Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

what??!!  

Strona 1 / 2 Następny
  RSS

aniusia
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 165
15/06/2007 3:47 pm  

przeczesujac allegro w poszukiwaniu kosmetykow fryzjerskich znalazlam np. wloska maseczke do wlosow z wyciagiem UWAGA: z lozysk zwierzecych 😮
Opis produktu:
Krem z wyciągiem z łożysk jest specjalnym kremem bogatym w białka,aminokwasy i witaminy.
Swoje działanie zawdzięcza wyciągowi z łożysk zwierzęcych.
Dzięki specjalnemu składowi włosy stają się mocne i łatwe w pielęgnacji.

inny produkt: odzywki, szapmony, maseczki ze szpikiem końskim - nie wiem czy to tylko nazwa handlowa czy prawda o produkcie:/


OdpowiedzCytat
elis99
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 219
15/06/2007 4:27 pm  

Nie ma to jak porządna dawka maseczki z łożyskiem zwierzęcym .. 😮
..ostatnio widziałam w sklepie krem z wyciągiem z kawioru ..

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you


OdpowiedzCytat
parasolka
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 54
15/06/2007 6:03 pm  

Obrzydliwosc!! Kto to kupuje??


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
15/06/2007 9:17 pm  

Feeee

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
aniusia
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 165
15/06/2007 9:28 pm  

Obrzydliwosc!! Kto to kupuje??

fryzjerzy a my nic nie swiadome klientki i klienci zakladow fryzjerskich nie wiemy czym tak naprawde sa traktowane nasze wlosy, moze nawet sami fryzjerzy tego nie wiedza.
Zwykli ludzie tez kupuja cena jest dosc przystepna, ale na mily Bog czemu ich to nie przeraza, odstrasza, obrzydza??


OdpowiedzCytat
vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
15/06/2007 11:45 pm  

Jakby to przeczytał niewegetarianin (albo chociaz niewspółczujący zwierzętom), to nie byłoby to dla niego nic dziwnego. Równiez jestem oburzona, ale w ilu produktach coniennie przez nas widzianych jest wsadzone takie coś......


OdpowiedzCytat
Bleks
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 343
29/06/2007 5:07 pm  

Ale lozyska nie sa niewege...Ale i tak to jest obrzydliwe.


OdpowiedzCytat
vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
29/06/2007 10:12 pm  

Niby tak, ale pomyślmy jak zwierzęta, które rodzą są przechowywane (no bo to trafne słowo....) i ile ich trzeba mieć, aby takie coś stworzyć. I co się potem z nimi dzieje


OdpowiedzCytat
Bleks
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 343
29/06/2007 10:13 pm  

To w takim razie powinnismy wszyscy byc weganami. poza tym moga byc z hodowli owiec na welne np.


OdpowiedzCytat
vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
29/06/2007 11:09 pm  

Nie, ja nie mówię, ze powinniśmy być weganami, każdy według uznania swojego jest tym kim jest. Nie wiem jak to jest z tymi łożyskami


OdpowiedzCytat
marcyha
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 17
21/07/2007 5:27 pm  

Do niedawna ludzkie łożyska też były wykorzystywane w kosmetyce, być może i teraz są. Kiedy rodziłam najstarszą córkę - łożysko zabrali do takiej wielkiej pełnej łożysk zamrażarki :casstet: położna poinformowała mnie po co to zbierają - stąd wiem.


OdpowiedzCytat
e-anandas
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 195
23/07/2007 2:32 pm  

Obrzydliwosc!! Kto to kupuje??

Jak to kto? Ludzie! Tak samo jak nikt nie glosuje na PiS i nie chodzi do MC. albo nie pija coli. Co dla ciebie jest dziwactwem dla innych jest normalna rzecza. Jedni jedza swinie inni je czcza, jedni kochaja psy inni kochaja je jesc. itd itd.
Ludzie robia takie rzeczy o ktorych pewnie nawet nie snilas i ich sobie nigdy nie wyobrazisz 🙂

Trzeba jednak byc soba 🙂

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
24/07/2007 4:16 pm  

Popieram - mama juz dawno mi mówiła co się robi z łożyska.
I nie widze powodu do bulwersowania się. Moje drogie panie, wystarczy się nie malować!


OdpowiedzCytat
Michalina
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 55
17/08/2007 5:00 pm  

Dla jednych to reklama, a dla innych antyreklama.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
17/08/2007 8:07 pm  

Urodziąłm się w czepku (łożysko) moja mama, jak byłam mała to się jej zapytałam co z nim zrobiono, powiedział mi że pielegniarki zabrały. Pytam się dalej: po co? Przecież to moja pamiątka. Ona: na kosmetyki. Ja: 😮 Fuj!

Ktosiek, przecież nie wszystkie kosmetyki zawierają łożysko w składzie 😛

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca