Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Klub miłośników lata:D  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
StellaArtois
weteran forum

ano, ba, w temacie o lecie można pisac o zimie, natomiast zimowy temat jest tylko do pisania o zimie, spox 😀 postaram się przyswoic te wiedzę swoim kubusiowym rozumkiem 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2008 7:53 pm
Natasha
stały bywalec

ja tam się ciesze że jest lato 😉 kurtki i szaliki mnie dobijają 😛 szkoda tylko że teraz dla odmiany zmieniam ciuchy 5 razy dziennie 😛 heh, najlepsza jest wiosna 😉

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2008 8:37 pm
StellaArtois
weteran forum

Ale że jak, mamy wychwalać lato w wątku o zimie? Bez sensu 😛 W temacie o zimie wychwalamy zimę, a tutaj lato,wstęp wolny, tylko się reguł trza trzymać stosownie do tytułu 😛 😛

P.S. ja się nie licytuję, może po prostu źle odczytałam powyższą wypowiedź 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2008 11:54 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Z letnich atrakcji, to uwielbiam chodzić po górach i opalać się lub raczej być opaloną na słońcu tak naturalnie....................... 😎

Takie lato , jakie mamy w Polsce, w klimacie umiarkowanym................jest cudowne! 🙂
Jakie upały ????? :rotfl:
25-27 stopni to upały ? W ciągu całego sezonu jak sie uzbiera 2-3 tygodnie z temp. 30 stopni - to góra ! Idzie wytrzymać.
A co powiecie na lato w cieplejszej strefie, gdzie niebo bez chmur, zero deszczu i przez letnie miesiące ok. 35-40 stopni a do tego jeszcze duża wilgotność od morza , nie ma czym oddychać ?
Miałam okazję przez dłuższy czas tego doświadczyć i całkiem dobrze sobie radziłam ( bez klimatyzacji ) bo wtedy nie była tak powszechna jak dzisiaj.
A może dlatego tak dobrze znoszę upały , bo urodziłam sie w samym jego środku ( lipiec ? ) :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2008 3:50 pm
StellaArtois
weteran forum

lub też ktoś nie potrafi sie precyzyjnie wypowiedziec 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2008 8:03 pm
verufer
bywalec

Ech, no dobra... Kocham lato 🙂 Za jego cudowne zmierzchy, za las pelen gry swiatel i cieni, za spiew ptakow, za nocne chlodne powiewy wiatru, za to ze dzieki niemu mozna jeszcze lepiej docenic uroki zimy;) A co do jego wad, to wady przeciez kazdy ma, a czy to znaczy, ze nikt nie jest wart milosci? Pozdrawiam 🙂

[edytowane 4/6/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/06/2008 5:06 am
EnzymTrawienny
forumowicz

Lato. Kocham. Dla mnie właśnie się zaczęło. Za kilkugodzinne jeżdżenie na rowerze o zachodzie słońca. Za wakacje, najlepiej z przyjaciółmi. Bez przeziębień, czterech kurtek i czapek. Za granie w parku (i nie tylko ^^) na gitarze. Za upalne dni i przyjemne wieczory przy ognisku, z przyjaciółmi. Za najpiękniejsze wspomnienia, te które mam i te które z tego roku mieć będę ^^.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/06/2008 3:05 am
Mayka
bywalec

Latem czuję się dobrze tylko nad morzem, gdy mogę poleżeć na plaży i popływać. Źle znoszę upały w mieście.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2008 10:56 pm
Sima
 Sima
stały bywalec

KOCHAM LATO I SŁOŃCE!!!!!!!!!!!! gdy zapada pochmurna jesien wpadam w depresje sezonową i tak aż do wiosny. Dla mnie słońce to podstawa egzystencji.

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2008 12:33 am
Lily
 Lily
Famed Member

KOCHAM LATO I SŁOŃCE!!!!!!!!!!!! gdy zapada pochmurna jesien wpadam w depresje sezonową i tak aż do wiosny. Dla mnie słońce to podstawa egzystencji.

to mniej więcej tak jak u mnie, bez słońca nie ma życia 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2008 2:32 am
StellaArtois
weteran forum

no i tak oto lato poszło precz, a na jego miejsce przybyła jakaś dziwna, niezidentyfikowana pora roku, któras mi się nie podoba, bo marzną mi stopy, dłonie oraz nos 🙁
lato, wróc!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/09/2008 2:17 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

masz rację Loviiso, w taka pogodą czytanie książki z kubkiem gorącej herbaty w ręce jest urocze. Ale co zrobić jak trzeba czasami wyjść z domu...albo jak ma się za 4 dni ślub i krótką sukienkę z bolerkiem do łokcia. Przyłączam się do prośby-lato wróć!!! a jak nie lata to chociaż złotą polską jesień poproszę 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/09/2008 2:11 pm
KajaLe
forumowicz

Kocham słońce i ciepło, uwielbiam świat od poźnej wiosny do wczesnej jesieni, na zimę moglabym zasypiać jak miś...
Juz tęsknie za latem, i tęsknie za moim ukochanym który jest tak daleko...

Kaja

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/09/2008 3:10 pm
tru
 tru
stały bywalec

Niniejszym dopisuję swoją skromną osobę 🙂 Mogę być skarbnikiem klubu jakby co ;P

Lato zawsze już będzie się kojarzyć wakacjami, mimo iz ich już nie mam.

Wolność, jasne poranki, wyjazdy, poznani ludzie, rower, las, gwieździste niebo ciepłą nocą, ogniska...
ehhh lato wróć

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/09/2008 3:27 pm
Catinahat
bywalec

Kiedyś uwielbiałam lato. Ale odkąd mieszkam w dużym mieście to ledwo je znoszę. Niestety nie da się pojechać na wakacje na całe dwa miesiące.
Nie dość że powietrze w upał robi się lepkie i obrzydliwe to jeszcze od marca do czerwca męczy mnie alergia. Pewnie od zanieczyszczeń miejskich organizm mi się osłabił. W każdym razie cała wiosnę i część lata mam przerąbane. A moje ukochane kiedyś słońce razi mnie teraz w oczy i jak jest ładna pogoda to mi oczęta łzawią.
Poza tym okropnie się czuje gdy się spocę i czuję jak brud się do mnie klei no i ci wspaniali ludzie w autobusach i tramwajach, którzy nie wiedzą co to mydło i antyperspirant...

Jeśli lato to tylko na wsi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/09/2008 3:33 pm
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca