Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 250 / 286 Wstecz Następny
alternative
stały bywalec

od kiedy aktualizowałem Avasta, w moim laptopie mam problem taki, że jak tylko próbuje użyć klawiatury, to zawiesza mi się komputer (windows8), wie ktoś co z tym zrobić?
Teraz piszę z innego komputera, bo z mojego nie mogę.

u mnie w pracy można pracować w domu na własnym kompie i dziś też jakieś problemy mieli ludzie z avastem, jakieś pliki usuwało albo coś takiego.

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/10/2013 11:07 pm
eRZet
weteran forum

Muszę dziś siedzieć w robocie przynajmniej do 19.00, bo coś przywiozą.
W zasadzie, to nie wiadomo dokładnie kiedy.

😡 😡 😡

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2013 10:32 pm
Fatty
weteran forum

wytrwaj erzetku.

Ja taka zadumiasta jestem, bo życie się toczy, zmienia, ludzie wskakują w coraz to nowe role, a ja jakby... utknęłam 😮 i drażni mnie brak możliwości rozwoju

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2013 10:41 pm
vegesmile
bywalec

O Boże, Fatty, czuję dziś to samo! W ogóle to wstałam lewą nogą, a cały tydzień miałam przecież taki świetny, że nie chodziłam, tylko tańczyłam! A dziś na wszystko fukam jak zła kotka...

Ale słucham sobie teraz playlisty, która została mi podarowana na poprawę humoru i myślę, że pomoże 🙄

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2013 11:51 pm
Fatty
weteran forum

Mnie chyba pomoże coś słodkiego. Oby.

I bardzo brakuje mi babskiego towarzystwa, bardzo.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/10/2013 12:23 am
cienkun
rada starszych

Zrobił się ze mnie straszny $%#@#&(!
Krzyczę na kierowców na ulicy i szukam powodu do bycia w opozycji za każdym razem, gdy ktoś coś powie na jakiś temat.
Ale jak mam być szczery, lepsze to, niż permanentny dóóół... 😛

[edytowane 25/10/2013 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/10/2013 1:11 am
Fatty
weteran forum

Słabnę, samopoczucie do doopy, wstać nie mogę, potem długo niemoc w całym ciele czuje, długo mi schodzi aby się "rozhuśtać" i funkcjonować w miarę normalnie- i nie wiem, czy to jesień, czy to organizm kuleje przez jakieś niedostatki w żywieniu 😮 albo jeszcze coś innego.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2013 10:35 am
Samanya
bywalec

Mam potężnego doła!! Płaczę całe dnie, tęsknię bardzo za babcią, baardzo!! I tak jak [i]Fatty [/i] niemoc, niemoc, niemoc...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/10/2013 9:43 pm
vegesmile
bywalec

Kiedyś byłam tą, która się fochała na wszystko bez wyraźnego powodu. Teraz jestem tą, na którą takie fochy spadają i jeszcze muszę przepraszać i to na kolanach za to, że nie miałam nic złego na myśli... OMG, to jest dużo gorszego od obrażania się...

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/11/2013 9:30 pm
vegesmile
bywalec

No nie, żebym ja drugi raz musiała tego samego wieczoru pisać w marudniku? Od tygodni nosiło mnie na orzeszki w czekoladzie. Poszłam zatem, student biedny, do sklepu i ujrzałam orzeszki Wiodącej marki - no tanio no - to siup, dwie paczki do koszyka, bez czytania składu, bo niby co tam może być? Smalec? W domu biorę paczuszkę do rąk, cieszę się niesamowicie, ślinka leci, ale zerkam na skład - no szelak, ku*wa no... jak 7 lat jestem wegetarianką tak znałam skurczysyna jedynie z teorii, a tu się ujrzał moim oczom akurat w takim momencie... przełknęłam ślinkę i wrzuciłam na ząb ciastka migdałowo-kokosowe...

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/11/2013 12:34 am
Fatty
weteran forum

Kiedyś byłam tą, która się fochała na wszystko bez wyraźnego powodu. Teraz jestem tą, na którą takie fochy spadają i jeszcze muszę przepraszać i to na kolanach za to, że nie miałam nic złego na myśli... OMG, to jest dużo gorszego od obrażania się...

ja nie widzę różnicy między fochem a obrażaniem sie 😉 Całą szkołę od podstawówki do liceum miałam za psiapsiółę na wszystko obrażajacą się brumhildę i przeważnie nie wiedziałam o co poszło 😛 A jak nie wiem o co poszło to jak mam ewentualnie naprawić?

Najbardziej mnie rozwalało "O co chodzi? O nic! Ale widzę, ze o cos chodzi? O NIC! No powiedz mi. DOMYŚL SIĘ!!"

:rotfl:

Nie stosuję w życiu codziennym 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/11/2013 10:49 am
vegesmile
bywalec

W sensie przepraszanie kogoś, za to, że on się sfochał jest gorsze od samego obrażania się, bycia po tej stronie co się obraża 🙂 no to Fatty witam w świecie gdzie dziewczyna obraża się na dziewczynę i dziewczyna musi być wyrozumiała i przeprosić dziewczynę i tak w kółko ^^

Ale już wszystko ok 😀 A co by nie robić offtopu... hmmm.... o! Piekłam dziś m.in. wegańskie ciasteczka z zieloną herbatą i nie dałam musu jabłkowego! i pierwsza forma to takie zielone ufoludy xD A drugą zbierałam i dodawałam sos, a potem od nowa lepiłam 😀

Przepis się pojawi na stronie 🙂

[edytowane 10/11/2013 przez vegesmile]

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/11/2013 3:15 am
xxl
 xxl
weteran forum

Wszystko mnie wk**wia.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/11/2013 9:48 pm
Fatty
weteran forum

xxl, jakąś odskocznie musisz uskutecznić.

We mnie tak jakiś czas temu agresja buzowała, z byle pierdoły szlag mnie trafiał.

A ja marudzę albowiem wczoraj sobie cosik dzwignęłam i mnie boli dziwacznie, az się boje tam zaglądac czy mi przepuklina nie wylazła :/

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/11/2013 2:21 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Moja poczta na wp.pl została zablokowana administracyjnie, w związku z czym nie mam dostępu do głównego maila, a obsługa nie odpowiada na wiadomość :/

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/11/2013 12:02 am
Strona 250 / 286 Wstecz Następny
  
Praca