Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 70 / 240 Wstecz Następny
ogorek+
bywalec

Niestety masz rację ogórek+

[edytowane 15/2/2009 przez adamrozew]

pokonac wroga w sobie to oznacza polubic zagubionego przyjaciela...cokolwiek to oznacza,mozna byc nedznym poszukiwaczem ale mozna tez zawsze byc soba gdy odnajduje sie dobre intencje...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2009 2:14 am
rubia
forumowy expert

Jestem spowrotem; nie było mnie tu miesiąc i przyznaję ,że się za Wami stęskniłam.
Widzę nowe aktywne osoby , co mnie cieszy ogromnie.
Spędziłam cudownie ferie zimowe z rodzinką na nartach. Jestem pozytywnie naładowana dzięki zmianie klimatu.

Dobrze Cię znowu widzieć, Ayno 😀 Cieszę się, że wypoczęłaś, bo to znaczy, że będziesz miała mnóstwo energii do pisania nowych postów 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2009 11:39 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Prosto z Niemiec przyszła moja płytka Tokyo Rock City 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2009 3:48 pm
rubia
forumowy expert

Wszystkim kotom i ich właścicielom najlepsze życzenia z okazji Swiatowego Dnia Kota 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2009 11:54 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

powinnam coś wysłać Babcinym kotom 🙂 Również życzę wielu słonecznych dni kociakom i ich właścicielom. W szczególności pięknemu i ogromnemu kotkowi Adama 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2009 12:02 pm
rubia
forumowy expert

I Lily- właścicielce najpiękniejszego awatara na forum (ciekawe, czy na zdjęciu jest ona sama, czy jej kot 😉 )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2009 12:16 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

mój Dolek z okazji dnia kota nasiusiał mi dzisiaj rano na łóżko 😮 ciekawe co chciał mi przez to powiedzieć???

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2009 12:53 pm
Dyzio
stały bywalec

Koty zaznaczają w ten sposób teren, który uważają za swój. Pewnie chciał Ci powiedzieć: [b] Jesteś moja [/b]. 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2009 2:38 pm
Paulina_p
bywalec

a ja mam ferie więc wreszcie jest czas żeby zajrzeć na forum 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2009 9:31 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

mój Mąż wraca jutro wieczorem, stęskniłam się przez te 5 dni. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/02/2009 8:56 pm
Mayka
bywalec

Wróciłam do zdrowia po trwającym dwa tygodnie zapaleniu oskrzeli. Wysoka gorączka sprawiła, że byłam zupełnie wyłączona z normalnego życia i nawet nie miałam siły siedzieć przed komputerem. Ale już jest ok 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/02/2009 12:17 am
krysia
bywalec

Cieszę się Mayka,to dlatego tak długo Cię nie było.

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/02/2009 12:22 am
adamrozew
stały bywalec

Mój kot prosil o przekazanie w jego imieniu oraz innych kotów gorące podziękowania za zyczenia z okazji Miezynarodowego Dnia Kota :). Będzie sie starał zrewanzować przy okazji Międzynarodowego Dnia Człowieka.:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/02/2009 2:17 am
Areczek
świeżaczek

Na Przystanku Woodstock zagra Korpiklaani.

http://www.8hours.eu/index.php?lang=pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/02/2009 7:26 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Zakończyłam praktyki w klasach 1-3, hurra! 😀 Ach, te dzisiejsze bachory, nie cierpię ich 😡 Nie umiem dyscypliny utrzymać ale dziś to już rekord miałam...a jeszcze tacy kolesie z tyłu rzucali bezczelne komentarze do koleżanek albo do mnie, aż im uwagę zwróciłam, ale co tam...potem rzucali papierkami w moją koleżankę, która obserwowała, to ich postraszyłam nauczycielem-mentorem i się zamknęli wreszcie...potem jak wychodziłyśmy to mentor zatrzymał jednego i kazał mu dać zeszyt do korespondencji a ten "nie!" o.O I ten sam koleś do mnie podszedł na lekcji , ja pytam o co chodzi, a on, o nic tak sobie przyszedłem o.O gówniarz jeden! Dobrze, że już koniec ^^ Jeszcze tylko klasy 4-6 i żegnajcie, znienawidzone praktyki.
A jutro, w czwartek i piątek bardzo ważne, ostateczne egzaminy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/02/2009 6:59 pm
Strona 70 / 240 Wstecz Następny
  
Praca