Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 221 / 240 Wstecz Następny

Fatty,
co do tego musu oprócz awokado?

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/10/2014 10:12 pm
Fatty
weteran forum

W jednej wersji był to banan+jabłko+zamrożone borówki, zrobiłam też wersje sniadaniową, dłużej trzymajacą człeka sytym, zblendowaną z namoczonymi płatkami owsianymi.

A dziś miałam swój pierwszy raz z jarmużem... Dobrze, ze jest tak uprzejmy, że w koktajlu dał się zdominować bananowi 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/10/2014 1:04 pm

Jakoś nigdy nie wpadłam na to, żeby to Zielone Obrzydlistwo potraktować miksowaniem razem z owocami. Cóż, może jeszcze się zaprzyjaźnimy 😉

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/10/2014 9:32 pm
Fatty
weteran forum

Polecam- dzięki niemu kolor ładny i koktajl bardziej orzeźwiający, a nie czuć dziada 😉

Ojciec najpierw rozmawiał z lekarzami, potem naoglądał się programów i ....... przechodzi na dietę roślinną tj, mam gotować większe porcje, on też sie podepnie do moich obiadów, i zobaczy jak sie czuje.

To hiper mięsiarz, 100% wege nie będzie bo nie da rady, ale już ja zadbam, aby mu było warzywnie surowo- zaczęłam od jarmużoweo-jabłkowo-bananowego koktajlu własnie 😉

Ale rozumiecie wagę tematu? Zawsze mnie krytykował, że się słabo odżywiam.... 😛 że powinnam właściwie z kuchni nie wychodzić i cały czas gotować aby zapewnić swojemu organizmowi wszystko c niezbędne, a ja szats prast, jakieś koktajle , surówki czy leczo 😉

[edytowane 21/10/2014 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/10/2014 12:21 am
Fatty
weteran forum

Co do powyższego, niestety - smazył boczek i kłócił se ze mną, ze źle widze i to fasolka 😛

Skosztowałam komosy ryżowej - pozytywny to pierwszy raz był 😀 Ze względu na kwestię wiadomą, a więc cenową nie będzie stałym elementem mojego menu ale smaczna jest 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/10/2014 9:13 pm

Wybrałam się do sklepu po dynię dla syna. Dyni nie ma ale mam mnóstwo super zakupów za śmiesznie niskie ceny:
jabłka, pomelo, kiwi, kalarepka, pyrki, sałata ozdobna i cebula. Mniam Mniam
tylko jednego nie rozumiem: jeżeli jem takie rzeczy, to czemu jestem taka gruba 😮 ?

make love not war

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/10/2014 7:36 pm
marekpapro
bywalec

Ja już z moin synkiem zrobilismy dynie 🙂
A z tą gruboscia ne pewno przesadzasz 🙂

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/10/2014 9:32 pm

Dynie sztuk dwie wreszcie zanabyłam. Dziecko zrobi z nich hallowenowe potwory.
Ani nie nie przesadzam, ani nie z pewnością. Co gorsza, wiem, kto jest za to odpowiedzialny. Zasadniczo mua. A sztormiaki maja ograniczoną rozmiarówkę wszerz :rotfl:

[edytowane 29/10/2014 przez zielony-tygrys]

make love not war

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/10/2014 10:46 pm
Fatty
weteran forum

Ja dyni nigdy nie przerobie na potworka - dynie zjadam z rozkoszą dziką 🙂

Jutro wolna sobota, moja druga w tym roku 😀 Szkoda, że jestem chrypiąco-smarkajaco obolała 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/10/2014 7:07 pm
aniss
bywalec

Na przekór sobie i swoim "demonom" idę przed siebie..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/11/2014 10:00 pm
Fatty
weteran forum

aniss, gratulacje i oby tak dalej 🙂

Ja się weselę ponieważ:
*miałam fajny weekend
*buciki <3
*pierwszy raz po chorobie poszłam na basen
*moja rodzicielka załapała bakcyla nordic walking 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/11/2014 5:16 pm
Fatty
weteran forum

Produktywnie zaczęłam dzień, z rana zaliczylam basen i zakupy a to oznacza , że po powrocie z pracy będę leżeć do gry zadkiem i czytać książke bo mam czas 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/11/2014 10:08 am
alternative
stały bywalec

u siebie w sklepie znalazłam haribo smerfy, te bez żelatyny :D. wcześniej nie widziałam ich w pl

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/11/2014 11:44 pm
cienkun
rada starszych

Dostałem do witaminy D3 w gratisie malutki słoiczek oleju kokosowego, tylko nie wiem do czego tego się używa... 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/11/2014 1:12 am
Fatty
weteran forum

Do wszystkiego 😉 Można używać w kuchni, można też smarować... siebie(lepszy niż balsam, posmarowac na wilgotną skórę po kapieli), na włosy i skórę głowy też dobrze robi.

Poczytaj też o ssaniu oleju(pomocne przy oczyszczaniu organizmu)

Ja się weselę bo weekend, bo temat prezentów gwiazdkowych mam ogarnięty 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/11/2014 4:44 pm
Strona 221 / 240 Wstecz Następny
  
Praca