Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Marudnik i narzekacz  

Strona 7 / 286 Wstecz Następny
Surri
bywalec

Cholernie smutne krówko :(, czy ludzka głupota nie zna granic?? 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/05/2007 1:22 am
krówka
bywalec

Dobija mnie to już czasem..dobija 😡
Pies jest strasznie groźny i taki zdziczały...nawet karmić go nie możemy, a co dopiero podejść do klatki.. 😡

Dla takich *#$@! powinny być wysokie kary więzienia!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/05/2007 1:25 am
Reiha
stały bywalec

wszyscy mnie ostatnio drażnią. najbardziej baby w tramwajach jadące 20 przystanków i cała drogę stojące w przejściu strzelające focha kiedy ktoś chce wysiąść.

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/05/2007 2:15 am
martajg
forumowicz

rybka o imieniu Rybek mi zdechła!!! 🙁 🙁 🙁 a tak ją kochałam i się o nią troszczyłam!!! dlaczego wszystlo co fajne tak szybko zdycha?! była taką żwawym i fajnym karasiem!!! :angel: niech ci bedzie dobrze, tam gdzie teraz jestes, bo w boga, mimo ze jestem katoliczką nie wierze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/05/2007 12:18 pm
braad
stały bywalec

pada deszcz, brzydka pogoda, ponad 15 i dalej nic nie odzyskane

[url=http://www.yasoda.pl]Salon kosmetyczny Opole[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]okna drewniane[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]drzwi drewniane[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/05/2007 8:22 pm
EvilOne
stały bywalec

Gdy jem zdrowy obiad, jak dziś (kotlety sojowe, salatka z zielonych ogórków, papryki, pomidorów, koperku etc.), mimo iż zjadłam cały talerz, jestem przeraźliwie głodna, a cały mój organizm krzyczy z całych sił "Frytek! Czegoś tłustego! Placków ziemniaczanych! Lodów i czekolady!" po prostu nie mogę się najeść! Zaraz pier%$#ca dostanę...

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/05/2007 10:03 pm
kamma
stały bywalec

skąd ja to znam.... od surowych owoców i warzyw robię się jeszcze bardziej głodna. Wspomagaj się kaszą i ryżem!
Jak marudzić, to marudzić:)
Jeść mi się chce, ale mam lenia i nie chce mi się nic szykować. Może ktoś by mi zrobił pyszne kanapki?
I jeszcze ten deszcz, który powinien mnie wkurzać, a tymczasem.... podoba mi się, jak drobne krople spadają na młode, jasne listki, uginają gałęzie, orzeźwiają świat.
Zazwyczaj naprawdę nie lubię deszczu, słowo! Chociaż najbardziej wkurza mnie silny wiatr, bo pozbawia mnie poczucia kontroli nad chodem i w ogóle nad moim własnym ciałem. I ubiorem, heh.
No i byłby czas na jakąś majową burzę, co mnie na taki dziwaczny offtop wzięło, przecież jest gdzieś temat o wiośnie. Może ktoś go odkurzy, bo ja mam lenia;)

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/05/2007 10:16 pm

Jest strasznie smutna pogoda. Potrzebuję pomocy, wsparcia, tymczasem moich rodziców nie ma ciagle w domu a jak juz są to sa bardzo zmeczeni. Nie umiem sie skupic na niczym. Nie wiem co mi jest. Lipa w kratę. =\\

koskaan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/05/2007 10:48 pm
vegetena
stały bywalec

Mam doła psychicznego. Coraz bardziej, bo powłaziłam na strony ze zwierzętami, które potrzebują pomocy. Na wątek na kilku forach, gdzie kiedyś zamieściłam posty, by uratowano konie, dowiedziałam się że dwie suczki w moim mieście mają zostać uśpione, albo zabrane do kogoś, ale na to nikłe szanse, weszłam niedawno na forum, na które bardzo dawno nie wchodziłam i widzę, że kolejne schronisko potrzebuje pomocy. Chcę pomóc, ale nie mam sił nawet zamieszczać tego na innych forach, ale wiem, że zamieszczę. Na razie tylko to mogę zrobić, ale bardzo chciałabym pomóc finansowo. Cholera, tak bardzo chcę, żeby zostały spełnione moje marzenia, ale takie dzięki którym zostanie ziszczonych wiele innnych i ludzi i zwierząt... Wiem, że bez wiary w siebie, w to, że mogę coś zyskać nic raczej nie zdołam osiągnąć, ale nie dam rady myśleć pozytywnie. Źle mi........ Nic nie mogę zrobić...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/05/2007 11:59 pm
kamma
stały bywalec

Kupiłam dom. Malutki domek z wielkim ogrodem. I daleko mi do euforii, dziwne, nie? Martwię się, ponieważ posiadłość;) sąsiaduje z domem moich rodziców i boję się, że mi córkę rozpuszczą. No i nie wiem, czy znajdę w tej okolicy dobrą pracę. Krótko mówiąc, mam stresa-giganta.

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2007 4:39 am
Lily
 Lily
Famed Member

Rozpuszczą, ale też pewnie pomogą Kamma?

Kurcze, mam takie doły ostatnio, boję się...

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2007 2:51 pm
EvilOne
stały bywalec

Usłyszałam niezasłużenie najgorsze słowa na świecie i jeszcze wyszło, że to ja jestem ta zła. Najchętniej bym skoczyła z balkonu.

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2007 7:43 pm
vegetena
stały bywalec

EvilOne, ale chyba nie zamierzasz?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2007 8:17 pm
EvilOne
stały bywalec

Vegeteno, nie bój sie, bez sensu, nisko i jeszcze moge spaść na Miśka, bo zawsze się u mnie pod balkonem kładzie. Tzn. wykopuje sobie ziemianki i w nich śpi. Jak leje deszcz mówie mu: "Misiek, schowaj sie pod dach bo zmokniesz!" a on tylko patrzy na mnie z wyrazem twarzy "Gó.... wiesz to sie nie odzywaj".

A tak a propos marudnika to ja już nie potrzebuję psychologa tylko psychiatry:/ a z bardziej przyziemnych rzeczy to mama mi nic na obiad nie kupiła;)

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2007 10:59 pm

EvilOne nie przejmuj się ja codziennie słyszę ze jestem ta złą-wazne ze ja wiem ze tak nie jest...
a z mojego marudnika-wczoraj wypiłam za dużo(wydałam pieniądze i teraz nie wiem jak oddam długi) zaczynam zastanawiać się nad opcją sxe tyle ze ponownie zostałam zmieszana przez to z błotem przez znajomych:| aha zeby było śmieszniej przez dzisiejsze leczenie kaca nie zrobiłąm plakatu na prezentację maturalną którą mam pojutrze;/

Szpitale, wiezienia i burdele - oto prawdziwe uniwersytety zycia. Mam dyplomy wielu takich uczelni. Mówcie mi

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2007 1:07 am
Strona 7 / 286 Wstecz Następny
  
Praca