Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zdrada?  

Strona 3 / 6 Wstecz Następny
rzymianin
bywalec

"Kiedy chodzi o sprawy sercowe, zawsze podążaj za głosem swojego fiuta" Vince Masuka.

Vince Masuka haha :rotfl: :rotfl: :rotfl: Polewka na maska.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/12/2011 7:25 pm
Gabryel
forumowicz

Vince Masuka haha :rotfl: :rotfl: :rotfl: Polewka na maska.

No ja wiem, ale wygląda na to że mądra sowa wzieła to śmiertelnie poważnie.

Mnie rażą te przekleństwa które najwyraźniej są stałym elementem postów Gabryela.

Dziwne, a nie razi Cie podła ironia? Bo ja wolę pisać wprost zamiast szydzić. To co robisz, to takie gówno w złotym obramieniu. Ponadto, pierw piszesz że nie będziesz sie wdawać ze mną w dyskusje, a w następnym poście czepiasz sięmojego słownictwa. To prawda chyba, że kobieta zmienną jest 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/12/2011 9:36 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Pisanie wprost nie oznacza używania przekleństw, które są wbrew zasadom użytkowania tego forum, wszystkich tutaj obowiązuje: [b]kulturalny, staranny i precyzyjny język pisanych wiadomości[/b].

Poza tym wcale sama sobie nie zaprzeczyłam bo wdając się z Tobą w dyskusję strzeliłabym bardzo długiego posta ale uważam, że nie warto. Z powodu tego, że przeklinasz i jesteś szowinistą.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2011 6:56 pm
Gabryel
forumowicz

To oczywiste że pisanie wprost, nie oznacza pisania przekleństw- chyba chciałaś napisać- że pisanie wprost NIE POZWALA na pisanie przekleństw (pisząc o 'precyzyjnym języku').

Poza tym wcale sama sobie nie zaprzeczyłam bo wdając się z Tobą w dyskusję strzeliłabym bardzo długiego posta ale uważam, że nie warto. Z powodu tego, że przeklinasz i jesteś szowinistą.

Prziecież pisząc te słowa WDAJESZ SIĘ w dyskusję ze mną; tyle że nie na temat. Poważnie tego nie widzisz?
Przeklreństwa które tak bardzo Cie rażą, nie są nawet cenzurowane przez media w godzinach dziennych; więc dziwny rodzaj z Ciebie księżniczki. Nawet gdybym napisał: gówno-fiut-dziwka (ups!) nie byłbym w połowie tak niekulturalny jak Ty.
Na temat nazywania mnie szowinistą już nawet nie będe sie rozwijał. Mam inne poglądy niż Ty- weź mnie zabij!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2011 7:39 pm
StellaArtois
weteran forum

I te właśnie poglądy czynią z Ciebie szowinistę. Neutralny pogląd to taki, że wolna kobieta nie różni się niczym od wolnego mężczyzny i może kopulować do woli, jak również iść do wojska czy też wskoczyć na ciągnik. Mało tego, powyższe zachowania nie powinny kończyć się negatywną reakcją społeczeństwa w postaci nazwania dziwką lub babochłopem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2011 7:50 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Proszę nie przeklinać.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2011 7:52 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Upór nie pozwolił mi skończyć dyskusji a duma dyskutować z Tobą na temat. Faktycznie powinnam skończyć bo wiem czym się kończą dyskusje z facetami o takich poglądach jak Twoje.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2011 8:04 pm
eRZet
weteran forum

(...) Neutralny pogląd to taki, że wolna kobieta nie różni się niczym od wolnego mężczyzny i może kopulować do woli, jak również iść do wojska czy też wskoczyć na ciągnik.

Nie ma neutralnych poglądów 😉
Ewentualnie, ten może być neutralny logicznie, ale na pewno nie społecznie.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2011 8:12 pm
StellaArtois
weteran forum

Ty mie tu kurna chata za słówka nie łap ;p

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2011 8:25 pm
eRZet
weteran forum

Chciałem mieć ostre wejście, bo się tu kłócicie i zaczynacie wyzywać beze mnie 🙁

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2011 8:31 pm
Gabryel
forumowicz

Faktycznie powinnam skończyć bo wiem czym się kończą dyskusje z facetami o takich poglądach jak Twoje.

Brakiem argumentów z Twojej strony? Wyzywaniem rozmówców od szowinistów? Wg. twojego schematu myślowego (tak na logike)- jeśli ktoś o tak umiarkowanych poglądach jak moje jest szowinistą, to analogicznie, ktoś o tak skrajnych poglądach jak twoje musi być fanatyczną feministką.
Wspomniałem wcześniej że nie chcę się rozwijać na temat mojego domniemanego szowinizmu, ale może wam się łyso zrobi, jeśli powiem że mimo nie jednej okazji (w czasach licealnych, teraz mnie żadna nie chce), seksualnie jak i sercowo byłem oddany tylko jednej partnetce, przez kilka dobrych lat. Mam swoje poglądy i potrafie je uargumentować; może spróbowałybyście tego samego, zamiast szydzić i czepiać się rzeczy niezwiązanych z tematem?
Pozdrawiam i bez nerwów dziewczęta.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2011 9:08 pm
Anonim
bywalec

Ale czekaj Gabryyel, bo się pogubiłam. Jakie masz te poglądy i jak je argumentujesz?
Na razie zauważyłam, że uważasz że seksualność kobiet różni się od seksualności mężczyzn (i tu można by się zgodzić gdyby nie Twoje założenia bezpośrednio z tego wynikające) a jedyny argument na poparcie tej tezy (czyli brak "burdeli" dla kobiet) został obalony (podałabym kilka linków ale w przeciwieństwie do Ciebie pamiętam o niepełnoletnich użytkownikach forum).
Fakt, że przez kilka lat dochowałeś wierności jednej kobiecie, jest chwalebny, ale o niczym nie świadczy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2011 9:43 pm
Gabryel
forumowicz

(podałabym kilka linków ale w przeciwieństwie do Ciebie pamiętam o niepełnoletnich użytkownikach forum).

Piszesz jakby nieletni użytkownicy tego forum używali tylko słów takich jak kupka czy siusiak. Bez żartów.
Podałem więcej niż jeden argument, pisałem jeszcze o biologii i powszechnie akceptowanych cnotach moralnych. Najwięcej odniesień możnaby znaleźć w psychoanalizie, ale jestem tu w celach rozrywkowych a nie naukowych.
To że napiszesz sobie, że mój argument został obalony, to nie znaczy że tak jest. Że też muszę tłumaczyć takie banały- CO Z TEGO że istnieje coś takiego jak burdel dla kobiet? Ile jest takich instytucji? 1% wszystkich bureli? Słyszy się o gwałtach popełnianych PRZEZ kobiety, ale to jest jeden przypadek na 500.
Istnienie boksu dla kobiet nie czyni z boksu damskiej dyscypliny sportowej. Mam nadzieje że wytłumaczyłem jak krowie na rowie banalnymi przykłądami.

"Fakt, że przez kilka lat dochowałeś wierności jednej kobiecie, jest chwalebny, ale o niczym nie świadczy."
Nie czytasz ze zrozumieniem, ale nie chcę więcej się otwierać i pisać tu o swoich związkach. Nie o to mi chodziło w każdym razie.

[edytowane 2/12/2011 przez Gabryel]

Edit. Poza tym byłbym bardzo wdzięczny za linki, możesz wysłać je na priva. Z ciekawości poszukałem w google i znalazłem tylko informacje z roku 2005, jako że w najbardziej zdemoralizowanym kraju na świecie (czyt. USA) taki przybytek ma rzekomo dopiero powstać.

[edytowane 2/12/2011 przez Gabryel]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2011 10:04 pm
cienkun
rada starszych

I te właśnie poglądy czynią z Ciebie szowinistę. Neutralny pogląd to taki, że wolna kobieta nie różni się niczym od wolnego mężczyzny i może kopulować do woli, jak również iść do wojska czy też wskoczyć na ciągnik. Mało tego, powyższe zachowania nie powinny kończyć się negatywną reakcją społeczeństwa w postaci nazwania dziwką lub babochłopem.

To nie jest neutralny pogląd. To zwyczajne naginanie prawdy, tylko że w drugą stronę.
Naiwnym jest wierzyć, że kobieta nie różni się od mężczyzny. Stąd też i oczekiwania przed nią stawiane są inne. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2011 11:16 pm
StellaArtois
weteran forum

A to co Ty robisz to jest odwracanie kota ogonem. W ogóle to męczy mnie taka rozmowa i nie będę jej kontynuować. Chyba jestem już za stara na szczekanie. Niech każdy ma sobie takie poglądy jakie ma.
Moje i tak są najmojsze ^^

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2011 11:19 pm
Strona 3 / 6 Wstecz Następny
  
Praca