Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 145 / 240 Wstecz Następny
Margott
forumowicz

należy zauważyć, że długi, ciasno spleciony, wysoko zaczęty warkocz możne być użyteczny w samoobronie. Wystarczy nieco pochylić głowę, zakręcić nim młynka i chlaaast! Oponenta w twarzoczaszkę, aż się odnóżami nakryje 😀

A to już znam, przerobione 🙂
Co dziwniejsze, mój ex bardziej bał się mojego olbrzymiego koku niż niepozornego warkocza..

Jeszcze lepiej jeśli na końcu przywiąże się kawałek cegły lub kamień. Siła wzrasta nieporównywalnie. Taka broń może posłużyć do wybijania szyb wystawowych jeśli kobieta zobaczy jakiś fajny ciuch, a niekoniecznie chce za niego płacić ;).

Całkiem przydatna myśl, może wypróbuję 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2011 2:22 am
Tess
 Tess
rozmówca

Ja od czasu do czasu dostaję z dredów mojej znajomej... też nieprzyjemne..

A w ogóle to chciałam się wyweselić że dostałam 4.5 z takieeego egzaminu 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2011 2:56 am
Margott
forumowicz

Auć, z dreadów naprawdę boli.
Gratuluję dobrze zdanego egzaminu! 😉

Ja czekam na moje wyniki. Wiem, że polski położyłam.. jak będzie 30% na rozszerzeniu i 50% na podstawie, to będę szczęśliwa. Matura nawet prosta była na podstawie, tyle że popełniłam taki jeden banalny błąd rzeczowy. I tak z 15 razy. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2011 3:24 am
Tess
 Tess
rozmówca

Dzięki 😉

Na pewno nie będzie źle, nie martw się! Tylko głupie jest to że trzeba tyle czekać na wyniki.. Ja też czekam na wyniki matur - chłopaka któremu dawałam korki, ale skoro taki matołek zaliczył ustną na 65% to każdy może zdać 😀 W tym roku podobno matematyka była straszna, a polskim się nie martw, byle zdać podstawę i matura jest 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2011 3:35 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Nie przeglądałam arkuszy tegorocznych matur- ale mam w planach nadrobić zaległości.
W marudniku już pomarudziłam to teraz czas na weselnik 😉 Jak dobrze pójdzie to za 2 tygodnie będę po obronie, córa stawia pierwsze kroki (na razie przy pomocy oparcia łóżeczka...ale od czegoś trzeba zacząć), senny okres wiosenny skończył się i mam coraz więcej sił do życia 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2011 12:11 pm
n.i.x
stały bywalec

hej Jaga, moje dzieciątka tez robią postępy. Dzisiaj oboje zasnęli ok 8ej ,szok !
powinnam to wykorzystać i isc wcześniej spać ale jeszcze poleniuchuje.
Mój mąż w czerwcu będzie sie bronił hehe ..
A maly ma ok 2,5 roku a juz potrafi literować wyrazy bo zna juz wszystkie literki i cyfry, gada jak szalony. Dzisiaj obudził siostrzyczkę i mowi :
" Mila ma oki, obudila sie"

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/05/2011 1:31 am
Margott
forumowicz

Dzięki 😉

Na pewno nie będzie źle, nie martw się! Tylko głupie jest to że trzeba tyle czekać na wyniki.. Ja też czekam na wyniki matur - chłopaka któremu dawałam korki, ale skoro taki matołek zaliczył ustną na 65% to każdy może zdać 😀 W tym roku podobno matematyka była straszna, a polskim się nie martw, byle zdać podstawę i matura jest 😛

Zdać zdam, o to jestem spokojna. 😉
Matematyka - na podstawie prosta była, już dawno takich banalnych nie było (poza poprzednim rokiem, od kiedy zaczęli się starać, aby każdy był w stanie zdać maturę). Mój brat, będący w 6. klasie podstawówki, zdałby taką maturę bez problemu - sprawdzone doświadczalnie. 🙂

hej Jaga, moje dzieciątka tez robią postępy. Dzisiaj oboje zasnęli ok 8ej ,szok !
powinnam to wykorzystać i isc wcześniej spać ale jeszcze poleniuchuje.
Mój mąż w czerwcu będzie sie bronił hehe ..
A maly ma ok 2,5 roku a juz potrafi literować wyrazy bo zna juz wszystkie literki i cyfry, gada jak szalony. Dzisiaj obudził siostrzyczkę i mowi :
" Mila ma oki, obudila sie"

Ciekawy jest świat widziany oczami dziecka.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/05/2011 9:59 pm
n.i.x
stały bywalec

ach.. dzieci maja swój szczęśliwy, piękny świat...niema dnia żeby któreś czymś mnie nie zaskoczyło 😀

a ja na urodzinki dostane złotą obudowę do mojej nokii 6300, ja lubię klasyczne ciężkie telefony, a teraz będę miala telefon jak sztabka złota 🙂 . Az tak za zlotem nie przepadam ale będzie po prostu inny niż wszystkie 😀

Z reguły unikam kiczu jak ognia ale myślę ze taki klasyczny skromny telefon w takiej wersji będzie ok.

[edytowane 29/5/2011 od n.i.x]

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/05/2011 3:04 pm
Fatty
weteran forum

Złoto to nie zawsze kicz- ja ostatnio mam hopla na punkcie tego koloru(nawet teraz mam złotem połyskujące ślepia), ale zawsze czymś go tonuję.

Właśnie wróciłam z wesela, wytrzymałam 2 h, a po pierwszym tańcu torebka w rękę i chodu! 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/05/2011 9:24 pm
waris
bywalec

nareszcie w domu:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/05/2011 11:35 pm

Nix, ja miałam ten telefon przez 2,5 roku, ale srebrno-czarny. Byłam bardzo zadowolona, mimo paru popsuć był dość wytrzymały. 🙂 Bardzo pasował do mojego stylu. Bo jam jest metal! ;P

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/05/2011 1:39 am
Fatty
weteran forum

Ja natomiast jestem niemetalem - bo w większości składam się z wody.

[edytowane 30/5/2011 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/05/2011 2:03 am
n.i.x
stały bywalec

ja puki co mam wersje srebno-czerwona ale bardzo juz poobijany .. jest super wytrzymały bo kilka razy został dorwany przez moje dziecię i ma za sobą mnóstwo upadków. Niestety jak chciałam kilka dni temu nowy to sie okazało ze nie maja w Erze wiec sie zdecydowałam na mały tuning starego ;P

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/05/2011 6:05 pm
Fatty
weteran forum

Trzymać kciuki, być może zostanę mamusią - właśnie zalałam cysty triopsa wodą i mam nadzieję, że wykluje się kilka małych przekopnic 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/06/2011 10:21 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Żebyś Ty widziała moją minę po po przeczytaniu początku zdania... 😛

[edytowane 1/6/2011 od xxl]

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/06/2011 10:43 pm
Strona 145 / 240 Wstecz Następny
  
Praca