Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Akcja "Kocham mięso"  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny

Przesadzili to wg mnie mało powiedziane!
Strasznie agresywny sposób prowokacji.
Baki.

Watashi wa Monió desu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2008 3:05 am
Deleted
forumowy expert

Niektórzy wege też tak prowokują i nic się nie dzieje 😉 Każdy kij ma dwa końce.

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2008 3:41 am
StellaArtois
weteran forum

jakoś się nie spotkałam z sytuacją, kiedy wegetarianin wyzywa mięsożercę od najgorszych...i robi t w tak ordynarny, obleśny sposób

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2008 3:54 am
Deleted
forumowy expert

Oh, ja na tym forum dowiedziałem się, że jestem mordercą i padlinożercą. Starczy? Akcja głupia, ale wege też nie są święci. Koniec, kropka.

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2008 3:58 am
leslie
bywalec

A nie jesteś? To jest rpawda, bo sie przyczyniasz do mordowania więc pośrednio to i Ty jesteś mordercą. No i jadasz padline, bo jak inaczej anzwać martwe ciało? A oni co tam napisali? Nic mądrego nic prawdziwego i obrażają nie uzasadniając, po prostu =/

Bo ''gówno prawda'' ''jemy bo kochamy'' itd. to żaden argument.

[edytowane 9/8/2008 przez leslie]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2008 4:28 pm
Deleted
forumowy expert

Tylko wege twierdzą, że jestem mordercą i padlinożercą, reszta ludzkości nie 😉 Nic mądrego i nic prawdziwego nie napisali? Ano napisali - lubią to, i tyle. To jest wystarczający argument. Obrażają? Ty zrobiłaś przed chwilą to samo.

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2008 4:45 pm
StellaArtois
weteran forum

to tylko o Tobie świadczy, jak traktujesz to, co masz na talerzu, jeśli nie obchodzi Ciebie to, czym Twój kotlet był, zanim sie tam znalazł, to jesteś niewiele lepszy od twórców tej strony 😉
a może to jakiś "nawiedzony trawożerca" stoi za tym wszystkim?
poza tym, nikt nie jest święty-jedni wyławiają mięso z obiadu, inni jedzą kotlety, jeszcze inni są nawiedzeni 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2008 5:01 pm
Deleted
forumowy expert

No właśnie, więc nie ma problemu 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2008 5:05 pm
leslie
bywalec

Dla mnie to, ze komuś cos smakuje nie jest usprawiedliwieniem =/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2008 5:33 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

No właśnie, więc nie ma problemu 😉

Jak to nie ma problemu ? Problemem jest trwający nieprzerwanie "holokaust zwierząt "
Właśnie wegetarianie swoją postawą próbują go przynajmniej zminimalizować .

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2008 8:37 pm
patusiek16
stały bywalec

Nie dajmy się zwariować ich głupocie ,pokarzmy nasza mądrość i zignorujmy to .
Myślę ,że to taki akt by nas rozjuszyć i sprowokować do czegoś a potem mieć powód do śmiechu i drwiny.
Robią z siebie przygłupów ,żal mi9 ich ,że nie szkoda im czasu na tworzenie głupiej strony która niczemu nie służy,chore

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2008 2:29 pm
leslie
bywalec

Racja, ale większos ckomenatrzy tam napisana zostala rpzez wegetarian z tego co widzialam ;p

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2008 3:18 pm
patusiek16
stały bywalec

A no właśnie , gramy tak jak nam zagrają nie dajmy się im intrydze ,szkoda czasu ,zachodu,nerwów.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2008 4:10 pm

A no właśnie , gramy tak jak nam zagrają nie dajmy się im intrydze ,szkoda czasu ,zachodu,nerwów.

Dokładnie, Patrycjo.

Watashi wa Monió desu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/08/2008 12:29 am
Natasha
stały bywalec

o loool jaki żal ^^ że niby to ma być w ogóle jakiś argument? z resztą im wcale nie chodzi o argumenty tylko o stworzenia kółka adoracyjnego chyba 😛 jakoś nie zauważyłam żebym wegetowała z powodu braku mięsa-to twórcy stronki wegetują w swoim czarno-białym świecie 😛 konsubcjonalizm nigdy nie przynosi szczęścia, pełnię życia dają właśnie ideały i marzenia a nie dieta.

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/08/2008 12:45 am
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca