Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weselnik 🙂  

Strona 98 / 240 Wstecz Następny
hipiska
weteran forum

Pozytywnie zmęczona. Ciężka praca fizyczna czasami pomaga.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/01/2010 7:04 pm
MuayThai89
bywalec

Cieszę się z Wami.
Chociaż ja tam akurat unikam takich oficjalnych imprez typu bale sylwestrowe, studniówki. Wolę kameralnie i w malym gronie, ale za to w dobrym towarzystwie. Dobra impreza poprawia nastrój- zwłaszcza zimą. Brrr!

Rozumiem i popieram. Ale wlasna studniowka jest raz w zyciu(chodz sa przypadki ze ktos ma dwie bo sie przejechal na roku) i wypada na nia isc...A jak sie ma jeszcze taka klase jak ja(5osob) to prawie jak domowka z duza iloscia debili(inna klasa) w okolo :D...

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/01/2010 7:12 pm
rubia
forumowy expert

Nie poszłam na swoją studniówkę z premedytacją. Miałam z kim iść, nie byłam jeszcze wtedy wege, co mogłoby skomplikować sytuację (menu), bo ten przełom wydarzył się w moim życiu kilka miesięcy później 😉 . Po prostu nigdy nie lubiłam masowych imprez i raczej kiepsko się na nich bawiłam (i bawię). Tegorocznym maturzystom życzę jednak udanej imprezy oraz...ach, tego na razie nie życzę, bo jeszcze zapeszę 😉
Wpisuję się dziś w weselniku, bo:
1) przełamałam swoje słabości i lenistwo i od kilku tygodni robię więcej niż w zeszłym roku
2) schudłam 1,5 kg (jeszcze 3,5 kg i bedzie perfetto 🙂 )
3) cieszę się, że jestem zarejestrowana akurat na tym wege forum, bo poszperałam u "konkurencji" i tylko tutaj grafika jest tak przyjazna dla oka, że nawet taki ślepnący z dnia na dzień krótkowidz się nie męczy. Doceniam bardzo. Brawa dla twórców strony wizualnej portalu!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/01/2010 8:54 pm
StellaArtois
weteran forum

Chociaż nie lubię imprez typu studniówkowego, to na swojej bawiłam się wyśmienicie, wytańczyłam, narąbałam się jak szpadel i dokonałam paskudnego aktu zdrady xD
A teraz cieszę się bo znalazłam uroczego mężczyznę i ułożyły się moje zagmatwane sprawy z przyjaciółką. Mam wspaniałą stancję i współlokatorów i udało mi się przytyć 2 kg ^^

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/01/2010 9:11 pm
rubia
forumowy expert

udało mi się przytyć 2 kg ^^

Fasolko, gdybyś potrzebowała moich 3,5 kg, to podaj adres, mogę nawet jutro wysłać Ci je paczką priorytetową 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/01/2010 10:05 pm
greene
bywalec

Tak chętnie się tu wpisujecie, to i ja postanowiłam dać znać- tym bardziej, że nigdy nie skrobnęłam ani słowa w weselniku. A chyba by wypadało, zwłaszcza, że właśnie przed chwilą wróciłam z bardzo wyczerpujacego treningu i wydziela mi się mnóstwo serotoniny 😀
A z tego wysiłku napiłam się przed chwilą pysznego, świezutkiego soczku marchwiowego. Czuję, że jestem siłacz. Zdrowy siłacz 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/01/2010 10:52 pm
MuayThai89
bywalec

Tegorocznym maturzystom życzę jednak udanej imprezy oraz...ach, tego na razie nie życzę, bo jeszcze zapeszę

Dziekuje

A czym moge sie pochwalic co dalo mi radosc... To chyba to ze z psem znalazlem golebia ze zlamanym skrzydlem no i jutro ide do weterynarza :D...
A pies sie tyle przyczynil ze go wyweszyl i pobiegl do jego kryjowki i tak stal az doszedlem i tylko sie patrzyl i szczekal(a mowia ze Amerykański Staffordshire Terrier to krwiopijne psy ktore tylko potrafia zabic :D)...

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2010 12:21 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

udało mi sie uratować sikorkę ze zwichniętym skrzydełkiem

znalazlem golebia ze zlamanym skrzydlem no i jutro ide do weterynarza ...

Ucieszyły mnie te Wasze postawy.Też mam troczę tego typu zdarzeń na koncie. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2010 2:53 am
sublime86
bywalec

A teraz cieszę się bo znalazłam uroczego mężczyznę

Hmm...uroczego powiadasz? A gdzie tacy jeszcze są?? ^^ Bo ja już powoli zaczynam tracić nadzieję 🙁

[edytowane 8/1/2010 przez sublime86]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2010 7:51 pm
bułek
forumowy expert

Dostałem dzisiaj przesyłkę z książką "Zdrowiej jesz zdrowiejesz! 700 przepisów kuchni wegańskiej". Kurcze życia mi nie starczy na spróbowanie wszystkich przepisów 😀 :hiya:.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2010 1:25 pm
Sagamore
stały bywalec

nie no bez przesady - wystarczy jeden dziennie
widzę, że avatar po liftingu, chyba teraz pod playoff'y NFL 😀

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2010 11:29 pm
bułek
forumowy expert

widzę, że avatar po liftingu, chyba teraz pod playoff'y NFL

stwierdziłem, czas zmienić avatar na jakiś ładniejszy. Nie bardzo interesuje sie sportem:P.

Na pewno bede realizował jakieś przepisy i zamieszczał na blogu, wiec zapraszam :).

www.kuchniaww.blogspot.com

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/01/2010 2:24 am
rubia
forumowy expert

O rany! Właśnie przypadkiem zauważyłam, że dziś "stuknęły" mi 2 lata na tym forum 🙂 To nie to, że się dopominam jakichś życzeń, gratulacji, itp., bo nie przywiązuję większej wagi do jubileuszy (poza urodzinami swoimi i bliskich 😛 ) ale trochę się zdziwiłam, bo myślałam, że od mojej rejestracji minął jakiś rok lub niewiele więcej.. 😀 Ech, czas leci szybciej, niż nam się zdaje 😮

[edytowane 16/1/2010 przez rubia]

[edytowane 16/1/2010 przez rubia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/01/2010 11:14 pm
bułek
forumowy expert

Gratuluje "stuknięcia" ;).

Ja dzisiaj od rana już ćwiczyłem :D. Wczoraj sie wziąłem w końcu w sobie. Ciekawe ile wytrzymam, ale bede się starał jak najdłużej. Rano jeszcze przed poranną szamką 2 serie po 5 pompek, i 2 serie po 15 brzuszków. Może na razie to mało, ale trzeba zaczynać o niewielkiej ilości, żeby się nie zniechęcać. Później wyjście na 3 godziny kijków. Takiego wycisku jeszcze sobie nie robiłem :D. Zmeczyłem się, ale jestem bardzo z tego rad. Dobrze się chodziło po naszym bydgoskim Myślęcinku. Nie mam pojęcia ile kmów przeszedlem. Jak sobie kupie krokomierz to będe zdawał relacje :).

Wczoraj obciąłem się na komplentą łysine i jeszcze doprawiłem golarką. Jestem łysy ale szczęśliwy :D.

Aha... jeszcze robiłem spoko szamke - bigos wegański, do zobaczenia na blogu :). Zapraszam - www.kuchniaww.blogspot.com

W pniedziałek - 18 I - dzień zacząłem od ćwiczeń, nadal idzie cieżko, ale sie nie poddaje. Po południu 1,5 godziny kijków (plus powrót z buta) razem 2 h aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu :).

[edytowane 18/1/2010 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2010 5:24 pm
StellaArtois
weteran forum

Hmm...uroczego powiadasz? A gdzie tacy jeszcze są?? ^^ Bo ja już powoli zaczynam tracić nadzieję

Może nie tak typowo uroczego. W zasadzie to bardzo podobnego do mnie - wrednego, złośliwego i tak dalej. Ale to mi odpowiada. 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2010 9:10 pm
Strona 98 / 240 Wstecz Następny
  
Praca