Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 45 / 240 Wstecz Następny
gregorw
rozmówca

Dzisiaj spędziłem po raz kolejny fantastyczny dzień. Spotkałem sie z koleżankami, podyskutowałem, było super. Teraz słucham Bhajan'ów i nic więcej mi do szczęścia nie trzeba.

[edytowane 21/8/2008 przez gregorw]

Sai Ram, Om Sai Ram

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2008 12:57 am
gregorw
rozmówca

Kolejny piękny dzień. Cudownie, Cudownie.

Sai Ram, Om Sai Ram

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2008 3:25 pm
Ktosiek
stały bywalec

Od wczoraj zaczęłam odkrywać, że oliwa świetnie zmywa oczy, mąka ziemniaczana matuje, a w drodze jest zielona glinka na cienie do powiek.
Nowy wymiar makijażu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2008 6:37 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Ktosiek- genialnie i do tego bardzo naturalnie 😉

Byłam dziś u przyjaciółki z gimnazjum- nie widziałyśmy się od ponad 2 lat. Ma już 2 miesięczną córeczkę- słodkie dziecko, a do tego świetnie nam się rozmawiało-jak za dawnych lat.
Ostatni tydzień był bardzo udany i pełen wrażeń:
1) W piątek koncert KSU- 30-te urodziny w plenerze- bawiłam się wyśmienicie.
2) Były u mnie moje 2 ukochane kuzynki- wreszcie miałam się z kim włóczyć po okolicy.
3) Odkryłam 7 km ode mnie genialny sklep- orzechy, warzywa, herbaty, produkty sojowe, kasze itd- wybór(choć sklep bardzo mały) jakich mało w mojej okolicy
4) jestem zakochana po uszy :heartpump:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2008 12:01 am

a ja mam kolejny powod do zadowolenia:-)mam kocurka od roku ktorego uwielbiam ale jeszcze bym chciala wziac jakas sliczna kotke ze schroniska..moja mama zawsze byla temu przeciwna i z trudem namowilam ja na jednego kota ale teraz widze ze powoli daje sie namowic na adopcje kolejnego:-)))juz sie nie moge doczekac:-))))

aha jezeli jeszcze nie widzieliscie nietypowej rodzinki typu kura-kocieta to wejdzcie na www.radiozet.pl :-)) tak mnie to urzeklo ze musze wam to polecic:-p

a kilka dni temu w argentynie jakis czlowiek znalazl wyrzuconego noworodka przez patologiczna rodzine ktory przezyl dzieki suczce...miala mlode i zaopiekowala sie malenstwem ogrzewajac go i karmiac...piekne:-)))nazwali noworodka dzieckiem cudu
[edytowane 26/8/2008 przez motylek8725]

[edytowane 26/8/2008 przez motylek8725]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2008 12:06 am
pontonica
bywalec

A ja dzisiaj dowiedzialam sie, ze ktos uwaza(l) mnie za przyjaciolke i brakuje mu mnie 🙂 Nigdy mi o tym nie mowila :)niestety stracilysmy troche kontakt w ciagu ostatnich kilku lat. Z perspektywy czasu tez moge nazwac to, co kiedys nas laczylo przyjaznia :)Odpisaalam Jej, pod wpisem sprzed 2 lat, mam nadzieje, ze kiedys go przeczyta i moze uda nam sie odbudowac to, co kiedys wydawaloby sie nierozerwalne....(a jednak:czas). Ale bardzo mnie to ucieszylo, to chyba najpiekniejszy komplement jaki mozna uslyszec od drugiej osoby 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 5:22 pm
verufer
bywalec

:'( bola mnie juz policzki od ciaglego usmiechania sie :'( 😛

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 10:38 pm
Stanisław
weteran forum

Hej Verufcio, cześć! Gdzie Ty byleś jak Cię nie było. Opowiadaj co słychać w szerokim świecie 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 10:47 pm
krysia
bywalec

Witaj Loviiso! 🙂 🙂

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2008 2:01 pm
Stanisław
weteran forum

Witaj Loviiso :thumbup:
Cieszę się, że już jesteś z nami. Mam nadzieję, że pisząc o twarzach nie mialaś na myśli naszych twarzy 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2008 2:06 pm
Sagamore
stały bywalec

mój dzisiejszy powód do radości:

(założę się że jeszcze tu takiego nie było)

przyjąłem oświadczyny dziewczyny 🙂

:hiya: :drink: :hiya:

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2008 2:32 pm
krysia
bywalec

Moje gratulacje 🙂 ,a może Ty za długo zwlekałeś i ona wzięła sprawy w swoje ręce? 😀

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2008 2:45 pm
Stanisław
weteran forum

Moje serdeczne gratulacje Sagamore :thumbsup:
Zwykle bywa tak, że to chłopak oświadcza się dziewczynie. Czy ona też jest wegetarianką ? 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2008 3:14 pm
Sagamore
stały bywalec

Czy ona też jest wegetarianką ?

hehehe trochę to prowokacja z mojej strony- trzeba trochę poszukać na forum a wszystko będzie jasne 😎

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2008 4:53 pm
Stanisław
weteran forum

Z forum wynika, że oświadczyla Ci się Nantosvelta ale mi za bardzo nie chce się w to wierzyć 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2008 5:20 pm
Strona 45 / 240 Wstecz Następny
  
Praca