Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ile ważycie?  

Strona 2 / 21 Wstecz Następny
  RSS

waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
25/03/2010 1:24 pm  

W wakacje ważyłam 46... mam 160 cm wzrostu. teraz ważę jakieś 49 i jestem zadowolona. Dodam że chodzę na siłownie, ćwiczę brzuch i odżywiam się normalnie.

[edytowane 25/3/2010 od waszakicia]


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
25/03/2010 1:55 pm  

jak myślicie..kaloryfer u kobiety wygląda przesadnie ? nieseksownie?

Zarysowane mięśnie wyglądają ładnie i zdrowo, ale już typowy kaloryfer u kobiety to dla mnie przesada, zwłaszcza jak reszta ciała wygląda kiepsko, bo ktoś ćwiczy tylko mięśnie brzucha. Podobają mi się wypracowane mięśnie skośne brzucha, to jest bardziej subtelne, a zwykłe brzuszki powodują utratę talii osy heh. 😛

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
n.i.x
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 570
25/03/2010 2:13 pm  

ja brzuszki ćwiczę juz kilka dobrych lat (z małą przerwą) i mam bardzo kobiecą talie.
to chyba zależy od budowy..albo sie jest jabłko albo gruszka ;P
Ręce tez mam lekko umięśnione, bo odkąd sięgnęłam do drążka z huśtawki to często sie podciągam a ostatnio trochę babskich papek dołączyłam.. i innych wygibasów.
Dzisiaj wyczytałam ze żeby fajne mięśnie wyrzeźbić to trzeba najpierw dolne mięśnie brzucha trenować,później skośne a następnie górne...

ale tez bym nie chciała wyglądać na kulturystkę... ale uważam ze trochę siły trzeba mieć ..dla obrony własnej...

omnia vincit amor!!


OdpowiedzCytat
waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
25/03/2010 2:16 pm  

Ja trenuję armwrestling i też mam umięśnione ręce, zwłaszcza bicepsy, tylko mam za chude nadgarstki co mnie strasznie irytuje.
A na brzuch polecam 6 Weidera. Bardzo skuteczne. Wiem bo sama robię 🙂


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
25/03/2010 2:20 pm  

zgadza sie, tez ostatnio to cwicze wraz ze stretchingiem i powoli zaczyna byc widac efekty;) super sprawa

[edytowane 25/3/2010 przez Wege-Aneta]


OdpowiedzCytat
waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
25/03/2010 2:22 pm  

stretching -> zawsze na rozgrzewce przed treningiem 🙂 dobra sprawa


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
25/03/2010 5:06 pm  

Żeby mieć kaloryfer, to trzeba mieć szczupły brzuch, czyli nie mieć tendencji do odkładania się tłuszczu na brzuchu i/lub być ogólnie szczupłą osobą. 6 Weidera nie polecam, niszczy kręgosłup. Chyba że komuś nie zależy na tym 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
25/03/2010 5:17 pm  

6 Weidera nie polecam, niszczy kręgosłup. Chyba że komuś nie zależy na tym 😉

Nie wiedziałam o tym i nigdy nie słyszałam żeby ktoś się skarżył na kręgosłup po 6 weidera, tym bardziej że ja też to ćwiczę i ćwiczyłam już kiedyś i nie bolał mnie nigdy kręgosłup mimo że mam chory. Myślę że sęk tkwi w tym zeby poprawnie wykonywać te ćwiczenia.

[edytowane 25/3/2010 od waszakicia]

[edytowane 25/3/2010 od waszakicia]


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
25/03/2010 5:27 pm  

Ależ bardzo wiele osób się skarży. Ja też próbowałam, nie dam rady tego ćwiczyć, bo mnie boli. Wiem, że fizjoterapeuci tego zdecydowanie nie polecają.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
25/03/2010 5:33 pm  

aha no być może, ale jednak na brzuch działa świetnie, 🙂


OdpowiedzCytat
MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
25/03/2010 6:13 pm  

Nadmiar miesni u kobiet nie jest ladny jak dla mnie...
Ale dobrze jak ma wysportowana sylwetke i ich zarys, w tedy chociaz wiadomo ze dana osoba nie jest "osiedlowa" (taka co zlopie tylko piwo i je w fast food, tyczy sie tez mezczyzn)...

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
kornelia1981
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 17
29/03/2010 12:19 pm  

widze ze temat sie rozkrecil wiec ciesze sie 🙂 kazda z nas wazy inaczej ale nie jestesmy wieszakami ale widac ze mieso nie jest potrzebne .


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
29/03/2010 3:36 pm  

wieszakami

bardzo nie lubię tego słowa. Kiedy ktoś waży więcej, mówimy, że ma kobiece kształty, a kiedy ktoś jest szczupły, to od razu wieszak. Bo można być krąglejszym z natury, ale szczupłym z natury już nie, prawda? Wszak to logiczne, osoba szczupła to wieszak, nie daj boże jeszcze jeśli jest wyższa niż 165 cm, to już w ogóle - wieszakowatość 100%
Żeby byś szczupłym niekoniecznie trzeba się odchudzać i katować dietami, niektórzy tak po prostu mają.


OdpowiedzCytat
Mary_Rose
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 20
29/03/2010 6:22 pm  

Mam 167 cm wzrostu i ważę 52 kg.
U mnie waga i wzrost są raczej odziedziczone po rodzicielce, która całą młodość ważyła i mierzyła tyle samo. Nie odchudzam się, nie pogrubiam. Muszę siebie lubić taką jaka jestem, bo nie ważne ile bym jadła i tak przytyje lub schudnę góra kilogram.

[edytowane 29/3/2010 przez Mary_Rose]


OdpowiedzCytat
ropucha
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 30
03/04/2010 2:20 am  

Ja po przejściu na wege przytyłam 7 kg 😮 Mam 175 cm wzrostu i ważę 65 kg, myślę że gdybym się nie kontrolowała to przytyłabym jeszcze bo ciągle jestem głodna 😛

Głupotą jest oczekiwać zmian robiąc wszystko tak jak dotychczas


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 21 Wstecz Następny
  
Praca