Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ile ważycie?  

Strona 15 / 21 Wstecz Następny
  RSS

Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
29/11/2011 10:35 am  

56,5 kg 😮 samo zeszło,

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Intria
forumowicz
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 30
23/01/2012 3:09 pm  

Przed odchudzaniem, ale gdy już byłam wege i odżywiałam się "normalnie", ważyłam 56-58kg (wzrost: 160cm w tej chwili, ale przez te 3 wegelata pewnie nieznacznie wzrósł [3-4cm max x)]). Waga konsekwentnie szła w dół lub trzymała się na stałej liczbie. Ojciec uważa, że to przez bycie wege, a dla mnie ma jedno z drugim niewiele wspólnego. Jak się zaczęłam odchudzać, to spadłam sobie do (aż się specjalnie zważyłam teraz:P) 49,4 kg. Ale wyglądam na więcej 😉

Lekki offtop śródpostowy:

Mateusz91 rzekł:

Posiadam jak na mężczyznę bardzo delikatną posturę: małe dłonie, wąskie kości /quote]"

Też tak chcę 🙁 Aczkolwiek przy 49,4 (ach, teraz się będę tym napawać ;D) trochę tłuszczu zeszło mi z każdej części ciała. Niestety, z piersi też ;( 😛

[edytowane 23/1/2012 przez Intria]

[edytowane 23/1/2012 przez Intria]


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
23/01/2012 4:48 pm  

trochę tłuszczu zeszło mi z każdej części ciała. Niestety, z piersi też ;( 😛

Na mnie to już chyba w ogóle nie ma tłuszczu. A chciałem na zimę przytyć, żeby mi zimno nie było, no i dupa 🙁


OdpowiedzCytat
sunflower_ren
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 382
23/01/2012 5:27 pm  

trochę tłuszczu zeszło mi z każdej części ciała. Niestety, z piersi też ;( 😛

Na mnie to już chyba w ogóle nie ma tłuszczu. A chciałem na zimę przytyć, żeby mi zimno nie było, no i dupa 🙁

Ja odkąd schudłam jakiś czas temu parę kg zauważyłam, że bardziej marznę...poza tym mam niskie ciśnienie, więc dłonie i stopy mam wiecznie zimne..


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
23/01/2012 7:35 pm  

naturalna reakcja organizmu na wychłodzenie. Krew jest wtłaczana z kończyn wgłąb ciała aby utrzymać organy wewnętrzne w stałej temperaturze.

[edytowane 23/1/2012 przez cienkun]


OdpowiedzCytat
karolaaaa
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 10
23/01/2012 9:35 pm  

177cm i 58 kg


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
23/01/2012 10:01 pm  

Ja do chudych nie należę, a zimą marznę potwornie. To raczej nie zależy od wagi, chyba że ktoś jest skrajnie wychudzony. W tym roku marznę mniej, bo jest cieplej (mam 22 stopnie w domu, a zazwyczaj było 19, dla mnie za mało).

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
23/01/2012 10:26 pm  

ja tak samo:) moje zimno ogólne zależy od mojej depresji 🙁 a w domu muszę mieć co najmniej 25st 😀

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
motylek8725
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 295
23/01/2012 11:15 pm  

Ja też jestem zmarzluchem 😀 Ciągle skurczona po domu chodzę bo moja mama lubi otwierać okno w pokoju, zawsze jej gorąco 😮 A ja niezależnie jak grubo się ubieram i tak mi zimno:p A w nocy czasem zdarza mi się trząść wręcz z zimna mimo, że jestem solidnie ubrana i mam przecież na sobie kołdrę:/ Nie wiem co ze mną:p

Ja ważę 47kg i mam 161cm.
Nie wiem czy marznięcie to wpływ obniżonej masy ciała, ale słyszałam, że coś w tym jest..
A moje dłonie i stopy praktycznie cały czas są zimne 😮
Ahaa, nie jestem przecież taka chuda, myślę, że mam w miarę normalną wagę do wzrostu, a mimo to gdziekolwiek się nie położę na twardym podłożu lub robię jakieś ćwiczenia, strasznie później bolą mnie kości (najczęściej ogonowa, kawałki kręgosłupa i te pod pośladkami 😀 )Chyba mam za cienką skórę i za bardzo się o nie ociera 😛

[edytowane 23/1/2012 przez motylek8725]


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
24/01/2012 12:02 am  

motylek8725 wydaje mi sie jednak że 47 kg to troche za mało

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
motylek8725
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 295
24/01/2012 12:40 am  

Jazz, za mało?Hmmm, jestem dość niska i jakoś tak mi dobrze z tą wagą, przynajmniej samopoczucie jakieś takie mam lepsze i wolę być szczuplejsza bo jestem drobnej postury więc każdy kilogram więcej jest u mnie bardzo widoczny 😀
Kiedyś ważyłam 52kg i muszę przyznać, że czułam się ociężale, miałam boczki i pyzatą buźkę 😀 No, ale fakt, że teraz skóra mi się ociera o kostki:p
Tyle, że jak mnie dopadnie ochota na jedzenie to potrafię przybyć do 49 lekko, więc moja waga jest raczej ruchoma 😛 Wystarczy, że pojem zdrowo kilka dni 😀 A stracić też potrafię szybko, trochę porządnych nerwów i gotowe, co u mnie codziennością jest 😮 Przynajmniej jeden pożytek z nerwicy 😛


OdpowiedzCytat
sunflower_ren
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 382
24/01/2012 10:33 am  

Ja przy wzroście 155 ważę niecałe 40. Jestem szczupła, ale nie jakaś wychudzona. Chociaż według BMI pewnie tak. Może i ważę za mało, skoro jest mi zimno, ale z taką wagą się dobrze czuję. Niestety mam brzydką skłonność zajadania stresu, gł. gubią mnie słodycze.
Co do temp w pomieszczeniach dla mnie 20 st to takie minimum, w pracy mam tyle a chodzę w dwóch rękawach. Zanim zaczęli nam grzać było 17 to chodziłam w trzech (długich). 25 może mam w mieszkaniu, ale niemąż otwiera co chwilę okno, bo mu dla odmiany ciągle gorąco 😛
Jak dobrze, że w tym roku zima jest lajtowa 🙂 (mam nadzieję, że jakieś większe mrozy już nie przyjdą)

[edytowane 24/1/2012 przez sunflower_ren]


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
24/01/2012 11:29 am  

(mam nadzieję, że jakieś większe mrozy już nie przyjdą)

Za dwa dni mają przyjść. :red:

a w domu muszę mieć co najmniej 25st

mi wystarczy 21, więc chyba aż taki zmarzlak nie jestem. :red:


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
24/01/2012 7:40 pm  

Widzę, że na forum króluje niedowaga 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
24/01/2012 7:51 pm  

A ja mam 72kg na 171cm wzrostu czyli górna granica prawidłowego BMI 🙂 chcę ważyć 68kg ale zepsuł mi się stepperek a diety są niespecjalnie dla mnie. Cieszy mnie to, że nie przytyłam po zrzuceniu wcześniejszych kilogramów, wolne odchudzanie to skuteczne odchudzanie 😀

[edytowane 24/1/2012 przez Bellis_perennis]


OdpowiedzCytat
Strona 15 / 21 Wstecz Następny
  
Praca