Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 113 / 286 Wstecz Następny
wo.s.anna
świeżaczek

Matura już w maju a nic niegotowe. Całe życie w rozsypce, wszystko wydaje się być przeciwko mnie i moim zamiarom. Gdy muszę się uczyć - ładna pogoda, gdy mam pieniądze - impreza jest do kitu, gdy mam dobry humor - inni przeżywają katusze, gdy nie mam czasu - wszyscy mnie potrzebują, gdy kogoś potrzebuję - nie ma wokół nikogo...
A kiedy wydaje mi się, że wspięłam się już na szczyt jednej z wyznaczonych gór - okazuje się, że nie jestem nawet w połowie drogi.

Jak dobrze jest być chociaż ateistą. Nie muszę obwiniać rzekomego boga o moje problemy.

The FUTURE is easy because it doesn't exist. The PAST is painful because it is forever.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/04/2009 2:19 am
czapla_666
bywalec

Moja sytuacja w szkole jest tragiczna;/ Zawsze odbrze mi szlo, a teraz? Ucze sie 3 razy tyle ile pol roku temu, a i ta mam orsze oceny;/ Nie wiem juz, jak mam poprawiac wszystko... Powoli sie poddaje;/ Mam nadzieje z eprzerwa swiateczna pomze...

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2009 1:54 am
BringMySoul
forumowicz

Jutro mam sprawdzian z chemii i muszę napisać na co najmniej 4 a nie wiem czy na 3 umiem
Moja babcia dziecinnieje z dnia na dzień coraz bardziej i najprawdopodobniej umiera.
Codziennie jestem tak potwornie zmęczona, że wracam do domu padam na pysk i leżę a powinnam posprzątać... pomóc w domu przed świętami. nawet spać nie mogę bo najgorszą karą dla mnie jest spać w dzień.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2009 2:16 am
czapla_666
bywalec

BringMySoul, jakbym czytala cos o sobie... Z ty wyjatkiem, ze babci mi zmarla niedawno. Meczyla sie. I ona, i my. Ale to chyba malo wazne...

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2009 2:29 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Wracamy dziś z kumpelą ze sklepu na zajęcia a tu idzie wytatuowany facet z małym pieseczkiem - kumpela przystanęła, zaczęła głaskać pieska, wypytywać właściciela o niego i okazało się, że to amstaff; ona mówi: "A te psy to są dosyć agresywne, nie?" a on wypalił: "No, dlatego trzeba z nimi ostro, kopać, bić, żeby je wychować".....a mnie aż zatkało......no, jak tak będzie z nim postępował to pies na pewno będzie łagodny, nie ma co :/ Niektórzy powinni mieć zakaz posiadania zwierząt 😡
A potem, jak biegłam na autobus do domu to o mało co nie wdepnęłam na świeżo pzrzejechanego gołębia, szok.....naprawdę, to trzeba być mega...ach, szkoda słów :/

[edytowane 7/4/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2009 8:16 pm
xGetBoredx
bywalec

Niektórzy chyba myślą, że zwierzęta nie są w stanie odczuwać bólu. W jakimś stopniu potrafię zrozumieć, że ktoś je mięso... ale żeby bić zwierzęta?

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2009 9:31 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

xGetBoredx, no dokładnie, moim zdaniem w ogóle ci, którzy chcą mieć zwierzę, powinni przechodzić jakieś testy, starać się o pozwolenie...ale to tylko moje pobożne życzenia...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2009 10:07 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Podobno ok 95% społeczeństwa uważa, że zwierzęta czują ból. Gdzie jest to społeczeństwo? Agresja budzi agresję. Ten bezmózg może to przypłacić zdrowiem albo życiem. Albo co gorsze jakaś osoba trzecia. Szkoda mi tego psa. Lubię amstaffy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2009 11:36 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

mam nadzieję że tego gościa czeka kiedyś to co uczynił innym. oko za oko.
dostałam właśnie wiadomość na gg od znajomego
"mam białą kiełbasę na święta" i uśmiechnięta buźka
ludzie mnie rozwalają!!!!!!!!!!!!!!!!!

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/04/2009 11:53 pm
Bellis_perennis
Famed Member

To była manifestacja pt: "jaki to ja jestem ograniczony", niektórzy lubią to podkreślać na każdym kroku. Nie przejmuj się tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/04/2009 1:46 am
Fatty
weteran forum

Co do wspomnianego amstaffa to może nie jest źle - miłośnicy bullowatych niemal codziennie zmagają się z epitetami, że ich pies to z pewnością agresywny, morderczy zwierz... czasami maja dość i mogą stosować taką taktykę wypowiedzi jak wspomniany facet 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/04/2009 12:05 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Pierwszy raz popłakałam się na uczelni i to na moje nieszczęście przez promotora. Miałam ochotę u niego w gabinecie ale wytrzymałam i rozkleiłam się dopiero po wyjściu. Otóż przez jego lenistwo moja praca straci znacznie na atrakcyjności. Straci bo on nie chce mi załatwić czegoś co jest mi potrzebne do pracy. A wystarczy jeden telefon i ewentualnie wystosowanie pisma........ 🙁 Pominę fakt, że to jego obowiązek a wcześniej obiecał mi, że załatwi. Nagle okręcił kota ogonem i nara 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2009 7:51 pm
Fatty
weteran forum

Bellis, mam nadzieję, że już Ci lepiej... aż się zjeżyłam jak przeczytałam co napisałaś.

Ja mam tylko delikatne marudzonko... miałam dziś wielką ochotę na spacer: nie samotny, nie z psem tylko z innym człekiem, porozmawiać na pierdoły i sprawy poważne... po prostu taką mocną wewnętrzną chęć i nie miałam z kim. Dziewczyny były zajęte swoimi "planami z panami" i powoli do mnie dociera, że to będzie szło dalej: wyjdą za mąż, wyhodują dzieci, obowiązków będą mieć kupę inne życie i ani im w głowie będzie durny spacer z dawną koleżanką...

Bolesna jest myśl błacha, że na starość nie będę miała z kim jengi układać(bo im wtedy wnuki dojdą... 😉 )... a wredna jest myśl, że najchętniej miałabym te dziewczyny tylko dla siebie .

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2009 1:09 am
jazz
 jazz
stały bywalec

Fatty
ja też czasami mam takie myśli ale szybko znikają ...
a ja marudzę dzisiaj bo widzę że ostatnio mało kto tu zagląda 😮
ludzie gdzie jesteście????????????

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/04/2009 11:06 pm
Dyzio
stały bywalec

Ale chodzi Ci o to, że mało kto zagląda do czy ogólnie na nasze forum ? 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/04/2009 12:38 am
Strona 113 / 286 Wstecz Następny
  
Praca