Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 105 / 286 Wstecz Następny
xGetBoredx
bywalec

To jednak był zły pomysł, żeby wczoraj pomykać w krótkim rękawku. Mam katar, boli mnie gardło i pewnie się rozchoruję, grrr...

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2009 9:08 pm
pawel747
bywalec

Bellis, koleżanka musi mieć już przerzuty do mózgu... Może wypadałoby się powoli żegnać... ;p
Ludzie są dziwni.

Bardzo fajnie się czuję z nadchodzącą wiosną - mi tam od razu lepiej... Też polecam wyjście z domu, ale to dobry pomysł niezależnie od pory roku. 🙂

A co by ponarzekać, tak "po polskiemu"? Duszę się, muszę znowu pokombinować w swoim życiu i coś zmienić. Na razie czekam, aż zrobi się przynajmniej cieplej, będzie można uciekać na dłużej z domu... 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/03/2009 2:31 am
Bellis_perennis
Famed Member

Hahahaha!!!!!! :rotfl: normalnie nie wierzę, że to co przeczytałam Ty napisałeś... Przerzuty do mózgu... :rotfl: :rotfl: :rotfl: Kurcze a dziś dostałam zaproszenie na urodziny współlokatorki tej mojej koleżanki. Wszystkie jesteśmy na tym samym kierunku. Nie chce mi się tam iść oglądać jak ta menda udaje niewiniątko ale zrobię to dla jubilatki którą bardzo lubię. Ona jest ok 🙂 nie dała się podbuntować i złego słowa na mnie nie powiedziała.
Sprawa w dziekanacie wyjaśniona.Błąd leży po stronie dziekanatu i już jest wszystko ok. Nowa pani zajmująca się papierami nie wiedziała jaką skomplikowaną sprawę ma mój rok w sprawie matematyki. Matma-moje przekleństwo...
[b]xGetBoredx [/b] jesteś masochistą? 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/03/2009 4:54 pm
pawel747
bywalec

Dlaczego? 😉

GetBored nie napisał, że chodził w krótkim rękawku po dworze... Przeziębić można się też w domu czy w szkole... Ale zwątpiłem - jeśli jednak po dworze, to szacuneczek, szacuneczek...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/03/2009 10:19 pm
StellaArtois
weteran forum

Chyba jednak po dworzu chodził, takie odnoszę wrażenie 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/03/2009 10:41 pm
czapla_666
bywalec

A ja... jak juz pare osob napisalo "nie mam weny" do niczego. Doslownie. Do nauki. Sprzatania. Niczego. Jestem zmeczona zyciem i z utesknieniem czekam na jakis wolny weekend... Ekch, poza tym przytylam. Zawsze trzymalam sie "under50", teraz poszlam 2 kg w gore... 51 na wskazniku mnie dobija;/ Ciezka sie czuje, ale wiem tez dlaczego. Kolejny powod do narzekania. Ambitne tabletki na stawy. Skutki uboczne: wzmagaja apetyt;/ :((

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/03/2009 11:17 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Czapla, ile masz wzrostu, jeśli można spytać? Bo tak szczerze łowiąc u siebie nie wyobrażam sobie takiego wychudzenia - 50 kg... tyle to ważyłam w podstawówce chyba.

A mnie jest smutno... nie ma to jak się żalić wszędzie, gdzie się da...

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/03/2009 11:22 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

No co, ja ważę 54 kg :p

[edytowane 4/3/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/03/2009 11:36 pm
xGetBoredx
bywalec

Po dworze, po dworze... a żeby było śmieszniej to nawet nie tyle co chodziłem, a jeździłem na deskorolce. Masochizm?

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2009 12:15 am
pawel747
bywalec

Ładnie, ładnie! Ale luzik, niektórzy wyrąbują w zimie dziurę w lodzie na jeziorze, wskakują do środka, wychodzą i jakoś żyją... Dasz radę. Na teraz zdrówka życzę 😉

Z wagą przecie wszystko zależy od wzrostu, 50 kilo może być dobrą wagą i 90 może być... 😉

[edytowane 4/3/2009 od pawel747]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2009 12:23 am
Bellis_perennis
Famed Member

A dlatego Paweł, że to co napisałeś wydaje się ostre a ja nigdy czegoś takiego ani nie słyszałam od Ciebie ani też nie przeczytałam abyś coś takiego napisał 😛
[b] xGetBoredx[/b] jezdzisz na desce? nono chyba Ci sie oswiadcze... Ile masz lat? Zebym nie zostala posadzona o pedofilie czy cos... 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2009 12:51 am
pawel747
bywalec

:rotfl:
Gdziee tam znowu ostre; adekwatne do sytuacji po prostu... 😉 Ale faktycznie, tego typu uwagi u mnie raczej od święta. Wczoraj w Bułgarii było Święto Wyzwolenia, w Gruzji Dzień Matki, w Japonii Dzień Dziewczynki, w Libii Deklaracji Władzy Ludowej, w Malawi Święto Męczenników, a w Sudanie Dzień Jedności Narodowej. Poza tym na całym świecie Międzynarodowy Dzień Pisarzy, Międzynarodowy Dzień Chorego i Międzynarodowy Dzień Pierwiastka Kwadratowego [za: Wikipedia]. Bardzo podoba mi się zwłaszcza to ostatnie święto - chyba muszę sobie gdzieś odnotować. Było co celebrować!

Wracam do ruskiego :/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2009 1:27 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Dzień dziewczynki w Japonii, no no 🙂

Ruski, fuuuuj :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2009 4:27 pm
Filomena
bywalec

od dwóch tygodni nie wywożą u mnie śmieci, które można przetworzyć; efekt tego jest taki że mam w domu sterty posegregowanego papieru, szkła itd. 😡
i mole mi latają po domu!!!! :mad2: odkryłam je w gazetach, bo zbieram to, co jest mi zawodowo potrzbne!

[edytowane 5/3/2009 przez Filomena]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2009 4:40 pm
xGetBoredx
bywalec

[b] xGetBoredx[/b] jezdzisz na desce? nono chyba Ci sie oswiadcze... Ile masz lat? Zebym nie zostala posadzona o pedofilie czy cos... 😛

Hehe, chyba bardziej by pasowało gdybym ja się Tobie oświadczył, chociaż mamy równouprawnienie... czemu nie 😀 A lat mam 18.

[edytowane 6/3/2009 przez xGetBoredx]

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2009 9:09 pm
Strona 105 / 286 Wstecz Następny
  
Praca