Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

charakter pisma.   

Strona 3 / 4 Wstecz Następny
Asia
 Asia
bywalec

Asia, nawet gdyby zwykły, głupi napis na murze, sprawiłby że ktoś się zastanowi..to warto.

W sumie krówko masz rację...ja raczej nie dosięgnę tego napisu ,ale moze za przykładem xxl porozwieszam jakieś info na murach...

PS. ale offtop robimy 😛 admin nas wyklnie 😛 hehe :))

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/05/2007 2:50 am
krówka
bywalec

Wybaczy ( prawda? 😀 )
ja porozdaję ulotki o wege tym spod mięsnego..ha!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/05/2007 12:25 pm
Sima
 Sima
stały bywalec

Pisze rowno starannie(jak mi sie chce 🙂 ) mozna powiedziec ze mam precyzyjnie wyrobiony charakter pisma,pochylam literki lekko w prawo,sa rowne i latwo czytelne,acha...lubie sie bawic w podrabianie cudzych podpisów,dobrze mi to wychodzi 😀

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/05/2007 12:04 am

grafologią interesuję isę od bardzo dawna. ok. 4 lata.

wiem, że mój charakter pisma to chęć uspokojenia się i skrycia w szkole w której bardzo źle sie czuję. dlatego jest takie rzeźbione i ozdobne.
potrafie takze pisać równo i czytelnie. a potem rozchwiane gryzmoly podobne do dysgrafii. (:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2007 9:38 pm
Koniara
stały bywalec

A ja to czy sie spiesze czy nie to i tak bazgrole. ale to genetycznie po tacie tak jak i wszystkie wady 😀 😀

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2007 6:24 pm
bartekd
bywalec

Hehe, skąd ja znam brzydki charakter pisma 😉 Mój jest czasem przeciętny, a czasem STRASZNY. Jeżeli mówicie, że ktoś brzydko pisze, to mojego charakteru nie widzieliście ;>

Forum o zdrowiu: http://www.zdroweczko.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/07/2007 2:07 pm
Natasha
stały bywalec

ja ostatnio zaczęłam niewiarygodnie bazgrolić. to znaczy, wcześniej też bazgroliłam ale teraz jest jeszcze gorzej. trudno mi scharakteryzować moje pisma, moje literki są raczej okrągłe, pisząc niemal nie odrywam długopisu od kartki a kilka miesięcy temu było dokładnie na odwrót-każdą literkę pisałam osobno 😮

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/04/2008 11:14 pm
Stanisław
weteran forum

A ja kiedyś zrobiłem sobie badanie grofologiczne , które ujawnia cechy charakteru na podstawie pisma spontanicznego. Wyobraźcie sobie, że bardzo byłem zaskoczony wynikiem badania bo prawie w stu procentach potwierdziło moją osobowość. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2008 1:56 am
Stanisław
weteran forum

Loviiso ja to badanie robiłem w czasach, gdy jeszcze chodziłem do szkoły średniej. Byłem w Warszawie w prywatnej pracowni grafologicznej gdzie zostawiłem brudnopis listu pisanego do osoby (kiedyś pisałem listy najpierw na brudno a później przepisywałem ładnie na czysto). Po około dwóch tygodniach otrzymałem pocztą odpowiedź z wynikiem badań. Nie wiem czy w tej chwili ta pracownia istnieje ale jeśli chcesz to odnajdę kopertę z badaniami i podam Ci dokładny adres do tej pani. 🙄

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2008 3:08 am
rubia
forumowy expert

Ja jestem leworęczna i od dziecka różne panie w przedszkolach i szkole wmawiały mi, że to dlatego tak bazgrolę. Na szczęście mam mądrych rodziców, którzy nigdy nie próbowali mnie przestawić na "jedynie słuszną" praworęczność. Choć kiedyś, podczas wizyty u koleżanki, w trakcie obiadu z jej przyjezdną rodzinką (obiad wegetariański- robiony z myślą o mnie i tej koleżance, zresztą cała rodzina mało mięsożerna), jej ciocia- nie wiedząc, ze jestem leworęczna- stwierdziła: "Dla mnie to jest niekulturalne i wręcz obrzydliwe, jeśli ktoś je lewą ręką!" Dyskretnie przełożyłam widelec do prawej ręki...a koleżance było po prostu wstyd za ciocię więc już nie wracałyśmy do tego tematu.
Teraz bazgrolę jak bazgroliłam, jedynie pisząc listy do przyjaciół (rzadko piszę takie papierowe) staram się dbać o ich ładny wygląd. Warto czasem poświęcić trochę czasu (tj. pisać wolniej) dla kogoś kto jest dla nas ważny. A propos: Czy znajdę tu jeszcze jakichś mańkutów???

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/04/2008 12:10 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Charakter pisma ukształtował mi się jeszcze w szkole średniej. Było to Technikum Budowlane, gdzie do perfekcji nauczyłam się pisać pismem technicznym.W jednym z przedmiotów trzeba było pisać takim pismem przez trzy lata.

Moją znajoma rodzice zmuszali by pisała prawa ręką, więc nauczyła się i tak pisze, natomiast kroi chleb lewą ręką i w ogóle nożem posługuje się lewą ,tylko nie wiem czego ona się wstydzi , ciągle to ukrywa. 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/04/2008 12:35 am
Stanisław
weteran forum

Zainspirowany tym tematem odnalazłem ciekawą książkę Barbary Hill pt:"Tajniki pisma".
Jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany odczytem charakteru na podstawie swojego pisma to niech zrobi zdjęcie kartki na której coś napisał(jeśli ma taką możliwość) tak jak na początku autor tego tematu a ja spróbuję wychwycić na podstawie książki charakterystyczne cechy z jego pisma. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/04/2008 12:51 am
Mayka
bywalec

Czy znajdę tu jeszcze jakichś mańkutów???

Rubia - ja też jestem od małego leworęczna. Na szczęście ani nauczycielka ani rodzice nie próbowali mnie przestawiać. I tak właściwie, to nigdy mnie żadna przykrość nie spotkała z tego powodu 🙂 Raczej dzieci w szkole zazdrościły mi, że umiem pisać lewą ręką, a one nie. Nikt nie zwracał uwagi na to, że ja nie umiem pisać prawą 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2008 7:39 pm
Stanisław
weteran forum

Przepraszam Mayka, że zadam Ci pytanie poza tematem ale bardzo mnie to interesuje.
Jak zrobić taki ruchomy avatar? Czy trzeba mieć do tego specjalny , graficzny program komputerowy ? 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2008 8:01 pm
Mayka
bywalec

Stanisław, avatar wzięłam z którejś ze stron z gifami: www.gify.friko.pl
www.gify.org.pl
www.gify.prv.pl
Są tam obrazki na różne okoliczności, a także m. in. zwierzęta, rośliny, postacie, niektóre ruchome, niektóre nie. Zapisuje je w komputerze, a potem wykorzystuję dekorując nimi dyplomy dla moich uczniów. A tutaj po prostu wstawiłam jako avatar, bez żadnego specjalnego programu.

PS. Jest tam też sporo kotów 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2008 8:33 pm
Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  
Praca