Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 191 / 286 Wstecz Następny
jazz
 jazz
stały bywalec

hahaha może je Vader rajcuje;)))))))

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2011 12:34 am
StellaArtois
weteran forum

Ponieważ "durne baby" mają taki odgórny nakaz od przełożonych, a jak go nie wykonają, dostają minusa do wypłaty ;]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2011 12:36 am
Bellis_perennis
Famed Member

Ej wiecie co ktoś sobie skopiował mój autorski przepis z tej strony na jakąś stronę kulinarną i nie podał źródła. Nawet im się nie chciało zmienić treści!!! a na dodatek na zdjęciu do tego przepisu jest jakieś paskudztwo wyglądające jak mięso. Tak w ogóle można? 🙁

[edytowane 14/6/2011 od Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2011 10:45 pm
StellaArtois
weteran forum

Nie można, Bellis. Napisz do autora, jeśli to jakiś zorganizowany portal, powinna być możliwość wysyłania prywatnych wiadomości. Niech poda źródło, albo usunie. Dowód, że Ty byłaś pierwsza jest na tej oto stronie. Ludziom często się wydaje, że "pożyczenie" cudzych zdjęć albo innej wartości intelektualnej jest nieszkodliwe, tym bardziej w internecie. Nic bardziej mylnego to jest naruszenie praw autorskich, tym bardziej, że przepisu nie zamieściłaś tutaj w celach komercyjnych.

[edytowane 14/6/2011 od fasolencja]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2011 11:04 pm
Admin
stały bywalec

Bellis, mogę prosić na priv adres tej strony?
Eh, nie pierwszy to już raz i poniekąd nie da się tego uniknąć, ale dobry obyczaj nakazywałby przynajmniej podpisanie przepisu, zamiast przywłaszczania. Kiedyś napotkałem dziesiątki przepisów z naszej strony skumulowane w jednym miejscu, bez słowa o źródle...

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2011 11:07 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Adminie podam Ci nawet link do tego przepisu.

Wiecie ja się dziele swoimi przepisami po to aby ludzie mogli z nich korzystać a nie kraść. Przecież zapytać nie boli a ja bardzo chętnie bym się zgodziła. Już się biorę za porządek i poszukam czy na tym portalu nie ma przypadkiem innych moich przepisów.

EDIT:
Adminie nie wiem co się stało ale w trakcie pisania priva wiadomość automatycznie się wysyła! Dwa razy pod rząd mi się tak zrobiło. Wrzucam link tutaj
http://allrecipes.pl/przepis/2079/sznycle-wegetaria-skie.aspx

[edytowane 14/6/2011 od Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2011 11:09 pm
tru
 tru
stały bywalec

Przeszedłem narodowy spis czy nie jestem żydem, czy innym mącicielem, żeby wiedzieli po kogo i gdzie przyjść - ale mój wynik to na szczęście krew czysta. Pamiętajcie że zostały jeszcze 2 dni na internetową wersję !

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2011 11:46 pm
cienkun
rada starszych

Ja tam się nie spisuję

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/06/2011 12:08 am
Bellis_perennis
Famed Member

A wiesz, że za to jest kara pieniężna?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/06/2011 12:13 am
cienkun
rada starszych

Jak za wiele rzeczy... :rotfl: Nie pytaj, nie zrozumiesz 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/06/2011 12:19 am
Lily
 Lily
Famed Member

Ja się sama spisałam, ale do nas do domu żaden rachmistrz nie przyszedł...

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/06/2011 12:33 am
StellaArtois
weteran forum

Mnie najbardziej wkurzyły te pytania o miejsce zamieszkania i o zameldowanie. Kompletna nieznajomość realiów - 90% osób wynajmujących stancje nie zgłasza tego do US, a w spisie trzeba podać dokładne dane osoby, do której należy mieszkanie, dane innych domowników itd. Co to kogo do cholery obchodzi, czyje jest mieszkanie w którym mieszkam i do czego to komuś potrzebne...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/06/2011 12:58 am
Lily
 Lily
Famed Member

Ale te dokładne dane to tylko w rozszerzonym, ja podałam swój adres, pod którym mieszkam, a nie jestem zameldowana i o nic więcej mnie nie pytali. Tylko mnie zdziwiło, że od razu wyskoczyły moje wszystkie dotychczasowe adresy...

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/06/2011 1:00 am
eRZet
weteran forum

A wiesz, że za to jest kara pieniężna?

Kara jest za ODMOWĘ spisania się, a nie za nie spisanie.

Mnie tak łatwo nie znajdą 🙂

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/06/2011 1:21 am

O, dzięki za przypomnienie!
Ja się spisałam i nic mnie nie wkurzyło (sory za ten pozytyw w tym temacie).
A powiadomienie o spisie dostałam sms'em już dawno temu.

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/06/2011 1:30 am
Strona 191 / 286 Wstecz Następny
  
Praca