Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 219 / 286 Wstecz Następny
Fatty
weteran forum

Musze ukatrupić rybkę :/

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/05/2012 1:29 am
cienkun
rada starszych

czemu??

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/05/2012 3:35 am
Lily
 Lily
Famed Member

o 7:30 na termometrze na który juz padały promienie słoneczne było 17*C, czyli jak dla mnie, to nie jest temperatura na krótkie spodenki. Ale oczywiście ludzie pop...li w podkoszulkach, więc pomyślałem, że mi, jako że zawsze jest mi nieco zimniej niż innym, będzie OK w bluzie. Niestety pomyliłem się. Jutro zakładam bluzę i cienką kurtkę.
A w ogóle to jutro wychodzę z domu przed 6, więc będzie golfik, bluzka i wełniany swetr z kapturem. Mam inne odczuwanie temperatury niż inni.

Nie masz czasem niedoczynności tarczycy? To nie jest normalne, żeby przy takich temperaturach jeszcze się trząść z zimna.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/05/2012 3:46 pm
cienkun
rada starszych

Nie trząsłem się, ale czułem dyskomfort, a zwłaszcza w lesie, gdzie jak mniemam wilgoć była większa a temperatura po nocy jeszcze nieco niższa.
Tarczycę miałem przynajmniej kilka lat temu w normie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/05/2012 6:03 pm
Fatty
weteran forum

czemu??

w celu uniknięcia zarazy, ale zaryzykowałam i nie zrobiłam tego. Kąpałam w nadmanganianie, chyba mała poprawa jest - w każdym bądź razie nie rozprzestrzenia się to na inne gatunki.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/05/2012 12:37 pm
cienkun
rada starszych

To dobrze!
Powinnaś mieć jakiś zbiorniczek dodatkowy na takie wypadki, żeby tam móc umieścić chorą rybkę.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/05/2012 1:29 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Byłam dzisiaj w zoo. Widziałam wiele gatunków zwierząt i jeszcze więcej odmian ludzkiego debilizmu. Oczywiście, każdy porażony tym schorzeniem osobnik uważa się za wyższą formę życia niż wszystkie pozostałe zwierzęta, których oczy zdają się mówić: "japier**le".

Tak jak na jazdę kolejką górską jest dolny limit wzrostu, tak przy wejściu do zoo powinien obowiązywać dolny limit wieku lub IQ.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/05/2012 8:55 pm
cienkun
rada starszych

Chyba nie potrafiłbym już czuć się dobrze w zoo. Nie znoszę widoku zwierząt w niewoli.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/05/2012 3:00 am
eRZet
weteran forum

Ja już wieki w zoo nie byłem, ale jest milion miejsc, w których zwierzaki mają gorzej, więc nie krytykuję.

Jestem strasznie zły na siebie, bo nadal nie potrafię rozszyfrowywać ludzi. Zawsze po kilku miesiącach dopiero przekonuję się, kto zacz 😉
Tym razem sytuacja była taka, że właściciel firmy chciał wyrzucić wszystkich na piątek (tzn zmusić ich do wzięcia urlopu), ale myślał, że nie może tego zrobić.
Kiedyś, jak go nie było, wytłumaczyłem koleżankom w biurze, jak to wygląda w rzeczywistości. To przekazały to szefowi 😮
I to ta, która uważa, że "ma poglądy lewicowe". Nie jestem w stanie tego zrozumieć: przecież możesz sobie wziąć wolne, albo przyjść do pracy, as you wish. Co cię obchodzi, co robi reszta? Tym bardziej, że w tym przypadku masz swoje do roboty i naprawdę nie ma znaczenia, czy inni są czy nie. Nie rozumiem, nie rozumiem, nie rozumiem.
No i jestem głupi, już nigdy z nikim z pracy nie będę szczerze rozmawiał 😡

[edytowane 6/6/2012 od eRZet]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/06/2012 12:31 pm
bułek
forumowy expert

Jeszcze nie rezygnuj ze szczerości i dziewczynie powiedz, że z podpier* nie rozmawiasz. Kablowanie szefowi (pod warunkiem że nikt nie np. nie kradnie czy coś - to rozumiem) powinno być karane goleniem głowy ;).

[edytowane 6/6/2012 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/06/2012 12:58 pm
Daiana
bywalec

Przyszłam się poużalać, że nie przeszłam I etapu egzaminu na ASP i mogę się pożegnać ze stacjonarnymi studiami (chociaż też nie wiem czy na niestacjonarne mnie przyjmą, zobaczymy) na tej uczelni, przynajmniej w tym roku. 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/06/2012 5:32 pm
Fatty
weteran forum

Daiana, jak tak bardzo, bardzo Ci zależy to trenuj i startuj za rok 🙂

Chyba, ze zadowoli Cię inny, zbliżony kierunek- ja startowałam na Edukacje Artystyczną w zakresie sztuk plastycznych- ale o egzaminach przypomniałam sobie po czasie 😀 I dobrze, po tym głównie jest specjalizacja jako nauczyciel plastyki- a ja z moim podejściem do dzieci zadźgałabym dziatwę pędzlami i poszłabym siedzieć :rotfl:

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2012 1:35 pm
Daiana
bywalec

[b]Fatty[/b] i na czym ostatecznie wylądowałaś? ;>

Ja będę startować na niestacjonarne na ten sam kierunek (architektura wnętrz) i na inne uczelnie na architekturę i urbanistykę (obydwa kierunki mnie kręcą i miałam zamiar je połączyć, ale chciałam zacząć od tego ASP jednak, Politechnika to nie ta sama atmosfera). Zobaczymy jak to będzie, najwyżej pójdę na cokolwiek związanego ze sztuką na co się dostanę i za rok spróbuję jeszcze raz.
Nie wyobrażam sobie siebie w innej 'branży' (chociaż kto wie co mi się przytrafi:).

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2012 4:46 pm
Fatty
weteran forum

A na czym mógł wylądować ktoś kto gardzi własnym gatunkiem? 😛

Na socjologii ze specjalnością praca socjalna :rotfl:
Jak dobrze pójdzie to w tym tygodniu skończę, i albo nie będę kontynuować albo sobie przerwę zrobię - bo męczy mnie tryb życia praca-szkoła-dom, bo JA, to kiedy? 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2012 5:32 pm
kazik84
bywalec

Nie dość, że przeżywam teraz trudny okres w swoim życiu osobistym, to jeszcze cały tydzień chorowałam (przeziębienie). Z przeziębieniem już powoli przechodzi. W życiu osobistym na razie czarne chmury, ale staram się nie załamywać rąk i próbuję zmienić sytuację na znośniejszą.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/06/2012 3:47 am
Strona 219 / 286 Wstecz Następny
  
Praca