Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

co Was obrzydza?  

Strona 6 / 6 Wstecz
sublime86
bywalec

Sceny "rzeźniane"- okropność oglądać coś takiego w telewizji czy na zdjęciach. Oprócz tego swąd gotujących się flaków (na samą myśl ciarki mnie przechodzą brrr 🙁 ).
Widoku "fałdek" i spadających z tyłka biodrówek też nie zdzierżę. Aha, i nie znoszę białych spodni opinających grube słoniowate nogi- widać wtedy wszystko jak na dłoni (cellulitis i te sprawy). Rozumiem, że nie każda z nas figurę modelki- ale po co się tak z tym obnosić?? 😮
Poza tym brud, kurz (zwłaszcza w kuchni czy łazience), no i pająki 🙁

[edytowane 8/10/2009 przez sublime86]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/10/2009 9:07 pm
krystyna
forumowicz

I co, wyjaśniłyście już sobie ? 😮

Podoba mi się to:

"Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów."

Mogę podkrasć?

krystyna

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/11/2009 3:43 am
Dyzio
stały bywalec

Musiała byś się zapytać nieżyjącego już Prentice Mulforda, bo to jest cytat z jednej z jego książek 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/11/2009 3:04 pm
Chihuahua
forumowicz

Obrzydza a może raczej zasmuca tekst:
"OŚWIĘCIM ZACZYNA SIĘ WSZĘDZIE TAM, GDZIE KTOŚ PATRZY NA RZEŹNIĘ I MYŚLI TO TYLKO ZWIERZĘTA."

Nie wiem co macie na myśli umieszczając go w swoich podpisach! Moje kochane miasto bynajmniej tak nie wygląda! Nie jest to miłe 😡 , czy do tej pory ludzie nie nauczyli się że Oświęcim to nie auschwitz a auschwitz to nie Oświęcim.
🙁
NNo zaj******* mieszkam w miejscu gdzie ludzie patrzą na rzeźnie i mówią że to tylko zwierzęta 😮 .

[edytowane 12/11/2009 od Chihuahua]

[img]http://pergamano.pl/przedszkole-bea/obrazysg/logo/motyl.gif[/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/11/2009 2:03 am
Dyzio
stały bywalec

Chihuahua nie bierz tego powiedzenia tak dosłownie. To tylko symboliczne porównanie. Oświęcim jest kojarzony z miejscem, gdzie podczas II wojny światowej cierpiało męki wiele ludzi. Dlatego rzeźnie porównywane są z tym miejscem bo w nich też cierpią zwierzęta. Ktoś, kto patrzy na rzeźnie i myśli , że to tylko zwierzęta jest utożsamiany z człowiekiem bez serca i wrażliwości na cierpienie istot żywych. Mam nadzieję, że to zrozumiesz 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/11/2009 2:52 am
Sima
 Sima
stały bywalec

uuuuuuuuuu widze ze wielu z Was rozrzuca ciuchy po pokoju,a ja juz myslalam ze jestem tu jedyna 😉 nie umiem miec porzadku w szafie pomimo usilnych starań.A co do obrzydliwosci to nieznosze jak komus jedzie z ust(ładniej ujmując nieświeży oddech) :casstet:

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/11/2009 8:40 pm
Katinka
bywalec

ja tez mam wszędzie rozwalone ciuchy. i to nie tylko w pokoju, w całym mieszkaniu

Obrzydza a może raczej zasmuca tekst:
"OŚWIĘCIM ZACZYNA SIĘ WSZĘDZIE TAM, GDZIE KTOŚ PATRZY NA RZEŹNIĘ I MYŚLI TO TYLKO ZWIERZĘTA."

Nie wiem co macie na myśli umieszczając go w swoich podpisach! Moje kochane miasto bynajmniej tak nie wygląda!
NNo zaj******* mieszkam w miejscu gdzie ludzie patrzą na rzeźnie i mówią że to tylko zwierzęta
[edytowane 12/11/2009 od Chihuahua]

Chyba nie rozumiesz tego powiedzenia. nie chodzi o to, że w twoim mieście ludzie mają takie mysli patrząc na rzeźnie. Chodzi o to, że gdy w dowolnym miejscu świata ktoś zabijając/jedząc zwierze myśli sobie "to tylko zwierze" to zachowuje się tak jak ci, którzy katowali ludzi w czasie II W.Ś.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/11/2009 12:50 am
Chihuahua
forumowicz

Ja rozumiem wszystko doskonale tylko wielu ludzi nie rozumie i obawiam się że nie zzrosumie że Oświęcim jest zwyczajnym miastem jak np. tychy czy poznań, a miejscem rzezi jest auschwitz 😉

[img]http://pergamano.pl/przedszkole-bea/obrazysg/logo/motyl.gif[/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/11/2009 1:40 am
hipiska
weteran forum

A co do obrzydliwosci to nieznosze jak komus jedzie z ust(ładniej ujmując nieświeży oddech) :casstet:

Chyba nikt tego nie lubi 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/11/2009 11:02 pm
migotka.ania
rozmówca

Wszędobylski brak tolerancji.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/12/2009 5:27 pm
Strona 6 / 6 Wstecz
  
Praca