Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Oblane egzaminy.  

Strona 1 / 2 Następny
StellaArtois
weteran forum

To jest taki temat, gdzie nie ma być ani jednego wpisu, oprócz mojego! 😀
Ja dzisiaj dowiedziałam się, iż uwaliłam egzamin z powszechnej historii państwa i prawa. O. Nie jestem tym zdumiona, bo się nie uczyłam i dwóję dostałam zasłużenie. 😎

P.S. Temat z dedykacją dla Bellis

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2009 3:13 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Spoko, poprawisz 🙂

Jest bardzo prawdopodobne, że ja też się tu znajdę bo zawsze coś oblewam 😛 Póki co, 5 dni przed 1 egzaminem, biorę się do tych cholernie trudnych drzewek, których w ogóle nie umiem (powodzenia... -.-') Miałam się zacząć uczyć wczoraj, ale wiadomo, zawsze znajdzie się coś ciekawszego do roboty i akurat zaczęłam się uczyć francuskiego z lekcji BBC i zaliczyłam Unit 1 😛 A teraz au revoir, idę się uczyć, jak mnie tu zobaczycie w ciągu dnia to natychmiast przegońcie : P

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2009 11:33 am
JankeS
bywalec

Łączę się z tobą, fasolencjo 🙂 Zaliczenia mam stale już od jakichś 2 tygodni, a jutro mam poprawkę ekonometrii oraz egzamin z nieruchomości. Oby ta moja ekonometria i Twoja powszechna historia były jedynymi poprawkami, które czekają nas w tej sesji 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2009 12:01 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Jak miło, że nie tylko ja coś oblewałam na studiach...

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2009 12:06 pm
Bellis_perennis
Famed Member

haha :rotfl:
No to ja nie zdałam geobotaniki 😀 i wcale nie jest mi z tego powodu smutno! A drugim niezdanym egzaminem nie będę się chwalić.
Fasolencjo.... 🙂

[edytowane 5/2/2009 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2009 12:22 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Ja to zawsze miałam pecha, udawało mi się zazwyczaj oblać egzamin jednym punktem 😉 Ale wykładowcy nie byli wyrozumiali, trzeba było poprawiać. Na szczęście uniknęłam komisu i powtarzania roku, co nie wszystkim się udało...

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2009 1:03 pm
Dyzio
stały bywalec

Jak kiedys zdawałem egzamin na prawo jazdy to nie włączylem ze stresu kierunkowskazu podczas parkowania w zatoczce i egzaminator nie zaliczyl mi. Szedlem później smutny jak automat do domu i w głowie krążyły różne nieprzyjemne myśli. Byłem naładowany negatywnymi emocjami :calim:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2009 1:20 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Językoznawstwo, ale prawdopodobnie nie będzie komisu, tylko jeszcze 3cia szansa :> No i wyniki z drzewek (grama opisowa)dziś wieczorem...a oprócz tego mam warunek z PNJA i zdaję jeszcze literaturę USA w poniedziałek...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/02/2009 5:47 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

No i drzewka, czyli grama opisowa, też oblane.....mam dość 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/02/2009 4:31 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Poprawisz 🙂 ja też niedawno miałam dość 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/02/2009 4:44 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Jasne, że dasz rade Loviiso. Tylko niestety trochę nerwów będzie Cię to kosztować 🙁
Trzymam kciuki 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/02/2009 5:28 pm
Fatty
weteran forum

Już się pochwaliłam w dziale o zdanych egzaminach ale aby porządek był wspomnę i tu: oblałam praktyczny egzamin na prawo jazdy. I co?
I bardzo dobrze! Naprawdę jeszcze nie byłam gotowa aby jezdzić 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/03/2009 3:43 pm
pawel747
bywalec

Nie ma to jak pozytywne podejście 😉
Niedługo zaczynam jazdy; jak już skończę, może się tu dopiszę 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/03/2009 4:10 pm
Filomena
bywalec

to ja na poprawienie humoru napiszę, że tak zawaliłam, że mnie ze studiów wyrzucili

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/03/2009 11:47 pm
StellaArtois
weteran forum

to ja na poprawienie humoru napiszę, że tak zawaliłam, że mnie ze studiów wyrzucili

To mi nie poprawiło humoru. I co, już się nic nie da zrobić? Wziąć warunku? Napisać komisa? Ja tam bym z nimi walczyła.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/03/2009 12:11 am
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca