Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Odżywki ratujące czuprynę   

Strona 16 / 19 Wstecz Następny
  RSS

alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
25/11/2014 12:02 am  

zaparz kozieradkę i czekaj na darmowy dzień dostawy 😀

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
25/11/2014 4:17 pm  

Wpierw zmielić ziarnka, czy bez mielenia? I jakie proporcje? (ile kozieradki na ile wody?)
No i co z tym zrobić? Polać sobie głowę, umyć w tym głowę, posmarować głowę, przed myciem, po myciu ??

[edytowane 25/11/2014 przez cienkun]


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
25/11/2014 7:55 pm  

Zerknij tu :
http://www.anwen.pl/2012/11/kozieradka-cud-na-wypadajace-wosy.html

Cebulki sie nie wgniotą, ewentualnie włosy mogą się wytrzeć 😛 ale raczej nie szurujesz tą głową po posadzce ćwicząc breakdance 😉

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
25/11/2014 9:37 pm  

Dzięęękujęę


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
26/11/2014 12:13 am  

u mnie kozieradka to była moc, od razu mniej leciało włosów. zapachu nie trzymają moje włosy, więc nie było czuć ode mnie rosołem :P. rzepa też podobno smrodek.

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
09/12/2014 8:10 pm  

Stuknął mi rok bez farbowania, nieczesana aktualizejszyn

[url= ]Mój kłak! [/url]
Obliczyłam, że zaoszczędziłam jakieś 220 zł na farbach 😛

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
09/12/2014 11:24 pm  

Jakie piękne włoski! :heartpump:


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
09/12/2014 11:38 pm  

jakie falki :D. moje też się falują
powyciągana koszulka? :D. moje ulubione 😀
ja farbuje henną, też oszczędnie, opakowanie za 12zł starcza na 4 razy na odrosty + gloss 😀

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
marekpapro
bywalec
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 102
10/12/2014 9:09 am  

Hej, no i po co farbowalaś skoro sa takie ładne ?

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.


OdpowiedzCytat
Eliza_
początkujący
Dołączył: 9 lat  temu
Posty: 14
10/12/2014 3:07 pm  

Znalazłam ten temat chyba w odpowiedzi na moje modły.
Od dwóch lat włosów już nie farbuję - mam dosyć odrostów, i mniej więcej od tego czasu ich nie obcinam. Odrastają właściwie od krótkiego jeżyka. A kondycję mają że nie daj boże :/ Są suche i łamliwe, na końcówki nie chcę w ogóle patrzeć. Do tego czupryna na górze mi się przerzedza. Myślałam, że mam włosy po tacie, gęste i lśniące, ale chyba z wiekiem upodabniam się fryzurą do mamy - rzadkie i cienkie 😉

Tak sobie czytam, co tutaj pisaliście i widzę, że polecacie olejowanie. Spróbuję tego jeszcze dzisiaj. Kozieradkę też zakupię

Blog anwen jest mega, ale znalazłam jeszcze blog babeczki, która przeprowadziła eksperyment z siemieniem lnianym i twierdzi, że wyniki przerosły jej oczekiwania.
Macie doświadczenie ze stosowaniem siemienia na linii siemię - poprawa stanu włosów, skóry i paznokci?


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
10/12/2014 5:12 pm  

Dzięki 🙂 Farbowałam bo mam czerwonowłosa duszę, i w tym kolorze czułam się jakaś. Nadrabiam teraz mocniejszym makijażem 🙂 Na foto wyszły bardziej miedziane niż mam, docelowo beda takie jak przy czubku głowy - brąz. Niefarbowane sa mniej wymagające jeżeli o pielęgnacje chodzi,gdy przsuwam palcami po mokrym kosmyku dokładnie czuję gdzie zaczyna się farbowana część - jest chropowato 😉

Elizo, siemię świetnie nawilża.... ale mi się nie chce z nim bawić w maseczki 😛 Za to stosuję "od środka", świezo zmielone wpijam w koktajlach i zauważyłam poprawę w kondycji skóry.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Eliza_
początkujący
Dołączył: 9 lat  temu
Posty: 14
10/12/2014 7:45 pm  

Fatty, tak! Z farbowanymi włosami czułam się jakaś. Dokładnie o to chodziło. Zawsze wybierałam kolory w odcieniach bordo-fioletowo-jagodowym, ale moje bure mysie odrosty przyprawiały mnie o mdłości... Teraz żeby czuć się "jakaś" odwiedzam raczej salon piercingu 😉

A jeśli siemie lniane nawilża, to zastosuję. Czyli co, robimy gluta i na włosy?


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
11/12/2014 12:31 am  

glut to humektant, może puszyć w taką pogodę, u mnie puszy :/.

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
11/12/2014 1:25 pm  

Macie namiary na jakieś fajne maski na wysuszone włosy? Od dłuższego czasu moje włosy leżą ugorem i wyglądają coraz gorzej.


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
11/12/2014 2:48 pm  

maska owsiana domowa, biovax do suchych + olej, maska marokańska + olej. fajna jest odzywka seri miodowa (w hebe 1l za ok 14-15zł, o ile nie masz dużych skłonności do puszenia) ja walczę ze swoimi sucholcami.
+ olejowanie na glicerynę lub gluta (o ile nie będzie puszyć)
+ emolientowa odżywka

teraz niestety trudno jest nawilżyć włosy, do tego potrzebne są humektanty, a one lubią puszyć w taką pogodę... emolienty dociążają

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
Strona 16 / 19 Wstecz Następny
  
Praca