Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Odżywki ratujące czuprynę   

Strona 18 / 19 Wstecz Następny
  RSS

alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
10/06/2016 2:24 am  

[b]nightrunnerka [/b] polecam olejowanie na gluta :D. moje włosy nie trzymają nawilżenia i tu jest największy problem :/

[b]papilotka [/b] jakich wcierek nie tolerują i co się dzieje ze skóra głowy? takich na alkoholu? bez alkoholu? a oleje do stosowania typowo na skórę głowy? wspomagasz się czymś od środka? siemię, drożdże, suplementy? jakiego szamponu używasz? napiszesz coś więcej to łatwiej będzie coś znaleźć

ja polecam maski insight, są dość drogie, ale moim włosom nic nie robi tak dobrze. a hmilk oway to w ogóle cudo.

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
10/06/2016 12:17 pm  

Ja sie nie umiem z glutkiem obchodzić- raz wyszedł, ale włosy mi pod nim schły 5 h (a było lato), innym razem zbyt gęsty się udał i nijak przecedzić drania.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
10/06/2016 12:34 pm  

ja daję 1łyżkę na szklankę wody, gotuję 3-5 minut, później zaczyna rosnąć, od razu na sitko. biorę na włosy, później olej, dodaję do masek, mieszam z wodą i mam mgiełkę, no i do henny daję

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
10/06/2016 10:01 pm  

To nie odżywka, tylko szampon, ale dla moich (bardzo wymagających) włosów jest fantastyczny. Po żadnym kosmetyku nie było z nimi tak dobrze 😉 :

http://www.yves-rocher.pl/ekologiczny_szampon_do_wlosow?tr=CC1338813639&gclid=Cj0KEQjwyum6BRDQ-9jU4PSVxf8BEiQAu1AHqjl7gjYciyRPQiI4IPMNDh6erruooL3_36kcUa3XcYkaAhcf8P8HAQ

Na słabe, wypadające włosy natomiast pokrzywa do picia- według mnie, nie ma nic lepszego.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
11/06/2016 1:46 am  

YR testuje :<

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
11/07/2016 2:15 pm  

Wracam do włosomaniactwa, bo mój włos tego potrzebuje.

Nie farbuję już i włosy nie sa w takim stanie jak wtedy gdy ten wątek zakładałam- ale przesuszone nadal, do tego nie bardzo chce mi się bawić w maseczki etc. Muszę sie tez rozejrzeć co nowego w świecie olejków 😀

Na razie siedzę z maską na głowie, już 10 minut, dawno tak nie było 😛

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
11/07/2016 5:27 pm  

olej ma zatrzymać nawilżenie we włosach, więc bez podkładu nie wiele da, maski muszą być. albo olejowanie na nawilżacze

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
11/07/2016 6:53 pm  

Tylko jak nawilżone- to są klapnięte. Nie umiem odnaleźć równowagi, między objętością a nawilżeniem. No i chlor - zawsze wychodzę z pływalni, z suchym, nastroszonym pierzem ale nie zrezygnuję z pływania bo ratuje mi to nogi i psychikę, jedyna forma sportu którą lubię.

Najlepiej wyglądają, gdy umyję i "nakarmię" je rano, pozostawiając do samoistnego wyschniecia, wgniatając trochę pasty do loków z joanny- ale na drugi dzień, po spaniu jestem zmechacona jak nieszczęście, jakby to rozczesać to się puszy, pasowałoby myć łeb codziennie- a nie jestem tego zwolenniczką.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
11/07/2016 7:18 pm  

to może mycie odżywką? ostatnio próbowałam

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
nightrunnerka
początkujący
Dołączył: 8 lat  temu
Posty: 7
14/07/2016 7:46 pm  

u mnie sprawdza się też nawilżanie przy pomocy oleju kokosowego

[edytowane 14/7/2016 od nightrunnerka]

OlkaM


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
15/07/2016 12:50 pm  

Po myciu odżywką na drugi dzień mam tłuściochy.

Olej kokosowy u mnie powoduje szope 😀

Zakupiłam balsam z tych ruskich kosmetyków(spora pojemność za 7zł) zastosowałam po basenie, nie wiem czy to jego zasługa, czy tego, ze nie użyłam suszary ale włosy były całkiem fajne po tym. I ładnie pachnie.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
18/07/2016 1:50 am  

a mycie skóry głowy szamponem a długość odżywką? głową w dół to proste.
u mnie z ruskich to tylko planeta organica albo natura siberica, babuszka jest za lekka :/

we wtorek dokarmię je znów proteinami, bo mimo kilku dni mycia szamponem z sls bez odżywek to są dziwnie gładkie.

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
11/09/2016 9:46 pm  

Jak mój tata zwrócił uwagę, że mam zniszczone włosy- to musi być źle...

3 razy w tygodniu mocze je w chlorze, wychodzę z szorstką, spuszoną strzechą - będe testować szampon Triswim..

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
06/11/2016 10:57 am  

Po żmudnym zapuszczaniu natury- znów się pofarbowałam :rotfl: Miałam chętkę na khadi, ale ja pływam, więc niet - chemiczne , drogeryjne cuś zakupiłam, w kolorze zbliżonym do naturalnego. Włosy mam teraz przyciemnione i lekko rudawe pod światło.
Co jest w tych farbach, że niby niszcza włosy ale moje kłaki wyglądają zdrowiej? 😉

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Malinka94
początkujący
Dołączył: 7 lat  temu
Posty: 9
21/11/2016 2:10 pm  

Też pływam i te mam problem z włosami po chlorze :(( Przetestowałaś już ten szampon?


OdpowiedzCytat
Strona 18 / 19 Wstecz Następny
  
Praca