Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 189 / 240 Wstecz Następny
Fatty
weteran forum

Psy pewno też ucieszone 😛

Ja się weselę bo natchnęło mnie na patent dzięki któremu moge(chcę) opuścić prace w sklepie...albo stanowiłoby dodatkowe źródło dochodu. Muszę tylko się wdrożyć, pouczyć, może jakiś kurs machnąć, bo sama chyba nie podołam Najpierw kupić sprzęt, obawiam się słomianego zapału. Juz kiedyś ktoś mi to sugerował, ale stwierdziłam, że na pewno się nie nadaje - teraz chce spróbować. Nie mówie co, nie chce zapeszać.

Dopadłam wreszcie osławiony olejek alterry 😛 nigdy go nie było, a dzisiaj poszłam i patrzę- JEST! aż jeden 😛 dzisiaj ciałko, wkrótce włosy.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/01/2013 12:16 am
bułek
forumowy expert

Eh, jak to dobrze mieć karnet do kina. Przynajmniej można raz na miesiąc za friko się odchamić ;). Wczoraj na filmie "Magic Mike". To coś raczej dla pań..., bo o striptizerach :P. Dzisiaj na Hobbita 2d.

Poza tym, stuknęły 2 latka weganizmu ;).

[edytowane 9/1/2013 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/01/2013 11:07 am
Fatty
weteran forum

Gratulacje bułku wegan stażu 😉

Ostatnio nawijam tu tylko o włosach, a pochwalić się muszę że zastosowałam peeling łba, mycie metodą OMO ;), potem pozwoliłam łbu wyschnać samodzielnie(musiałam sie chować z tym przed rodzicielami bo oni już widzą jak od chodzenia z mokrymi włosami po domu dostaje zapalenia płuc), rozczesałam palcami(chwile zeszło)- i ktoś nazajutrz moimi kudłami(nawilżone i pofalowane a nie jak zwykle spuszone) zachwycony był bardzo 😀 Zadziałało mobilizująco 😉 Mała rzecz a jak cieszy 😀

I jest niedzielaaaaaa 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2013 12:44 pm
waris
bywalec

wszystkim mięsożercom w pracy smakowały moje ciasta, które przygotowałam z okazji urodzin trochę nie mogli uwierzyć,że się da zrobić ciasto bez jajek ;o no ale jak to stwierdzili,że nie ma różnicy:) jedna koleżanka powiedziała,że jak jej będę codziennie gotować wegańskie obiadki to jest skłonna przejść na weganizm:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/01/2013 10:55 pm
Samanya
bywalec

za dosłownie ostatni grosz poszłam na piwko z kumpelą i...
było baardzo super 🙂
nie dość że się odprężyłam jak to zwykle mam po browarku to jeszcze spotkałam starych znajomych i było miło 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/01/2013 10:02 pm
cienkun
rada starszych

A ja spędziłem niedzielę nad jeziorem w lesie, się wykąpałem, posiedziałem przy ognisku i też było miło.

[edytowane 20/1/2013 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/01/2013 1:39 am
OlaS
 OlaS
rozmówca

Od poniedziałku rozpoczynam staż 🙂 :rotfl: 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/02/2013 8:37 pm
VikVeg
bywalec

Wakacje zarezerwowane, bilety lotnicze kupione, kontakt z wlascicielem apartamentu wymarzony, wiec zycie jest piekne!!!

Jeszcze tylko 122dni i ziuuuuuuuuuuuu jabadabaduuuu iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihahahahahhaaha 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2013 9:31 am
Fatty
weteran forum

Olas I Vik gratulacje 🙂

Ja się weselę przyziemnie, albowiem zaszalałam i nabyłam skóropodobną kurtkę oraz czerwone tenisówki 😛 Celem zakupów było nabycie czegoś poważniejszego, ale mnie sie te poważne ciuchy nie podobają a i nie dam aż stówy za zwykłą białą bluzkę 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/02/2013 10:56 am
cienkun
rada starszych

Ja ostatnio się ubieram po wyprzedażach na supjermarkjetach i w lumpach oraz demobilu.
Ostatnio w kupiłem w markjecie golfik bawełniany za 5 zł. i bawełniane koszulki z krótkim rękawkiem za tyle samo.
A w realu dopadłem na początku tego roku całkiem fajne trekkingowe buciki Active 100% syntetyk, całkiem nieźle oddychające, za 105 zł. Warto się rozglądać po markjetach bo można czasem coś wyczesać. 😉
A czerwone trampki czy tam tenisówki, to mi też się zawsze podobały. Najbardziej w stylu converse, ale oryginałki kosztują 3x za dużo, a te z deichmanna rozpadają mi się po 2 m-cach...
oczywiście oddaje je w ramach gwarancji i dostaje nowe, ale to wkurzające jest.

[edytowane 8/2/2013 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/02/2013 11:25 am
Fatty
weteran forum

Ja ubieram się niemal wyłącznie na lumpeksach- ale minus taki iż na lumpie nieraz nie kupisz konkretnej rzeczy, jeżeli jej w sorcie nie było 😛 Albo jest a rozmiaru ni ma.

co do converse - mam 3 ok 4 letnie pary kupione na wyprzedażach, z czasów kiedy były tańsze - co do trwałości to są mega.

[edytowane 8/2/2013 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/02/2013 2:10 pm
VikVeg
bywalec

Dzieks, dzieks Fatty 🙂

Wiem, wiem zaraz kogos wnerwie znowu (dzien dobry Cienkun), ale nie ma to jak Converse... nie pamietam aby mi sie kiedykolwiek zepsuly, ze o zdarciu nie wspomne...
W czerwonych trampkach konversach chodzi tu duzo nastolatek, sa teraz cool, ale nadal wiecej widuje niebieskich 😉

Osobiscie firma, ktora robi buty dla mnie jest Merrell 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/02/2013 2:25 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Lumpy rządzą 🙂 Dziś wybrałam się z mamą na łowy, znalazłam przeboskie bojówki, ale niestety, musiałabym sobie ze dwa kilo dupy odciąć, żeby móc się w nich schylić... więc z bólem je pożegnałam 🙂 Ale za to na rynku upolowałam elegancki stojak na płyty - za 5 złotych! Drewniany, z półeczkami i przegródkami. Nie macie pojęcia, jak długo szukałam stojaka, w sklepach nawet o zwykłe druciaki trudno. To już ludzkość nie słucha kompaktów...?
Inne radości: FERIE, wszystko zdane, relaks, muzyka, żarcie, nowy fon, stary aparat, a mama będzie mi dziergać sweter na drutach 😎

Moje conversy się zdarły... w środku 😛 Obcierają przez to trochę, ale fakt, że wytrzymałe buty, w swoich już szósty rok śmigam.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/02/2013 7:16 pm
VikVeg
bywalec

To już ludzkość nie słucha kompaktów...?

Ludzkosc uzywa Spotify 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/02/2013 7:38 pm
StellaArtois
weteran forum

nie wiem co to Spotify ;p widać jestem kosmitą ;D pierwsze słyszę 😀 ja korzystam z you tube 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/02/2013 7:58 pm
Strona 189 / 240 Wstecz Następny
  
Praca