Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 61 / 286 Wstecz Następny
Andros
bywalec

ojoj, a tak mi się marzył ten uniwersytet 😐

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2008 2:57 pm
Andros
bywalec

acha, czyli przy mojej tendencji do załatwiania wszystkiego na ostatnia chwilę może być ciekawie 😛

abstrahując, w piątek przyjechali goście, wyjechali jakąś godzinę temu, 10 mi po nich przyjechał następny gość, który wyjeżdża w poniedziałek, jak jeszcze ktoś się zapowie to sie normalnie wyprowadzam 😐

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2008 3:42 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Loviisa, ma takie same plany. Kończę studia tutaj i magsterkę robię w Londynie. A Ty gdzie studiujesz? No, chyba nie na moje uczelni? 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2008 5:17 pm

krysiu znam to powiedzenie...co cie nie zabije to cie wzmocni...o ile nie zabije:-p dzis czuje sie troche lepiej niz wczoraj i mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepiej dzieuije:-)

fasolencjo dziekuje za buziole i odwzajemniam za wsparcie:-))moje skrzydla troche oslably ale jak troche pocwicze latanie to wierze ze wkoncu wzbije sie w powietrze i stane sie znow pieknym motylem:-)oby....

ah ta niesprawiedliwosc grrrrr.....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2008 7:46 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Loviisa, współczuję, jeśli w Tychach, słyszałam, że po tej uczelni nie chcą brać do pracy.
A w Tychach to ja jescze 3 miesiące temu mieszkałam 😛
Świetny pomysł, z tym mieszkaniem. Od razu napisze, że szukam czegoś aktualnie razem z przyjaccielem (też wege) i jego tatą (nie wege, alle przyajciel powiedział, że będzie się musiał dostosować 😀 ). A tak wracając do tematu, to nie lubię, jak niszczą się długoletnie związki, które możnyby wziaśc za ideealne 🙁

Loviisa, wyżej możesz znaleźć numer mojego gg, to napisz, to się jakoś zgadamy 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2008 2:05 am
Nantosvelta
forumowy expert

Loviisa, tylko mam mały problem. Nigdzie nie umiem znaleźć Twojego numeru 😮 Napisz mi go, albo zaczep: 12043657

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2008 2:33 am
rubia
forumowy expert

szukam czegoś aktualnie razem z przyjaccielem (też wege) i jego tatą (nie wege, alle przyajciel powiedział, że będzie się musiał dostosować 😀 ).

Ojoj! Troszkę grozą powiało! 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2008 3:12 am
Nantosvelta
forumowy expert

Nie wiem czemu się tak dzieje, ae jak wchodzę na cyjś profil to mogę tylko wysylać wiadomości prywatne 😮

Rubia, może i grozą powiało, ale życie w mniejszocsi nie jest łatwe 😉

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2008 3:44 am
StellaArtois
weteran forum

może marudnik nie jest najlepszym miejscem po temu, ale cieszę się, że wróciłaś, Rubio 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2008 3:55 am
rubia
forumowy expert

Dzięki, Fasolko! Jakoś tak się za Wami stęskniłam...Żeby nie robić mega- off-topa, to trochę pomarudzę: kiedy się skończy ta afrykańska pogoda? Czy ktoś ma jakieś przecieki??

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2008 4:07 am
Andros
bywalec

ja zaraz będę miał przecieki chyba, i to dosłownie bo u mnie leje 😛

edit
jezu burza idzie 😮

[edytowane 7/9/2008 przez Andros]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2008 4:27 am

hehe u mnie wlasnie przeszla burza:-p az sie chce zyc jak jest swieze wilgotne powietrze:-) bedzie mi sie lepiej spalo 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2008 5:33 am
Andros
bywalec

dalej pada, a spałem jak zawsze, i jak zawsze się nie wyspałem 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2008 10:56 am
Paulina_p
bywalec

motylku rozumiem Cię... oj jak ja Cię rozumie jestem chyba w nico gorszej sytuacji bo tego juz nie uda mi sie odbudować (trzymam kciuki za Ciebie) poprostu pogadaj z nim szczerze niech powie prosto w oczy... wtedy nie skłamie...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2008 2:13 pm
rubia
forumowy expert

dalej pada, a spałem jak zawsze, i jak zawsze się nie wyspałem 😛

Ja mam tak, że w dniach wolnych od pracy lub na urlopie budzę się ok. 5:30- 6:00 i jestem pełna energii, natomiast jeśli mam wstać do pracy nawet o 7:30 to trzeba mnie przemocą z łóżka wyciągać 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2008 4:00 pm
Strona 61 / 286 Wstecz Następny
  
Praca