Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 218 / 286 Wstecz Następny
xxl
 xxl
weteran forum

Chodzi mi o ściąganie w szkole.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2012 5:25 pm
eRZet
weteran forum

Ja nie ściągam od baaaaaaardzo bardzo dawna.
A mam koleżankę na roku, która jest tak w połowie z Francji i nie mogła uwierzyć, jak w jakimś ksero gościu robił sobie ściągi 😉

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2012 6:02 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Przeżywam mały kryzys uczciwości połączony z frustracją. Ile zostało jeszcze osób, które nie ściągają? 🙁 Czuję się jak ginący gatunek.

Ja też nigdy nie ściągałam, jak już to dawałam ściągać innym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2012 6:43 pm
cienkun
rada starszych

Domyśliłem się XXL o co Ci chodziło i postanowiłem się pobawić w grę słów 😛
Ja też ściągałem w szkole. Chociaż nie zawsze. Czasami. To przecież nic złego.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2012 6:44 pm
robbak
początkujący

Cienkun, naprawdę myślisz, że to nic złego? W szkole jeszcze mnie to nie drażniło, z resztą zdarzało mi się ściągać w krytycznych momentach, ale teraz(kiedy studiuję) myślę, że za ściąganie powinno się skreślać z listy, bo brak wiedzy może mieć poważne konsekwencje, gdyby danemu typowi udało się trafić do zawodu - bez znaczania, jakiego, dotyczy to chyba wszystkich. Do tego jawna niesprawiedliwość dotykająca tych uczciwych, kiedy cheaterzy mają sie lepiej, a gówno wiedzą.
(Nie offtopuję - marudzę na powszechność i akceptowalność zwykłego oszukiwania ;)).

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2012 8:59 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Ściąganie ściąganiu nierówne. Co prawda edukację mam już raczej za sobą, ale moje ściąganie z własnoręcznie zrobionych papierowych ściąg a dzisiejsze wsparcie technologiczne... to jest kolosalna różnica. To pierwsze wydaje mi się o wiele uczciwsze, to drugie bardzo niemoralne. Tak, wapniara jestem. No i zależy też od tego, co to za przedmiot i czy wart tego, aby się go uczyć - przecież wiadomo, że zawsze na studiach są przedmioty, które na nic się nie przydają, ale zdać trzeba.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2012 9:44 pm
bułek
forumowy expert

Przez całą swoją edukację czasem ściągłem, ale to też "w krytycznych momentach", bo zawsze się tego bałem i miałem takie poczucie złego postepowania. Na studiach praktycznie nic, bo tu konsekwencje wydawaly się gorsze. Jak coś ściągałem to raczej przez podejrzenie od kogoś, prośbę o "cynk" niż jechanie z kartki (chociaż pamiętam jeden egzamin gdzie miałem dużo ściąg, ale okazały się kompletnie bezużyteczne).
Nie umiałem ściągać, bo nerwy mnie zdradzały i frustrowało mnie, że innym wychodziło i miały lepsze wyniki (chociaż wiedza mniejsza).

Powinny być jakieś restrykcje za ściąganie, z wywalaniem włącznie to by się bractwo nauczyło ;).

Ciekun: nie tnij się :scared:

[edytowane 21/3/2012 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2012 1:46 am
n.i.x
stały bywalec

mam psychofana 😮 , od kilku dni zaczęły sie głuche telefony. powinnam sie bać?
ciekawe czy to ten sam typek który juz od ponad roku co kilka dni zagląda na moj profil NK.

Ja kiedys robiłam ściągi ale raczej tylko dla utrwalenia wiedzy bo i tak nie miałam odwagi z nich korzystać.

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/03/2012 10:45 pm
eRZet
weteran forum

mam psychofana 😮 , od kilku dni zaczęły sie głuche telefony. powinnam sie bać?
ciekawe czy to ten sam typek który juz od ponad roku co kilka dni zagląda na moj profil NK.

Było startować w wege-sexy konkursie? 😛

Czytam książkę o prekolumbijskie mezoameryce, tak dokładnie, z robieniem notatek, a tu od 273 do 288 nie ma stron 😡
Za to kilkanaście wcześniejszych jest w promocji podwójnie 😡 😡 😡
I co teraz? 😡
Sprawdzę inny egzemplarz, potem uderzam do wydawnictwa, ostatecznie do autorki.
No czemuuuuuuuuu? 😡

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/03/2012 11:13 pm
n.i.x
stały bywalec

heheh moje zdjęcia akurat byly nudne, skromne i wcale nie seksowne . hehe nie no ,ten koleś to pewnie jakiś znajomy sie bawi albo jakiś zakochany nieszczęśnik.

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/04/2012 1:10 pm
cienkun
rada starszych

Termometr mnie oszukał. Pokazywał 17*C i wyszedłem na godzinę w bluzie i się chyba przeziębiłem. :(( Mam kaszel i czuję się jakbym miał zaraz byc chory. KUA!!!!!!! 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2012 1:30 pm
bułek
forumowy expert

W bluzie???
U nas tak gorąco że krótkie gacie i t-shirt jest standardem ;).

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2012 4:04 pm
cienkun
rada starszych

o 7:30 na termometrze na który juz padały promienie słoneczne było 17*C, czyli jak dla mnie, to nie jest temperatura na krótkie spodenki. Ale oczywiście ludzie pop...li w podkoszulkach, więc pomyślałem, że mi, jako że zawsze jest mi nieco zimniej niż innym, będzie OK w bluzie. Niestety pomyliłem się. Jutro zakładam bluzę i cienką kurtkę.
A w ogóle to jutro wychodzę z domu przed 6, więc będzie golfik, bluzka i wełniany swetr z kapturem. Mam inne odczuwanie temperatury niż inni.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2012 7:29 pm
rubia
forumowy expert

Stara ciotka rubia dała się ...ć "fachowcowi" na 40 zł; zorientowała się "o so chozi" dopiero po wyjściu pana. Kasa przepadła, bo nie udowodnię młodzianowi, że mnie oskubał (jakoś tak nie wpadłam dotąd na zainstalowanie w domu CCTV:P), ale uderzę do jego szefa i nie omieszkam wspomnieć o incydencie; może nie tylko ja zostałam zrobiona w bambuko.

A wszystko przez to, że od kilku lat trafiałam wyłącznie na uczciwych i niedrogich fachowców, ktorzy najwyraźniej uśpili moją czujność...

Mam inne odczuwanie temperatury niż inni.

Cienkun, chyba Ci zazdroszczę. Dla mnie maksymalna temperatura do życia to +18 C; przy takich upałach, jak ostatnio, cierpię, zrzędzę i jestem uciążliwa dla otoczenia.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/05/2012 10:20 pm
cienkun
rada starszych

EEe tam. Mnie mechanik samochodowy naprawia kolejny raz "ciężkie palenie z zimnego", a auto jak ciężko paliło, tak ciężko pali, a teraz do tego jeszcze kopci, przy czym wymjienił już trzy różne rzeczy, które tanie nie były. 😛 Taki mały bonusik dostałem w postaci chmurki za samochodem. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/05/2012 2:37 pm
Strona 218 / 286 Wstecz Następny
  
Praca