Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 3 / 286 Wstecz Następny
EvilOne
stały bywalec

Brakuje mi na wszystko czasu, przede wszystkim na naukę, a kiedy znajdę chwile pojawia się wszechobecne WYKOŃCZENIE fizyczne, które nie pozwala mi robić wszystkich rzeczy, jakie bym chciała zrobić. Jeszcze niecałe 6 tygodni zostało mi chodzenia do szkoły, nie napisałam pracy na ustną, czuję, jakbym stanęła umysłowo w miejscu albo jeszcze lepiej-cofnęła się w rozwoju... a 4,7 i 10 maja-wiecie co:(

W dodatku przyziemne, zwykłe rzeczy doprowadzają mnie do smutku, szału, nerwów itd. Nie potrafię się cieszyć, że mam tak wiele....

eh.. pomarudziłam sobie...!

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/02/2007 10:59 pm
parasolka
rozmówca

A mnie dzisiaj strasznie kregoslup boli ( pewnie dlatego ze wczoraj prawie caly dzien spedzilam przed kompem) , czuje sie jak kaleka i paralityk. 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2007 1:50 am
EvilOne
stały bywalec

pogryzł mnie pies:/ jak można być tak niedojebanym za przeproszeniem skoro mieszkam obok niego odkąd przyszedł na świat i w dodatku jest synem mojego psa? i to przy właścicielu:/

PS Wiecie gdzie można dostać tanią kurtke na wiosne? I jak naprawić spodnie rozerwane nie na szwie tylko na samym środku uda?

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2007 7:44 pm
vegetena
stały bywalec

EvilOne, a był szczepiony? Tania kurtkę, nawet cruelty-free dostaniesz na bazarze, a na spodnie możesz coś naszyć, ewentualnie porwać gdzieś indziej

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2007 7:50 pm
EvilOne
stały bywalec

no był szczepiony, ciesze się że sie o mnie martwisz:) ale bardziej mnie poobijał niż poszarpał, tylko płaszczyk czarny i dżinsy rozwalone:( coraz cieplej a ja będę zasuwać w płaszczu super-zimowym jak eskimos:( jutro poszukam po sklepach, bo bazaru nie ma u mnie na wsi, raz czy tam dwa razy w tygodniu jest rynek, może tam trafie na coś taniego, absolutnie nie stać mnie teraz na nowe zakupy... szkoda mi spodni najbardziej, były takie luzackie i kąpałam sie z nich w Bałtyku przez przypadek, ale masz racje co do jednego-chyba zrobi z nich całe podarte:) no, nie łamę się, mógł mi przecież odgryźć głowę, a tak mam tylko fioletowe siniory i jestem cała i zdrowa:)

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2007 9:20 pm
moniulekm
bywalec

mam reumatyzm jak stara baba 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2007 9:41 am
vegetena
stały bywalec

Zamieściłam na forach ogłoszenie o wpłacie pieniędzy na konia, zostałam wyśmiana i pouczona na temat biedy ludzkiej, nie zwierząt. Kolejny raz potwierdzam, że większość jest pozbwiona czuć.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2007 2:47 pm
Wiejka
stały bywalec

Moja życie teraz to nauka nauka i dla odmiany nauka.....mam juz dośc..:(..

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2007 10:22 pm
elis99
bywalec

Jak się okazało zjadłam musli z lecytną sojową i chyba z kilogramem cukru... :casstet:

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2007 10:57 pm
vegetena
stały bywalec

W moim mieście jakiś chłopak skoczył z dachu... Życie jest ........ ...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/03/2007 3:34 pm
Paulina_p
bywalec

ktoś mi dziś przejechał samochodem kota kilometr od mojego domu ;( :(;(

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/03/2007 11:06 pm

Mam zapalenie oskrzeli, a NIE MAM CZASU CHOROWAĆ. Szlag mnie trafia, nie mam siły juz leżeć w łóżku (właśnie nielegalnie kozystam z komputera (: ). A, i jeszcze.. Mam najbardziej niezdorwa ambicję na świecie!! 😡 🙁

Nie chorujcie (:

koskaan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2007 10:48 am
Lily
 Lily
Famed Member

Jestem gruba 🙁

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2007 11:34 am
Fatty
weteran forum

Ooooj temat w którym podejrzewam będę wykazywała wzmożoną aktywność albowiem maruda ze mnie pierwszorzędna. Więc tak:
nic nie robię a mimo to nie starcza mi na nic czasu
problemy w szkole- standard.
problemy w relacjach z innymi-standard.
mam przemożną ochotę ograniczyć swój świat do granic mojego łóżka i tyle. Albo zamieszkać w dziupli i zabarykadowac się od środka.
nie lubię mojej tendencji do robienia z siebie idiotki gdziekolwiek się znajdę. Gdybym jeszcze umiała swój idiotyzm obrócić w żart byłoby dobrze. Ale ja nie umiem.
ojciec mi wszystkie moje herbaty wypija, a potem z miną niewiniątka zapiera się,ze to nie on 😉
lenistwo mnie kiedyś zgubi.
łakomstwo też.
po dniach kiedy czułam,że lubię siebie, teraz czuję się jak pączuś w maśle pływajacy, a i mobilizacji do odchudzania znaleźć sobie nie potrafię.
Tyle? chyba tyle.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2007 1:31 pm
Asia
 Asia
bywalec

Przymierzam się już od godziny do nauk i( chemia!! ) i nie moge się przemóc...poza tym jest już tak pięknie na dworzu ,a ja nie moge wyjść bo musze zakuwać...:((

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2007 6:26 pm
Strona 3 / 286 Wstecz Następny
  
Praca