Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 136 / 240 Wstecz Następny
n.i.x
stały bywalec

Bułek ja tez gratuluje:)
Jaga ja mam jeszcze trochę ponad miesiąc do porodu 🙂
i juz nie umiem sie doczekać... 🙂 a jednocześnie juz wiem ze będę tęsknic za tym brzuszkiem i spokojnym snem 🙂

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/01/2011 1:41 pm
Fatty
weteran forum

n.i.x Ty się ciesz, że wreszcie swoje stopy zobaczysz... 😛

edit.

Kolokwium o którym byłam przekonana, że nie zdałam zaliczone na 4...

to dlaczego nie na 5? 😮

😉

[edytowane 9/1/2011 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/01/2011 12:39 am

Jestem taka szczęśliwa!! 🙂
Spełniłam chociaż swoje jedno malutkie marzenie - mam płytę Dir En Grey "Uroboros"!! ^^
Co prawda używana, odkupiona od kumpeli mojej kumpeli... Ale jest! ^^ 🙂
Do tego jeszcze odkupiłam od niej "Stacked Rubbish" zespołu the GazettE. 🙂

I pożyczyłam (już nie kupowałam, bo ile można xdd) płytę Girugamesh. 🙂

A teraz wcinam mandarynki. ^^

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/01/2011 8:42 pm
Fatty
weteran forum

Poszłam na zakupy do supermarketu, przy stoisku mięsnym kolejka składająca się z ok 20 osób 😛 Uśmiechnęłam się w duchu, że przez nie jedzenie mięsa czas oszczędzam 😉

[edytowane 14/1/2011 przez Fatty]

[edytowane 14/1/2011 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/01/2011 9:08 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Na osiedlu otworzyli sklepik ze zdrową żywnością. Mają tam duuużo fajnych rzeczy (tylko przelotem mogłam zobaczyć, bo Jagna się wkurzała, że zamiast spacerować to zwiedzamy sklep), dużo eko i atrakcyjne ceny. Słoik tłuszczu palmowego został zakupiony - będzie smalczyk 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/01/2011 11:54 pm
Fatty
weteran forum

Zaliczenie którego się bałam: 5 😀

Mam nadzieję, że to początek mojej lepszej passy bo coś nie mogę się wybić w tym roku 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2011 7:53 pm
AnnaBarbara
rozmówca

Zaliczenie którego się bałam: 5 😀

Mam nadzieję, że to początek mojej lepszej passy bo coś nie mogę się wybić w tym roku 😛

Gratulacje i trzymam kciuki za dobrą passę!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2011 9:39 pm
Bellis_perennis
Famed Member

W Sylwestra uratowaliśmy z Sagamore kota. No i cieszę się bo zdrów jest chłopina tylko głupio mi bo okazało się, że dziewczyna która go wzięła zapłaciła za leczenie aż 1000zł. Min była to amputacja ogona :/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/01/2011 4:35 pm
n.i.x
stały bywalec

oj.. to co sie biedakowi stalo? petarda? Czyżby jakies dzieciaki specjalnie to zrobiły czy miał pecha ? tzn pecha i tak miał... ale przypadkiem..

A Ci lekarze to tez przesadzają ... 1000 zl !? to sie w głowie nie mieści...

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/01/2011 4:49 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Wiesz amputacja ogona który był złamany i odmrożony, robaki w uszach, antybiotykoterapia plus chyba kastracja. Trochę tego się nazbierało.

Kot siedział pod drzewem w parku i darł się w niebogłosy a widać było, że bestia domowa i może ktoś go wyrzucił lub sam uciekł- nie wiem. W każdym razie kota było trzeba wziąć z sobą bo czekała by go niechybna śmierć. Jak go niosłam kiedy cichł i zamykał oczy myślałam, że mi umiera na rękach. Był Sylwester godz 21... Więc zabraliśmy go na imprezę 😉 wszyscy się nim zajmowali a dziewczyna która zdecydowała się go zabrać zrobiła to na trzeźwo 😀 Dostał rybkę, wodę. Pod koniec już chodził samodzielnie bo na początku prawie w ogóle nie mógł się ruszać. Szusował i z zaciekawieniem patrzył co te "człowieki" wyrabiają 😉

Najwazniejsze, że żyje i ma się dobrze 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/01/2011 5:17 pm
StellaArtois
weteran forum

Bellis, skoro było ją stać, żeby wyłożyć tyle kasy, to widać na biednego nie trafiło. Ale 1000 złotych to i tak strasznie dużo o_0 . Ciekawe czy taki cennik jest wszędzie, czy tylko w dużych miastach.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/01/2011 5:22 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Wiesz ja to bym kasę wykopała spod ziemi aby ratować swojego psa 😀

Wszędzie a ona jeszcze mówiła, że chodzi do weta po znajomości 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/01/2011 5:23 pm
Sima
 Sima
stały bywalec

Wydalam dokładnie tyle samo na leczenie mojej nowej kotki,znalazlam ja pod domem okazało sie ze ma ropomacicze i zapalenie otrzewnej,leżala w szpitalu 4 dni,było prawie po niej.No a kase to wykopałam z pod ziemi...ale wykopałam.Czego sie nie robi dla zwierzakow.

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/01/2011 5:40 pm
AnnaBarbara
rozmówca

Też mam historię sylwestrową do weselnika 🙂
W zeszłym roku w Sylwestra znajomym uciekła suczka (która jest matką mojego psa) o wdzięcznym imieniu Tekila. I wczoraj dowiedziałam się, że udało się ją znaleźć! Dawny właściciel jechał samochodem, patrzy, a po chodniku idzie jakaś pani z jego psem. Wysiadł z samochodu i woła: Tekila! Tekila!
Suczka przybiegła od razu, widać było, że cieszy się ze spotkania i od razu rozpoznała właściciela. Okazało się, że rok wcześniej, po ucieczce, wałęsała się w nowy rok po niedalekiej miejscowości wraz z bandą psów. A że suczka ładna, zadbana i rasowa, jakieś małżeństwo zdecydowało się ją zabrać do siebie. Oczywiście, wizyta u lekarza, została wykastrowana i otoczona opieką. Znajomemu na szczęście udało się ją odzyskać (podobno cieszył się jak dziecko a do najmłodszych nie należy 😉 ) na argument "u mnie była przez 9 lat, u państwa tylko rok" i dzięki opłacie za roczną opiekę.
Aż dziwne że takie historie zdarzają się naprawdę!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/01/2011 6:43 pm
Fatty
weteran forum

kase to wykopałam z pod ziemi...ale wykopałam.Czego sie nie robi dla zwierzakow.

tak jest, gdy mój Charlie chorował(operacje na oczy, przeszczep rogówki...) była zrzutka, zapożyczanie się po rodzinie, chyba nawet jakiś kredyt - pełna mobilizacja.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2011 5:27 pm
Strona 136 / 240 Wstecz Następny
  
Praca