Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 24 / 240 Wstecz Następny
xxl
 xxl
weteran forum

Pochwalę się 🙂 Zajęłam drugie miejsce w okręgu w Olimpiadzie Wiedzy o Żywieniu i najprawdopodobniej dostanę się do centrali 😀 Sukces!
Eliminacje odbyły się w miejscowości, w której Intermarche ma niesamowity wybór wege- i zdrowego żarcia. Naciągnęłam mamę na np. makaron gryczany i pasztet z cieciorki. Mieli też chrupki z buraczków i marchewki, sok brzozowy, różne egzotyczne pasty - w naszym Intermarche tego nie dostanę, choć większe!
To był dobry dzień 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2008 1:07 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

gratuluje! i życzę powodzenia na następnym etapie :thumbup:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2008 1:09 pm
Natasha
stały bywalec

ja się pochwale że w ten czwartek (10 stycznia) minęło już dokładnie pół roku odkąd jestem wege 🙂 pozdro dla wszystkich 🙂

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2008 9:06 pm
Likwidator
bywalec

Ćźęść Wszystkim!!!
Musze się Wam pochwalić że stała się rzecz niemożliwa... moja rodzinka nie tylko już dała mi spokój(z moją "odmiennością";), ale zaczęła dostrzegać zalety wegetarianizmu (bynajmniej niektóre) 🙂 co niestety nie oznacza że zrezygnują z mięsa :/
Póki co moja mama 'obawia się' że moja młodsza siostra(10l.) już niedługo przejdzie na wegetarianizm ("bo jest taka jak ja w jej wieku") 😛

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2008 7:41 pm
sabinq
rozmówca

umówiłam się z chłopakiem.. 🙂
nie śmiać się !!!!!!!!! to moja pierwza randka odkąd rozstałam się z narzeczonym
równe 5 m-cy płakałam w poduszke a teraz w końcu się podnosze.. 🙂

a za tydzień 100dnioofka... i wiecie co? chyba jednak pujde 🙂

nara hari

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2008 8:26 pm
rudafranca
początkujący

To ja też się pochwalę: dzisiaj po raz pierwszy w życiu robiłam kopytka, zajęło mi to co prawda dwie godziny, ale mamcia powiedziała ze lepsze niż jej, a to już powód do dumy 😀

[edytowane 18/1/2008 przez rudafranca]

Dopiero kiedy zostanie ścięte ostatnie drzewo
A ostatnia rzeka będzie zatruta
I schwytana ostatnia ryba
Wtedy uświadomimy sobie
Że nie możemy jeść pieniędzy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2008 10:22 pm
badba
bywalec

Ja też się dzisiaj cieszę. wlaśnie zdałam ostatni egzamin w sesji i już tylko obrana pracy mi została. ale to już pryszcz- jak to mówi mój promotor. tak więc jestem dziś pozytywnie nastawiona!

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/01/2008 1:08 am
rudafranca
początkujący

Gratuluję zdania sesji i życzę powodzenia w obonie 😀

Dopiero kiedy zostanie ścięte ostatnie drzewo
A ostatnia rzeka będzie zatruta
I schwytana ostatnia ryba
Wtedy uświadomimy sobie
Że nie możemy jeść pieniędzy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/01/2008 2:44 am
katrinko
stały bywalec

Mam dzisiaj wolne 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/01/2008 1:56 pm
badba
bywalec

szczęściara. ja też chcę długiego wekandu!!!!!!!!!!!

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/01/2008 5:25 pm
kumkum
forumowicz

Siedze na obczyźnie i znalazłam prace!!!!!!!!! hhurrra 🙂

kum kum

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2008 9:07 pm
sabinq
rozmówca

cudowniutki dzień 🙂
przez bite pare godzin chodziłam po muzeach (ach moja najkochańsza sztuka XXwieku)
odchamiłam się a przy okazji zrobiłam powtórke do matury 🙂
potem poszłyśmy z koleżanką do galerii a tam standardowo (buszownko po sklepach) i w Smyku grałam w jakąś gre dla dzieci co to kuleczke trzeba przez labirynt kierować żeby do dziury wpadła..
tak mnie ta czynność zajeła że nawet nie zauważyłam że zebrało się z 15 osób i to moje poczynanie obserwowało śmiejąc się przy tym (tak mam 20 lat i spędzam czas na grach dla 4latków) 😛
a potem uczyłam się jeździć na łyżwach (w życiu tego cholerstwa na nogach nie miałam ;))
niezbyt mądry pomysł biorąc pod uwage że za 2 dni 100dnioofka 😉 ale zyje i nogi mam całe choć zaliczyłam glebe niezliczoną ilość razy i tyłek mam troche posiniaczony 😉
aaaaaaaa... i przejechałam sama prawie całe kółko 🙂
jeszcze będą ze mnie ludzie 🙂 🙂 🙂

nara hari

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/01/2008 1:07 am
Natasha
stały bywalec

a dla mnie dzisiejszym ( a reczej wczorajszym^^) powodem do radości jest fakt, że na moim kochanym zadupiu znalazłam czasopismo wegetariańskie VEGE ^^ jutro po szkole lece zakupić ^^

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/02/2008 6:38 pm
Koniara
stały bywalec

A ja jestem już drugie dzień Weganką! ! ! :D:D
Myśli że sie nie złamie, i zostane już nią na zawsze. ;D
Przez te dwa dni nie zjadłam nic co by pochodzilo od zwierząt 😛 Tylko na roslinach. I fajnie jest 😛
A koleżanke namówiłam na semiwegetarianiz. ;] Chociaz tyle...
Ale to dobrze 🙂

pzdr!

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/02/2008 3:06 pm
badba
bywalec

życzę wytrwałości. oby tak dalej!!!
dziś moj młodszy syn powiedział pierwsze słowo. jestem taka szczęśliwa. wreszcie przejawia jakieś zdolności porozumiwania się. fakt prawda powiedział w jezyku angielskim (maj= my) a nie ojczystym, ale i tak się cieszę. takie są wady mieszkania na obczyźnie i rozmawiania w języku angielskim. ale co tam. będzie umiał porozumiewać się w dwóch językach. do tej pory trzymał sztamę ze starszym synem i potrafił tak wszystko ładnie pokazać rączkami, że miał wszystko. widać że dziś musiał się bardzo zdenerwować kiedy zabrałam i schowałam jego smoczek/ pozdrawiam. 🙂

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/02/2008 3:19 pm
Strona 24 / 240 Wstecz Następny
  
Praca