Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Kolczykowanie;]  

Strona 5 / 8 Wstecz Następny
leslie
bywalec

kolczyki wszedzie poza suami wedlug mnie wygladaja okropnie 😛 hehe ebz obrazy xP

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2008 3:52 am
pontonica
bywalec

Mi sie to podoba, ale nie w nadmiarze. Ostatnio naszlo mnie na kolczyk w wardze (dolnej) i mam nadzieje takowy niedlugo przywdziac. A jak narazie udalo mi sie uzbierac 7 w lewym uchu, w prawym 1. Wiec wedlug leslie nie powinnam wygladac okropnie 🙂

[edytowane 30/6/2008 przez pontonica]

[edytowane 30/6/2008 przez pontonica]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2008 4:13 am
Natasha
stały bywalec

ja nie mam żadnych kolczyków 😛 odrzuca mnie i tyle 😛

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2008 9:06 pm
XcierechX
początkujący

no to i na mnie czas przyszedł 🙂

Ja sam zajmuje sie piercingiem w sensie to moja praca 🙂

A co do moich kolczykow:

Lewe ucho:
Antitragus
Vertical Tragus
Prawe:
Helix
Warga
2x standart labret
Jezyk

dziekuje tyle odemnie 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/07/2008 11:54 pm
szczypiorek
początkujący

ja mam 3 w lewym i jeden w prawym. Ale planuje zrobić sobie więcej, tylko kasy brak 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/07/2008 12:02 am
StellaArtois
weteran forum

mogę zrobic za free 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2008 11:53 pm
Ktosiek
stały bywalec

kolczyki wszedzie poza suami wedlug mnie wygladaja okropnie 😛 hehe ebz obrazy xP

[Dawno tu nie zaglądałam ^^]
A ja uważam, że to całkiem fajna rzecz i gdybym była facetem od razu zrobiłabym sobie kolczyk w penisie dla samej reakcji wszystkich dziewczyn, które chcą ci zajrzeć w spodnie.
NIe wygląda okropnie 😛

Jak na razie mam 5 dziurek w uszach.
Teraz poproszę chłopaka o kolczyk w sutku
( jego marzenie - zostać piercerem x).

[edytowane 17/7/2008 przez Ktosiek]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2008 2:18 am
Stanisław
weteran forum

A ja uważam, że to całkiem fajna rzecz i gdybym była facetem od razu zrobiłabym sobie kolczyk w penisie dla samej reakcji wszystkich dziewczyn, które chcą ci zajrzeć w spodnie.

NO CHYBA ŻARTUJESZ 😮
Wiesz jak to boli !!! :scared:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2008 3:34 am
StellaArtois
weteran forum

ja chcialabym miec w wardze, ale nie wiem, czy nie ma tam jakiegoś nerwu, i czy nie trzeba jakoś szczególnie uważac tak jak przy kolczyku w brwi??

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2008 3:45 am
Psubrat
bywalec

gdybym była facetem od razu zrobiłabym sobie kolczyk w penisie dla samej reakcji wszystkich dziewczyn, które chcą ci zajrzeć w spodnie

🙂 Gwarantuję Ci, że gdybyś była facetem (piszę o tych przeciętnych i przede wszystkim normalnych), to z pewnością nie chciałabyś mieć kolczyka w penisie. Brrrrr, na samą myśl przechodzą mi ciarki.
A sposobów na to, by jakaś chciała zajrzeć w spodnie, jak to romantycznie ujęłaś ;), są setki innych, mniej bolesnych, a bardzie wyrafinowanych sposobów.
Ale już tak serio, to o kolczyku w nosie myślę od dawna. Na razie na myśleniu się kończy 🙂

www.evergreen.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2008 10:42 pm
Ktosiek
stały bywalec

🙂 Gwarantuję Ci, że gdybyś była facetem (piszę o tych przeciętnych i przede wszystkim normalnych), to z pewnością nie chciałabyś mieć kolczyka w penisie. Brrrrr, na samą myśl przechodzą mi ciarki.
A sposobów na to, by jakaś chciała zajrzeć w spodnie, jak to romantycznie ujęłaś ;), są setki innych, mniej bolesnych, a bardzie wyrafinowanych sposobów.

Ależ ja lubię tych nienormalnych i nieprzeciętnych x]
Mój luby na ten przykład kiedyś musiał zaspokoić ciekawość 3 starszych pań 😀
Psubracie, nie śmiem ci odmówić wyrafinowania i romantyzmu.:)

Ale już tak serio, to o kolczyku w nosie myślę od dawna. Na razie na myśleniu się kończy 🙂

Nos, to akurat jedyne obok pępka miejsce, w którym nie podoba mi się kolczyk. x]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/07/2008 9:01 pm
pontonica
bywalec

Nos, to akurat jedyne obok pępka miejsce, w którym nie podoba mi się kolczyk. x]

Zwlaszcza, gdy sie kichnie ...:P

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/07/2008 2:56 am
rotek_
początkujący

jeśli padlo już to pytanie to przepraszam za powtórkę.....

mi dziura w pępku goi się już drugi miesiąć(wiem trochę długo, tym bardziej ze kosmetyczka mówiła tylko o miesiącu)

w planach mam też język.....
ale czy to przekłuwanie boli bardziej od pępką....?
i jak długo się goi....??????????

www.uciechow.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/07/2008 12:31 am
StellaArtois
weteran forum

język goi sie w najgorszym wypadku dwa tygodnie, w tym czasie nie wolno jeśc nic innego niż kaszki dla dzieci i temu podobne, ani dopuszczac obcej śliny i innych wydzielin

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/07/2008 2:32 am

Ja mam tylko 3 w uchach.. Chciałabym w wardze, ale mama sie za Chiny nie zgodzi:((

Watashi wa Monió desu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/07/2008 7:26 pm
Strona 5 / 8 Wstecz Następny
  
Praca