, niezależnie od języka... 😛
Pozdrawiam 🙂

japonski moje marzenie i chyba nigdy sie nie przełamię zeby zacząć sie tego języka uczyć...

Ja mam to samo, choć to nie jest kwestia przełamania się, tylko czasu. Tyle książek do przeczytania... Ale w podręcznik do samodzielnej nauki japońskiego już się zaopatrzyłem. Po 1,5 roku posiadania prawie skończyłem wstęp. 😀
Kiedyś na pewno się za niego wezmę. 🙂

Loviisa, dzięki za linka. Też chętnie skorzystam 😉

mają śliczne imiona, zawsze chciałam miec na imię Yuki

Tak się nazywa jedna z moich ulubionych piosenkarek z Japonii. 😀

Nieżyciowy aspołeczniak

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 7:51 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Tak się nazywa jedna z moich ulubionych piosenkarek z Japonii

Tylko mi powiedz, że chodzi o Yuki Kajiura, a nie o Yuki, która śpiewać nie potrafi 😮

Badba, japoński nie jest taki trudny jaki się wydaje. Gramatyka, jak nad nią trochę posiedzisz, to jest praktycznie banalna :rotfl: Najgorzej jak trzeba ukladać całe skomplikowane zdania 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 8:14 pm
Avraxis
forumowicz

Tylko mi powiedz, że chodzi o Yuki Kajiura, a nie o Yuki, która śpiewać nie potrafi 😮

"Prism" jest piosenką mojego życia. ^^'
Tak, chodzi o tę Yuki, która śpiewać nie potrafi. Ale Yuki Kaijura też wymiata. 😛

Nieżyciowy aspołeczniak

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 8:31 pm
Strona 2 / 4 Wstecz Następny
  
Praca