Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ile ważycie?  

Strona 16 / 21 Wstecz Następny
  RSS

n.i.x
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 570
24/01/2012 8:20 pm  

ja teraz pierwszy raz w moim dorosłym życiu jestem na dolnej granicy BMI i rzeczywiście jest mi chłodniej. Waze cos pomiędzy 52-53 kg. Bellis ja tez mam stepper ale nie używałam go prawie wcale, schudłam od zwykłych ćwiczeń "dywanowych" i krótkich treningów z hantlami, grunt to systematyczność i cierpliwość.

omnia vincit amor!!


OdpowiedzCytat
Intria
forumowicz
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 30
27/01/2012 12:54 am  

trochę tłuszczu zeszło mi z każdej części ciała. Niestety, z piersi też ;( 😛

Na mnie to już chyba w ogóle nie ma tłuszczu. A chciałem na zimę przytyć, żeby mi zimno nie było, no i dupa 🙁

--
Zawsze uważałam i uważam nadal, że lepszy mężczyzna bez odrobiny tłuszczu niż mężczyzna mocno umięśniony 😉
A chudzi panowie są seksowni.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
27/01/2012 11:02 am  

Zawsze uważałam i uważam nadal, że lepszy mężczyzna bez odrobiny tłuszczu niż mężczyzna mocno umięśniony

Jedno nie musi wykluczać drugiego.


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
27/01/2012 11:53 am  

Bellis ja tez mam stepper ale nie używałam go prawie wcale, schudłam od zwykłych ćwiczeń "dywanowych" i krótkich treningów z hantlami, grunt to systematyczność i cierpliwość.

Zgadzam się ale ja abym odczuwała jakąś przyjemność z ćwiczeń i dzięki temu miała mobilizację muszę się zmęczyć a że po 2 miesiącach byłam już przyzwyczajona plus padł mi stepper (po którymś tam razie dałam sobie spokój z naprawą) który to odgrywał główną rolę w zmęczeniu mnie nie widziałam sensu dalszych ćwiczeń. Czekam na nowy stepper lub wiosnę 😀


OdpowiedzCytat
Petite
rozmówca
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 95
29/03/2012 1:58 am  

55kg przy wzroście 160cm. Planuję zrzucić 5kg na wiosnę 🙂
Figura: stuprocentowa gruszka, czyli od pasa w górę szczupła, a od pasa w dół nogi-kloki i dupa jak szafa 😀 Plus uzależnienie od słodyczy i lenistwo.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
29/03/2012 2:39 am  

A ja planuje cały czas przytyć i ... chudnę 😡


OdpowiedzCytat
Nivi
 Nivi
rozmówca
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 62
08/04/2012 4:40 am  

Ja tam bym wolała mieć tendencję do chudnięcia niż do tycia 😛 Chociaż na wagę akurat narzekań nie mogę. Przy wzrosćie 163cm ważę ok 48-50kg (w zależnośći od dnia i humoru :P)
Bardziej narzekam na brak kondycji. Ale jak się nie ćwiczyło lata to czego się spodziewać... No i jeszcze problemy ze stawami 🙁

[b][url]http://www.youtube.com/nivienne22[/url][/b] [img]http://www.suwaczek.pl/cache/0b1f6d72c9.png[/img] [img]http://www.suwaczek.pl/cache/eb4b6c60e4.png[/img]


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
25/04/2012 9:42 pm  

Założyłam się z przyjacielem, że do końca maja schudnę co najmniej 3kg. Ludzie, trzymajcie kciuki!!!!! Niby dużo nie jem, ale z ruchem to u mnie, hm, hm, cienko... Taki zakład to przynajmniej jakaś motywacja, zwłaszcza, że byli świadkowie 😉

Zawsze uważałam i uważam nadal, że lepszy mężczyzna bez odrobiny tłuszczu niż mężczyzna mocno umięśniony

Jedno nie musi wykluczać drugiego.

Zgadzam się. Mąż osobisty (44 l) ma szczupłą, chłopięcą figurę i ani odrobiny brzucha, jednak cieszy mnie, że ma też te trochę mięśni, dzięki czemu nie wygląda na zabiedzoną ofiarę kulinarnych represji 😛

Chociaż typowi "mężczyzna MOCNO umięsniony" mówię kategoryczne nie! Howgh!


OdpowiedzCytat
idalia
forumowicz
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 31
25/04/2012 11:29 pm  

A ja nigdy nie przywiązywałam uwagi do swojej wagi itp. Nie stosuje żadnych diet, bo wole zjeść coś co lubię niż sobie czegoś odmawiać:) Lubie pizze i czipsy:P

Ważyłam się wczoraj przy okazji akcji krwiodawstwa. Ważę 53kg przy wzroście 157cm. Czyli chyba w normie:P


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
26/04/2012 3:17 pm  

Jak Twoja waga skoczy do 58, to zaczniesz ją przywiązywać 😛

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
idalia
forumowicz
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 31
26/04/2012 9:29 pm  

Chyba kiedyś ważyłam 57 i nie było dramatu... Ja mam ciężkie kości:P haha... Nawet nie mam wagi w domu więc ważę się tylko jak jestem w gościach:P


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
27/04/2012 2:59 am  

Nie wiem. Jem sporo kasz, strączkowych, białego sera, mącznych, mleka sporo piję, a przytyć niet.
Nie wiem czemu. Wydatku energetycznego nie mam dużego.

[edytowane 26/4/2012 przez cienkun]


OdpowiedzCytat
Mateusz91
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 136
27/04/2012 7:33 pm  

Ja mógłbym grać rolę więźnia obozu koncentracyjnego w jakimś filmie.
Niesmaczny tekst - wiem, ale taka jest prawda. 176 centymetrów wzrostu i 57 kilogramów wagi.
No ale cóż, 15 centymetrów w nadgarstku, kości jak u nastolatka i niski poziom męskich hormonów robią swoje.


OdpowiedzCytat
idalia
forumowicz
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 31
27/04/2012 8:01 pm  

Czipsy codziennie, pizza co drugi dzień:P Może pomoże:P


OdpowiedzCytat
Mateusz91
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 136
04/05/2012 6:39 pm  

Na tłuszczu mi nie zależy 😉


OdpowiedzCytat
Strona 16 / 21 Wstecz Następny
  
Praca