Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Odżywki ratujące czuprynę   

Strona 17 / 19 Wstecz Następny
  RSS

Eliza_
początkujący
Dołączył: 9 lat  temu
Posty: 14
12/12/2014 2:48 pm  

No więc wczoraj po raz pierwszy naoliwiłam sobie włosy, olejem kokosowym. Myślałam, że trochę to takie będzie obleśne, wiecie tłuszcz na włosy bleee, ale o dziwo było to całkiem przyjemne. Potem szampon i odżywka, wszystko się pięknie spłukało, żadnych tłustych strąków.
Po tym zabiegu szczęka mi opadła. Moje końcówki znowu stały się integralną częścią moich włosów! 😀 Już po pierwszym olejowaniu można organoleptycznie stwierdzić, że włosy są w lepszej kondycji. Huhuhuhu 😀

Powiem Wam szczerze, że jest to dla mnie odkrycie tego roku 😀 Dzięki 🙂

[edytowane 12/12/2014 przez Eliza_]


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
12/12/2014 7:09 pm  

fajnie się sprawdza emulgowanie odżywką :D. na naolejowane włosy nakłada się jakąś prostą odżywkę na ok pół godziny i myje się już tylko skórę głowy, odżywka łączy się z olejem i się spłukuje bez problemu 😀
miłego wsiąkania w pielegnację włosów i zapraszam na forum goodhairday 😀

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
Eliza_
początkujący
Dołączył: 9 lat  temu
Posty: 14
12/12/2014 11:01 pm  

Chyba rzeczywiście w ten temat wsiąknę, niczym odżywka w me włosy 😉
Póki co, olej kokosowy zamiast do gara trafi na moją głowę... Mój mężczyzna się zdziwi 😮

Dzięki za namiary na forum. Będę zaglądać


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
13/12/2014 2:15 pm  

tylko trzeba pamiętać o maskach i tak, bo olej nie nawilża i może być nie fajnie

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
13/12/2014 4:37 pm  

Ja za olejowaniem nie przepadam - zimno mi wtedy w czerep. Jedynie parę kropel rozetrę w dłoniach i przejadę po grzywie. Rzadko robię olejowanie całkowite.

Lubię odżwkę Alterry z granatem- zrobiłam sobie zapas 🙂

[edytowane 13/12/2014 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
13/12/2014 5:23 pm  

ja olejuję przed każdym myciem.
ta odżywka na początku świetnie się sprawdzała u mnie, teraz jakoś średnio. seri miodowa jest ok, teraz balsam marokański z PO. strasznie humorzaste mam te włosy :/

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
Kubahugo
świeżaczek
Dołączył: 9 lat  temu
Posty: 4
27/02/2015 4:10 pm  

A co z łysieniem u facetów?


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
14/06/2015 11:25 pm  

Monitoring odrostu - postrzyżyny u fryzjera planowane na ten tydzień i miedziane konce pójdą w zapomnienie. Dobrze sie czuję w swoim naturalnym ale straciłam na znaku rozpoznawczym 😀 Już któryś netowy znajomy z którym widuję sie czasami na zlocie wita mnie "cześć czerwonowłosa" 🙂

Kłaki http://tinyurl.com/otja732

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
15/06/2015 1:45 pm  

jakie gęste
z rudych marchewek przerzucam się na bardziej czerwone odcienie henny. włosy zaczęłam podcinać sama, znaczy same końcówki, metodą na kucyki nad czołem, na jakieś większe cięcia będę chodzić do fryzjerki

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
03/12/2015 12:28 am  

u mnie kallosy jako odżywka po myciu to za słabe, przed myciem, do mycia, do domowych masek, do emulgowania oleju to ok :P. po myciu w podobnej cenie to wolę seri.

a wiecie, że w kerfach są ruskacze? :D. i to nie babuszka agafia tylko planeta organica i ecolab :D. obkupiłam się ostatnio, bo niektóre były po 16zł zamiast 24

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
03/12/2015 10:07 pm  

Nie mam kerfa 🙁 Po nowym roku zaopatrzę się internetowo, dużo dobrego słyszalam o planeta organica.

U mnie minimalizm - Cashmere z Lady Spa + raz w tygodniu olejowanie olejkiem łopianowym (jak sobie przypomnę ):P Kallosy lubię, ale w tej chwili nie posiadam.

Zima, więc suszę - i jednak końce suche się robią.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Samanya
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 497
03/12/2015 11:19 pm  

Naszło mnie żeby ciachnąć włosy, zaoszczędzę na prądzie i szamponach i odżywkach..nie?


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
04/12/2015 10:12 pm  

I na czasie, bo szybciej schną i mniej zachodu wymagają 😀 A na doła zmiany sa wskazane.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
nightrunnerka
początkujący
Dołączył: 8 lat  temu
Posty: 7
09/06/2016 5:04 pm  

Temat jest mi bliski. Włosy mam suche, cienkie i falowane. Utrzymać je w ryzach to nie lada problem, bo ciągle się puszą, a dodatkowo jeszcze elektryzują.
Testowałam wiele naturalnych środków na włosy. Najgorsza dla mnie była płukanka z kory dębu. Miała przyciemnić włosy (naturalny kolor to dosyć ciemny brąz), a po 2-3 zabiegach zrobiły się zielonkawe... Nie zauważyłam też, żeby wpływała dobrze na wygląd i strukturę włosa.

Zdecydowanie polecam za to siemię lniane jako odżywkę. Gotuję pesteczki w niewielkiej ilości wody, aż się zrobi gęsty kisiel, odcedzam ziarenka i nakładam (po ostygnięciu) ten specyfik na włosy. Rezultat: mocne nawilżenie, ładny skręt, brak śladów po puszeniu.

OlkaM


OdpowiedzCytat
Papilotka
świeżaczek
Dołączył: 8 lat  temu
Posty: 3
10/06/2016 12:43 am  

ja niestety żadnych wcierek nie mogę robiić, bo moja skóra tego nie toleruje:( a włosy mam cieniutkie, i coraz rzadsze:( ktoś coś mi możę polecić? już nie mam pomysłu co stosować...


OdpowiedzCytat
Strona 17 / 19 Wstecz Następny
  
Praca