Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 168 / 240 Wstecz Następny
Fatty
weteran forum

Moja kotka pozwala się pogłaskać. Po, uwaga, szesnastu miesiącach prób.

łał 🙂 mała rzecz, a wielka rzecz 🙂

Paniom kierującym gratuluję 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/02/2012 10:28 pm
Anonim
bywalec

A ja nabyłam w Biedronce wielką pakę Mieszanki Krakowskiej. 🙂
Zamierzam ją zjeść całą sama.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/02/2012 9:03 am
hipiska
weteran forum

Moja kotka pozwala się pogłaskać. Po, uwaga, szesnastu miesiącach prób.

łał 🙂 mała rzecz, a wielka rzecz 🙂

Paniom kierującym gratuluję 😀

Tak, takie rzeczy bardzo cieszą-miałam podobnie z moją klaczą, która już nie żyje.

Również przyłączam się do gratulacji 🙂

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/02/2012 1:51 am
Anonim
bywalec

Sama jestem zaskoczona tym jaką "głupie" głaskanie kota daje satysfakcję.
Jeszcze bym tylko chciała, żeby jadła więcej.

[edytowane 11/2/2012 przez annadagmara]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/02/2012 7:27 am
xxl
 xxl
weteran forum

Nic w tym głupiego. Śmiem stwierdzić, że to nie tyle samo głaskanie daje satysfakcję, ile zaufanie, którym obdarzył nas futrzak. Miewałam podobne momenty ze szczurasami.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/02/2012 11:25 am
eRZet
weteran forum

Moja kotka pozwala się pogłaskać. Po, uwaga, szesnastu miesiącach prób.
Wprawdzie nie sprawia jej to jakiejś wielkiej przyjemności, ale jesteśmy na dobrej drodze.

No przecież kota zawsze można głaskać jak się myje. Wtedy nie czuje ani nie słyszy 😛

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/02/2012 11:42 am

eRZet, jak się myje? 😮 Chyba jestem trochę zaspana i nie zrozumiałam 😀 Moje Batonisko (tak ma na imię mój kocur-Baton;)) nie cierpi jak się mu przeszkadza w jego rytuale jakim jest mycie 😀 Zresztą w ogóle nie jest jakimś wielkim pieszczochem, to taki nietykalski 😛 Zawsze jak chcę go pogłaskać i wycałować to go biorę na ręce i czochram ile się da :rotfl: Czasem marudzi, ale i tak jestem pod wrażeniem jego cierpliwości 😀 No a tak normalnie to pogłaskać go mogę jedynie jak śpi i to tylko wtedy gdy jest naprawdę leniwy i nie chce mu się reagować drapaniem 😀 Po prostu jest tak energiczny, że kiedy tylko się zbliżam żeby go przytulić czy wycałować on się chce od razu bawić 😀 Myślałam, że z wiekiem mu to przejdzie, ale teraz już wątpię 😮 Jak na razie ma 5 lat i dalej taki mały z niego rozrabiak :rotfl: Ale za to jak moja mama leży sobie przed telewizorem, od razu wskakuje jej na brzuch i domaga się głaskania, a mruczy tak, że aż uszy bolą 😀 Lubi spać z domownikami, więc nie jest aż taki zdystansowany 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/02/2012 8:40 pm
eRZet
weteran forum

Kot w momencie przeprowadzania swoich ablucji nie widzi, nie słyszy i nie czuje. Możesz krzyczeć, hałasować, głaskać, czy co tam chcesz 😉
Nawet jak za tylne łapy gościa złapiesz (czego koty normalnie nie lubią) to nic się nie stanie.
Te starsze, czy też bardziej doświadczone, co chwilę robią przerwę i nasłuchują, co się dzieje.
Chociaż na kotę moich rodziców (taki mały szatan, zarówno z wyglądu jak i zachowania) to nie działa, bo ona używa trybu akceleracji i zanim ją dogonisz tudzież znajdziesz kot jest czysty...

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2012 1:00 am

Hmmmm, to ciekawe 😀
W każdym razie na mojego wampira to nie działa 😎 Podczas mycia bywa wręcz bardziej wredny gdy próbuję go głaskać i jest bardzo spostrzegawczy :rotfl: Tak, właśnie robi, ciągle przerywa kąpiel i nasłuchuje 😀 Ta małpa nawet podczas snu potrafi w ciągu sekundy przejść w tryb intensywnej zabawy :rotfl: Cóż, istnieją chyba jednak wyjątki od reguły którą tutaj opisałeś eRZet 😀 Ale sprawdzę z ciekawości, może kiedyś się zapomni i nie będzie tak czujny, to wtedy się nagłaskam 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2012 2:20 am
cienkun
rada starszych

Kot w momencie przeprowadzania swoich ablucji nie widzi, nie słyszy i nie czuje. Możesz krzyczeć, hałasować, głaskać, czy co tam chcesz 😉
Nawet jak za tylne łapy gościa złapiesz (czego koty normalnie nie lubią) to nic się nie stanie.
Te starsze, czy też bardziej doświadczone, co chwilę robią przerwę i nasłuchują, co się dzieje.
Chociaż na kotę moich rodziców (taki mały szatan, zarówno z wyglądu jak i zachowania) to nie działa, bo ona używa trybu akceleracji i zanim ją dogonisz tudzież znajdziesz kot jest czysty...

No bez jaj... 😮 Skąd te informacje?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2012 10:51 am
Anonim
bywalec

A ja dostałam krem z filtrem. Odpowiednio wysoki, za niewysoką cenę. O tej porze roku to niełatwy wyczyn.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2012 9:46 pm
eRZet
weteran forum

Kot w momencie przeprowadzania swoich ablucji nie widzi, nie słyszy i nie czuje. Możesz krzyczeć, hałasować, głaskać, czy co tam chcesz ;)(...)

No bez jaj... 😮 Skąd te informacje?

Z własnych obserwacji 😉
Zrobiłem z tego regułę, bo jak dotąd wszystkie koty, z którymi miałem styczność zachowywały się właśnie w ten sposób.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2012 10:01 pm
Fatty
weteran forum

Kocur mojej kuzynki, jeżeli go głaszczę podczas mycia jest wyraźnie zdegustowany, ze go brudzę 😉 Podobnie kocica sąsiadów- też daje mi odczuć, że jej przeszkadzam i abym na ten czas trzymała łapy przy sobie 😉

Ale owa kuzynka miała kiedyś takiego kocura któremu było wszystko jedno- czy to podczas mycia czy nie 😉 Nawet śpiącego można było go podnieść i się nie budził 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2012 11:09 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Nawet śpiącego można było go podnieść i się nie budził

Może był martwy 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/02/2012 11:56 pm
Fatty
weteran forum

Może był martwy 😉

...ożywał na dźwięk potrząsania pudełkiem z kocimi chrupkami 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/02/2012 12:47 am
Strona 168 / 240 Wstecz Następny
  
Praca