Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wypadające włosy  

Strona 2 / 6 Wstecz Następny
  RSS

Ama
 Ama
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 130
21/04/2006 12:03 am  

a ja także mam pytanie jakie stosujecie odzywki do włosów lub szampony... bo niew wiem jaki kupic ''wegetariański'' a moja czupryna także wypada,ale w srednich ilosciach.... pozdrawiam 😉


OdpowiedzCytat
Patka
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 87
21/04/2006 1:32 am  

Mojej siostrze wypadały włosy, a jak je skróciła to jest ok 🙂 Może też zetnij


OdpowiedzCytat
euridice
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 589
21/04/2006 12:56 pm  

pamietajcie, ze czlowiekowi wypada dziennie okolo 100 wlosow i choc moze wydawac sie, ze to duzo, to jest to norma i nie ma sie czym przejmowac jesli na szczotce zostaje troche wlosow.

jesli widac, ze naprawde wypada ich za duzo, to przychyle sie do poprzednich wypowiedzi - picie skrzypu i pestki dyni powinny pomoc, skrocenie wlosow tez, bo niektorzy nie maja genetycznych sklonnosci do posiadania dlugich wlosow i jak sa za dlugie to sie "mecza", wypadaja, lamia, sa oslabione etc.

pozdrawiam C:

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!


OdpowiedzCytat
norka
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 51
23/07/2006 3:10 am  

jest w sklepach taka fajna odzywka-czarna rzepa,firmy chyba joanna natura.super dziala na wlosy i jest taniutka(ok 3 zl).najlepiej jest nawalic jej kupe na wlosy a potem zalozyc na glowe reklamowke,lub jesli ktos woli takie ochraniacze na buty ze szpitala.
moze glupio wyglada,ale pomaga!!!! 🙂


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
26/07/2006 3:16 am  

Kurcze juz byłam zdeterminowana obciąc włosy 🙂
aż sama skorzystam 🙂 kupuje jutro skrzyp i czekam na efekty:):):)

hide and seek


OdpowiedzCytat
heidi
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 110
05/09/2006 11:16 am  

No to ja jutro zaopatrze się w skrzyp i pestki dyni.
Bo przecież moje wlosy to tragedia :(.


OdpowiedzCytat
obłudna
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 178
05/09/2006 4:21 pm  

pytanie troche z innej beczki 😉

czy moze wiecie gdzie w trojmiescie mozna kupic szampony freemana?

widzialam w aptece Super-Farm
i nie jestem pewna czy nie w rosmanie
ale to tylko przypuszczenia 😉


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
05/09/2006 11:34 pm  

Ja się właśnie zastanawiam, czy wypada mi ich za dużo, bo z tego co widze, to powinnam być już łysa - a nie jestem. Tyle że mam długie włosy i każdy wypadnięty bardzo się rzuca w oczy niestety.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Ada
 Ada
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 95
17/09/2006 3:01 am  

Też miałam takie problemy...ale jakos zaczełam zaopatrzać sie w różnego rodzaju witaminki...po pewnym czasie umyłam główke szampotem do tego celu przeznaczonym... odpowednai dieta..i jakos teraz nie narzekam..mam ladne dredziki i jest ok:)

Pytaniem jest nie to, 'czy myślą?' lub 'czy potrafią mówić?', tylko czy potrafią odczuwać ból.


OdpowiedzCytat
sunnylion
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 132
26/09/2006 1:07 am  

a czy herbatka ze skrzypu jest dobra w smaku? bo mialam tabletki i byly ochydne...

lacze sie w bolu ze wszystkimi ktorzy traca nadnaturalne ilosci wlosow.

za pare miechow tez zrobie dready, wtedy to mi chyba wszystko juz wypadnie 😀

hehehe

VEGE - REGGAE POWER 4 EVER 🙂


OdpowiedzCytat
tinka
świeżaczek
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2
31/10/2006 9:09 pm  

a jezeli chodzi o wlosy..mam problem z farbowaniem ktos wie jakich farb mozna uzywac ..tzn znam jedna firme ale tam tylko dosyc ostre kolory ,wiecie zielone zolte 😉

tinka


OdpowiedzCytat
hmacz
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 45
19/05/2007 2:06 am  

Strasznie wypadają mi włosy...:(
Postanowiłam całkowicie zrezygnowac z karbownicy i suszarki do włosów.
Teraz tylko dobre szampony i odżywki...i witaminy...

farmona-radical. 🙂 http://www.farmona.pl/pl/radicalwlosy.html

i fakt, zrezygnuj. Moja koleżanka miała to po prostownicy, do tego farbowała włosy, suszyła je codziennie rano i katowała tą prostownicą.

Aha, przed umyciem wlosow delikatnie je rozczesz, szampon nakłądaj tylko na głowę, rozmasuj, a resztę szamponu rozprowadz na wlosach biorac je w dlon i przegladzajac w dol. (to zapobiega lamaniu, plątaniu). A, i nie myj ich codziennie.

I nie martw sie, wszystko wroci na pewno do normy 🙂


OdpowiedzCytat
aniusia
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 165
19/05/2007 2:18 am  

porzadnie splukuj glowe z szamponu!! I polecam skrzyp od miesiaca do dwoch i poprawa gwarantowana


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
19/05/2007 3:04 am  

Są tabletki z wyciągiem ze skrzypu polnego, do tego herbatka z pokrzywy, pestki dyni...
Problem to nie odżywki czy szampon-bardziej brak witamin. Też kiedyś miałam podobny problem. Mam niezbyt wiele włosów na głowie i do tego się przetłuszczają... nie ma mowy o nie myciu ich codziennie:D do tego suszę suszarką i farbuje. I jakoś się poprawiło;)

hide and seek


OdpowiedzCytat
kamma
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 669
19/05/2007 2:53 pm  

Czasem wystarczy sama zmiana szamponu... Przynajmniej w moim przypadku tak było. Tyle, że ja nie używam karbownicy, suszarki ani farb do włosów.

podskoczyć i nie trafić w ziemię


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 6 Wstecz Następny
  
Praca