Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 244 / 286 Wstecz Następny
Fatty
weteran forum

Muszę coś zmienić wreszcie, bo eksploduję kiedyś.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2013 8:45 pm
cienkun
rada starszych

A ja imploduję raczej.
Wczoraj byłem wsysany przez wielką czarną dziurę. Dzisiaj czułem się jak pluskwa.
Jak długo tak się da?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2013 2:01 am
verufer
bywalec

Moj pies zachorowal 🙁 Zaczal sie pokladac po katach, teraz piszczec, ma goracy nos, i pije tylko z reki. A w niedziele weterynarz zamkniety 🙁

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2013 6:24 am
cienkun
rada starszych

Gorący nos nic nie znaczy. Może po prostu coś pożarł i go boli żołądek? Psy tak miewają... Bez paniki.

A w niedziele weterynarz zamkniety

A nie macie u siebie pogotowia weterynaryjnego, czynnego 24/7 ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2013 1:46 pm
Fatty
weteran forum

verufer, jak Aramek? Może zjadł cos co przyblokowało mu jelita? 🙁

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2013 4:12 pm
verufer
bywalec

Znalazlem w Plocku klinike otwarta takze w niedziele. Po morfologii (obnizone leukocyty i bardzo mocno trombocyty) wet stwierdzil, ze to jakas choroba pokleszczowa. Na szczescie Aramek nie dostal uszkodzenia nerek. To jakas teraz plaga, jak dostawal kroplowke to sie troche napatrzylem, jedna para zwlokla wizyte o jeden dzien i psiak juz byl w stanie agonalnym, obok nas tez byl pies, ktory juz praktycznie nie reagowal na zastrzyki (a sa bardzo bolesne). Jeszcze Aramis ma wizyte jutro, zeby sprawdzic czy zadzialalo, ale z tego co widze juz mu sie poprawilo, jest znacznie zywszy.

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2013 7:27 pm
Fatty
weteran forum

Cieszę się że już lepiej i trzymam kciuki za dalsze zdrowienie.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2013 7:58 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Pewnie babeszjoza, dobrze, że zdążyliście, bo naprawdę szybko dochodzi do rozpadu krwinek, a jak już się pojawi krwiomocz, to praktycznie po psie 🙁

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2013 9:55 pm
verufer
bywalec

Dzieki. Nie wiem co to, wet nie do konca wyjasnil, mam nadzieje ze juz wszystko bedzie ok, bo nie moge zapomniec jego pisku i blednego spojrzenia wczoraj. Na razie jest lepiej, troche odzyskal apetyt, cieszy sie jak ma wyjsc na spacer, znacznie wiecej sie zalatwia, i nie widac krwi w moczu. Tylko jeszcze pije mi z reki, z miski nie chce, ale moze to tylko przypadek, bo byl kapany tuz przed tym jak sie zaczal zle czuc, wiec moze skojarzyl (a jest inteligentny i bardzo szybko sie uczy) i minie troche czasu nim zapomni.

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/04/2013 12:19 am
cienkun
rada starszych

Dzisiaj kupiłem w aptece nić dentystyczną Oral-B produkcji P&G. Potem znalazłem w rossmanie nić rosmanową za pół ceny. Też kupiłem, ale złość mnie dopadła czemu ja nie poszedłem wpierw do rossmanna. Buuuuu :((

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/04/2013 8:35 pm
Sima
 Sima
stały bywalec

Cienkun zamieszkaj w Stanach, wtedy pewnie mógłbyś oddać tę droższą nić, tam przyjmują wszystkie zwroty 😀 😉

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/04/2013 10:15 pm
cienkun
rada starszych

No nie będziemy się wygłupiać, ale i tak jestem zły.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/04/2013 10:17 pm
zuzik
forumowicz

Tragedii nie ma nić dentystyczna anie jest droga można kupić sobie drugą.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/04/2013 12:32 pm
cienkun
rada starszych

Kosztuje 12 zł, a ta rossmannowa niecałe 6, tak więc różnica jest duża, ale nie o to chodzi, tylko o wkurzający znaczek P&B na opakowaniu. 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/04/2013 12:53 pm
Daiana
bywalec

Właśnie przeżyłam chirurgiczne wyrywanie zęba, nie polecam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/04/2013 10:57 pm
Strona 244 / 286 Wstecz Następny
  
Praca